Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pobytové balíčky - kulturní, aktivní nebo rodinný Český Krumlov

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Snad pro každého člověka, různých zájmů i věku, může Český Krumlov a jeho okolí něco nabídnout. Přesvědčit se o tom můžete na stránkách Infocentra Český Krumlov, které pro vás přichystalo zajímavé pobytové balíčky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Český Krumlov, město kde se architektonická krása a historická atmosféra snoubí s moderním uměním a kulturou. | foto: CK Krumlov

Český Krumlov - město mnoha tváří

Český Krumlov, město kde se architektonická krása a historická atmosféra snoubí s moderním uměním a kulturou – sgrafitové fasády, výstavy současných umělců, pěvecká vystoupení hvězd hudebního nebe.

Během celého roku žije Český Krumlov pestrým životem – šlechta oslavuje honosné město a městem i zámkem se line hudba různých žánrů. Jedinečná tvář města se ve 20. století vtiskla i do maleb Egona Schieleho nebo do snímků z Fotoateliéru Seidel.

Pobytové balíčky zahrnují ubytování, zvýhodněné vstupné do galerií, muzeí, sport, prohlídku města a další.

Souznění umění a kultury

Nádherné kulisy města jsou jako stvořené pro jedinečné kulturní události. Hudební paleta krumlovských festivalů je opravdu pestrá. Český Krumlov rozezní tóny dávných dob, klasická hudba, jazz, ale i melodie z muzikálů. Hudba zní jak v zámeckých nebo církevních prostorách, tak pod širým nebem.

Nezapomenutelný zážitek si odnesete z divadelních představení, která se odehrávají v nádherných přírodních kulisách před otáčivým hledištěm nebo v jedinečně zachovalém barokním divadle.

Pobytové balíčky zahrnují ubytování, zvýhodněné vstupné do galerií, muzeí, koncert nebo divadelní představení, prohlídku města a další.

Český Krumlov a jeho aktivní tvář

Český Krumlov a jeho aktivní tvář

Za poznání stojí i aktivní tvář Českého Krumlova. Neváhejte a vydejte se za krásami okolní přírody pěšky nebo na kole. Zamířit můžete na Kleť, nejvyšší vrchol CHKO Blanský les, odkud se vám naskytne mimořádný pohled do krajiny.

Řeka Vltava, která se klikatí celým městem, doslova láká k vodním radovánkám. Vyrazte na vodu v kánoi nebo na voru. Užít si můžete i romantickou projížďku na koních, strávit den na golfovém greenu nebo tenisovém kurtu.

Hladinu adrenalinu vám zvedne jízda na čtyřkolkách nebo sjezd z Kletě na koloběžkách. O sport nebudete ochuzeni ani při nepříznivém počasí. Navštívit můžete krytý plavecký bazén nebo fitness.

Pobytové balíčky zahrnují ubytování, sportovní výlet, vstup na zámeckou věž, fit menu v restauraci, prohlídku města a další.

Pobytové balíčky pro vaši rodinnou pohodu

V Českém Krumlově můžete strávit nezapomenutelnou a pohodovou dovolenou s celou rodinou. Zážitkem pro všechny bude výstup na zámeckou věž. Poté co vystoupáte 162 schodů, budete mít město jako na dlani. A nezapomeňte pozdravit zámecké medvědy. Tajemství českokrumlovských dějin odkryjete v Regionálním muzeu nebo přímo v křivolakých uličkách s osobním průvodcem, Audioguidem.

Český Krumlov - Pohádkový důmKašpárci, čerti, ale třeba také Hurvínek přivítá děti v Pohádkovém domě, kde můžete nakouknout i do příbytku loutkáře. Zpět do středověku vás přenese Muzeum útrpného práva nebo Wax muzeum, které vám ale představí i řadu současných osobností. Rodiče ocení výstavy umělců, rozmanitou kulturní nabídku i množství sportovních aktivit.

Pobytové balíčky zahrnují ubytování, zvýhodněné vstupné do Pohádkového domu nebo Grafitového dolu, prohlídku města a další.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Objevte krásu Lisabonu s Martinhal Chiado

OBJEVTE KRÁSU LISABONU S MARTINHAL CHIADO

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a i teď na začátku roku je na jeho návštěvu ideální čas.

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Nudí vás různé "profláklé" dovolenkové destinace, kde jsou kolem vás desítky jiných turistů, a vy při čekání na atrakce...

Najdete na iDNES.cz