Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pobytové balíčky - kulturní, aktivní nebo rodinný Český Krumlov

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Snad pro každého člověka, různých zájmů i věku, může Český Krumlov a jeho okolí něco nabídnout. Přesvědčit se o tom můžete na stránkách Infocentra Český Krumlov, které pro vás přichystalo zajímavé pobytové balíčky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Český Krumlov, město kde se architektonická krása a historická atmosféra snoubí s moderním uměním a kulturou. | foto: CK Krumlov

Český Krumlov - město mnoha tváří

Český Krumlov, město kde se architektonická krása a historická atmosféra snoubí s moderním uměním a kulturou – sgrafitové fasády, výstavy současných umělců, pěvecká vystoupení hvězd hudebního nebe.

Během celého roku žije Český Krumlov pestrým životem – šlechta oslavuje honosné město a městem i zámkem se line hudba různých žánrů. Jedinečná tvář města se ve 20. století vtiskla i do maleb Egona Schieleho nebo do snímků z Fotoateliéru Seidel.

Pobytové balíčky zahrnují ubytování, zvýhodněné vstupné do galerií, muzeí, sport, prohlídku města a další.

Souznění umění a kultury

Nádherné kulisy města jsou jako stvořené pro jedinečné kulturní události. Hudební paleta krumlovských festivalů je opravdu pestrá. Český Krumlov rozezní tóny dávných dob, klasická hudba, jazz, ale i melodie z muzikálů. Hudba zní jak v zámeckých nebo církevních prostorách, tak pod širým nebem.

Nezapomenutelný zážitek si odnesete z divadelních představení, která se odehrávají v nádherných přírodních kulisách před otáčivým hledištěm nebo v jedinečně zachovalém barokním divadle.

Pobytové balíčky zahrnují ubytování, zvýhodněné vstupné do galerií, muzeí, koncert nebo divadelní představení, prohlídku města a další.

Český Krumlov a jeho aktivní tvář

Český Krumlov a jeho aktivní tvář

Za poznání stojí i aktivní tvář Českého Krumlova. Neváhejte a vydejte se za krásami okolní přírody pěšky nebo na kole. Zamířit můžete na Kleť, nejvyšší vrchol CHKO Blanský les, odkud se vám naskytne mimořádný pohled do krajiny.

Řeka Vltava, která se klikatí celým městem, doslova láká k vodním radovánkám. Vyrazte na vodu v kánoi nebo na voru. Užít si můžete i romantickou projížďku na koních, strávit den na golfovém greenu nebo tenisovém kurtu.

Hladinu adrenalinu vám zvedne jízda na čtyřkolkách nebo sjezd z Kletě na koloběžkách. O sport nebudete ochuzeni ani při nepříznivém počasí. Navštívit můžete krytý plavecký bazén nebo fitness.

Pobytové balíčky zahrnují ubytování, sportovní výlet, vstup na zámeckou věž, fit menu v restauraci, prohlídku města a další.

Pobytové balíčky pro vaši rodinnou pohodu

V Českém Krumlově můžete strávit nezapomenutelnou a pohodovou dovolenou s celou rodinou. Zážitkem pro všechny bude výstup na zámeckou věž. Poté co vystoupáte 162 schodů, budete mít město jako na dlani. A nezapomeňte pozdravit zámecké medvědy. Tajemství českokrumlovských dějin odkryjete v Regionálním muzeu nebo přímo v křivolakých uličkách s osobním průvodcem, Audioguidem.

Český Krumlov - Pohádkový důmKašpárci, čerti, ale třeba také Hurvínek přivítá děti v Pohádkovém domě, kde můžete nakouknout i do příbytku loutkáře. Zpět do středověku vás přenese Muzeum útrpného práva nebo Wax muzeum, které vám ale představí i řadu současných osobností. Rodiče ocení výstavy umělců, rozmanitou kulturní nabídku i množství sportovních aktivit.

Pobytové balíčky zahrnují ubytování, zvýhodněné vstupné do Pohádkového domu nebo Grafitového dolu, prohlídku města a další.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Pravděpodobně to znáte. Venku hezké počasí, ideální podmínky pro kolo, ale vaši nejbližší nemají čas či energii a vám...

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Z Prahy do Chorvatska. Rady a tipy na cestu

Z Prahy do Chorvatska: Rady a tipy na cestu

Rozhodli jste se na poslední chvíli, že byste rádi na dovolenou k moři? Chorvatsko je skvělou, a hlavně dostupnou...

Najdete na iDNES.cz