Podlahy na terasy, údržba a renovace teras, čištění podlah

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
ZAHRADNÍK PARKET spol.s r.o. je dlouholetý odborník v oboru podlah všeho druhu. Také pro terasy má vždy to nejlepší řešení. Nabízí nové podlahy na terasy, ale i renovace a čištění teras.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Podlahy na terasy, údržba a renovace teras, čištění podlah

Také se již těšíte, jak si vychutnáte jarní a letní dny na Vaší terase?

Jistě Vás čeká mnoho chvil příjemného posezení s přáteli či v rodinném kruhu, u grilu, při pivku či vínku… A aby byly tyto okamžiky ještě příjemnější, přichází společnost ZAHRADNÍK PARKET spol.s r.o s celou škálou služeb pro podlahy na terasy.

Pokud již máte podlahu na terase položenou, můžete si zakoupit originální vysoce účinné prostředky pro čištění teras, jako např. BONA Deck Oil nebo využít profesionální hloubkové čištění pomocí výkonného čistícího stroje Bona Power Scrubber v kombinaci s čistícími prostředky Bona Deep Clean Solution. 

Jedná se o čistící stroj se 2 rotačními válcovými kartáči, který čistí podlahu do hloubky, aniž by ji poškrábal. Příjemné je, že nemusíte nijak stěhovat nábytek. Tento stroj je vhodný pro všechny podlahy na terasy, i v případě velkého znečištění. Pro lepší představu můžete shlédnout instruktážní video přímo na stránkách firmy ZAHRADNÍK PARKET. V případě zájmu je možné si tento stroj od společnosti také zapůjčit.

Je-li Vaše terasa více poškozená, můžete využít možnost renovace teras. Jak se říká – z Vaší staré udělá novou ZAHRADNÍK PARKET. Nyní vážně. Společnost ZAHRADNÍK PARKET má mnohaleté zkušenosti nejen s pokládkou podlah na terasy, ale také s renovací stávajících teras, což je mnohdy výhodnější řešení. Nechte si poradit, jaké řešení pro Vás bude nejméně finančně a časově náročné…

Podlahy na terasy, údržba a renovace teras, čištění podlah

Vysoce odolné podlahy na terasy

A pokud teprve vybíráte tu správnou podlahu pro Vaši terasu, jsou Vám zkušení technici ze společnosti ZAHRADNÍK PARKET rovněž k dispozici. Venkovní WPC terasa německé značky Megawood byla pro Vás vybrána jako nejlepší na trhu. Je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva (složení: 75 % bavorský smrk a jen 25 % polymery). Přináší nejen úžasný komfort, pohodlí a ekologickou čistotu, ale také vysokou praktičnost. Velmi snadno se udržuje, nemusí se olejovat ani natírat. 

Tyto podlahy na terasy jsou navíc vysoce odolné proti poškrábání a otlakům. Máte-li malé děti, určitě oceníte také vysokou bezpečnost této venkovní terasy. Povrch Megawood totiž neklouže a nemá žádné třísky či oděrky, o něž by se mohl kdokoliv poranit. A v neposlední řadě musíme zmínit i fakt, že tento typ venkovní podlahy má vysokou barevnou stálost. Takže je-li Vaše venkovní terasa vystavena slunci, nemusíte se bát, že zešedne či jinak nepříjemně změní svoji barvu a vzhled. Výběr typů, barev a designů je opravdu velmi široký a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Podlahy na terasy, údržba a renovace teras, čištění podlah

Megawood nenabízí pouze podlahy na terasy, ale i pohledové zastínění, které zvýší Vaše soukromí a ochrání Vás před větrem. Přitom je jednoduché a elegantní.

Nechte se unést i inspirovat

Dost slov – nechte se unést a inspirovat ve fotogalerii, kde jsou nafocené realizované podlahy na terasy a další projekty společnosti ZAHRADNÍK PARKET, jež je pro Vás k dispozici na stránce www.terasamegawood.cz/realizace.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o podlahy na terasy, údržbu a renovace teras, nebo čištění Vašich nejen venkovních podlah kontaktujte společnost

 ZAHRADNÍK PARKET spol.s r.o. na tel. 233 355 222, 777 688 975, 777 688 318

nebo navštivte podlahový showroom na adrese:

Praha 6 - Břevnov, Bělohorská 251/147 nebo e-shop firmy: www.obchod.zahradnikparket.cz.

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

V MAND CZ víme o dveřích vše. Nabízíme dveře klasické, moderní, celodřevěné, vchodové, bezpečnostní, kliky na dveře… a...

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Hledáte perfektní vánoční dárek? Nebo si jen chcete udělat radost něčím pěkným, příjemným a veselým, co bude dýchat...

Najdete na iDNES.cz