Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Počta: místa, kde se konají nezapomenutelné školy v přírodě

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hledáte místo, kam vyjet se svojí třídou na školu v přírodě? Hledáte příjemné místo uprostřed lesů a nedotčené přírody? Pak jsou tou pravou volbou rekreační zařízení firmy Počta v jižních Čechách, kde se každoročně pořádají nezapomenutelné školy v přírodě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Počta: místa, kde se konají nezapomenutelné školy v přírodě | foto: Zdeněk Počta

Již 21. sezónu spravuje firma Počta několik rekreačních objektů vhodných pro školy v přírodě. Nabídku všech jejich středisek naleznete na webových stránkách wwww.pobytyprodeti.cz.

Školy v přírodě konané v kraji plném lesů, luk a rybníků

Nejvhodnějšími objekty pro školy v přírodě jsou rekreační zařízení Štědronín a Lučkovice. Obě místa se nachází v krásné přírodě jižních Čech, kraji plném lesů, luk a rybníků, ale i místa mnoha historických památek jako je například novogotický zámek Orlík či hrad Zvíkov na břehu Orlické přehrady.

Děti zde mohou strávit několik příjemných dní. Dní naplněných výukou, ale i sportováním, hraním a různými výlety po okolí. V případě celodenního výletu vám ochotný personál pomůže zajistit autobusovou dopravu. Je možné se dohodnout i na zajištění dopravy pro příjezd a odjezd a i vytížení autobusů při výměně turnusů.

Cena pobytu je smluvní, konkrétní výše je stanovena termínem, věkem dětí, typem ubytování, délkou pobytu a počtem účastníků. Velice lákavá je určitě nabídka pobytu jednoho dospělého zdarma na každých 10 platících žáků.

Zdeněk Počta 1

Oba objekty, určené mimo jiné také pro školy v přírodě, leží na krásných místech a v jejich areálech naleznete široké možnosti sportovního vyžití – hřiště, stolní tenis, prolézačky a mnoho dalšího. Určitě vás potěší i venkovní posezení u ohnišť nebo v případě horšího počasí u krbu ve společenské místnosti.

Pravidelně konané školy v přírodě jsou jistě zárukou kvality

RZ Štědronín se pyšní i vlastním venkovním bazénem, který během teplých dní jistě rádi uvítají nejenom děti, ale i učitelé. Ubytovací kapacita tohoto střediska je 150 lůžek ve dvou zděných budovách, dále je zde devět pětilůžkových chat a 21 dřevěných čtyřlůžkových chatek. V areálu je šest učeben plně vybavených pro výuku a je zde k dispozici i připojení na internet. Toto středisko se nachází přímo na břehu Orlické přehrady.

V RZ Lučkovice mohou být žáci ubytování v osmnácti pětilůžkových bezbariérových bungalovech, z nichž každý má své vlastní sociální zařízení. Pro učitele jsou připraveny tři bungalovy, kde je navíc i kuchyňský kout. Dalších dvacet osob může být ubytováno v budově se společným sociálním zařízením na chodbě.

Zdeněk Počta 2

K dispozici jsou tři učebny, ale k výuce se dá využít i velká jídelna a společenská místnost. K výletům je vhodná například tři kilometry vzdálená stáj s chovem koní, nedaleká indiánská vesnička nebo mirotické muzeum Mikoláše Alše.

Pravidelně konané školy v přírodě jsou jistě zárukou profesionální úrovně personálu těchto středisek, vynikající úroveň kuchyně dokládá řada diplomů, které zdejší kuchaři od dětí dostávají.

Na webových stránkách www.pobytyprodeti.cz naleznete podrobnější informace i rozsáhlou fotogalerii, tak neváhejte a už dnes si se svými dětmi pobyt objednejte.

Autor:

Nejčtenější

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Cestování v srpnu je nejrizikovější z celé letní sezony

Srpen je nejrizikovějším měsícem letní sezony

Zájem Čechů o zahraniční dovolenou v posledních dvou letech rekordně roste. ERV Evropská pojišťovna meziročně eviduje...

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Před odjezdem do zahraničí je vždycky spousta věcí, co je třeba zařídit. A čím více osob vyráží na cesty, tím musí být...

Najdete na iDNES.cz