Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pobyty pro seniory v rekreačních zařízeních firmy Počta

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jste starší člověk, který si chce odpočinout na zdravém vzduchu? Sbíráte rád houby? Máte rád podzimní pestrobarevně vybarvené stromy? Pak přijeďte do jižních Čech. Rekreačních zařízení firmy Počta tady nabízí pobyty pro seniory v nádherné přírodě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na procházkách po okolních lesích si jistě užijete příjemnou dovolenou | foto: Zdeněk Počta

Pobyty pro seniory mají hlavní prioritu, kterou je relaxace, klid a pohoda. Toho všeho se vám bohatě dostane v rekreačních zařízeních Štědronín a Lučkovice. Obě tato střediska se nachází v překrásné krajině jižných Čech.

Na procházkách po okolních lesích si jistě užijete příjemnou dovolenou, odpočinete si od starostí všedních dní, nasbíráte si houby a poznáte nové přátele. Firma Počta,  která se o svojí klientelu stará již 21. sezónu, se vám bude snažit vyjít ve všem vstříc.

Senior 1
Senior 3
Senior 4

Rekreační zařízení Štědronín se nachází přímo na břehu Orlické přehrady a je místem jako stvořeným  na pobyty pro seniory. Přehrada je vyhlášenou rekreační oblastí, která láká nespočetné houfy návštěvníků. Areál je obklopen zčásti lesy, zčásti poklidnou hladinou řeky Otavy. Ubytovat se zde mohou jak jednotlivci, tak i celé skupiny.

Ubytováni můžete být buď ve zděných budovách nebo v  chatách s vlastním sociálním zařízením. Parkování v areálu je zdarma. Za malý poplatek můžete být ubytováni i se svými domácími mazlíčky. V areálu je plno možností vyžití. K dispozici je venkovní bazén, několik hřišť, stolní tenis, půjčovna lodí a horských kol a internetové připojení.

Po procházce vám jistě přijde vhod občerstvení ve zdejším baru. Za hezkého počasí si své nápoje můžete vychutnat na terase. Večery si můžete zpříjemnit u venkovního ohniště nebo u vnitřního krbu ve společenské místnosti.

Senior 2

Další variantou, kde příjemně strávit poklidnou dovolenou v centru přírody, je rekreační zařízení Lučkovice. Nachází se uprostřed lesů mezi městy Mirotice a Blatná. Již několik let se sem vrací stále stejné skupiny důchodců na pobyty pro seniory, což je jistě zárukou vysoké kvality tohoto střediska.

Vyhlášenou je i zdejší kuchyně a zejména ženy se často dožadují od kuchařů jejich receptů. Okolní lesy jsou bohaté na houby, borůvky, jahody a maliny. V případě zájmu skupiny o celodenní výlet vám personál pomůže zajistit autobusovou dopravu. Pokud byste chtěli pořádat nějakou oslavu, žádný problém, středisko se vám postará o slavnostní občerstvení.

Takže pokud patříte mezi ty, kdo si užívají důchodu naplno a nechtějí zůstávat pořád doma, ale užívat si života plnými doušky, zapřemýšlejte nad pobyty pro seniory a objednejte si na webových stránkách www.pocta.cz svoji rekreaci již nyní.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Alitalia Premium: objevte nový způsob komfortního létání

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Objevte nový způsob komfortního létání v Premium třídě na dálkových letech společnosti Alitalia. Komfort, technika a...

Alitalia byla v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Alitalia: v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Italská letecká společnost Alitalia se v roce 2017 umístila na třetím místě v Evropě a na šestém místě mezi hlavními...

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Najdete na iDNES.cz