Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Pneumatické nářadí z Reximu zvládne pracovat nonstop

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Šroubováky, brusky, vysokootáčková vřetena, motory a vrtací jednotky. Široký sortiment pneumatického nářadí a jeho příslušenství nabízí firma Rexim. Dodává špičkové produkty z dílny více než dvaceti renomovaných výrobců.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pneumatické nářadí z Reximu zvládne pracovat nonstop | foto: REXIM, spol. s r.o.

Je mnoho odvětví průmyslové výroby, která se mohou spolehnout na dodávku špičkového nářadí a nástrojů české společnosti Rexim, pražské firmy, která na trhu působí už jednadvacet let a má své zastoupení i na Moravě a na Slovensku.

Rexim sice produkty přímo nevyrábí, ale díky úzké spolupráci s více než dvacítkou renomovaných světových firem dokáže svým obchodním partnerům zajistit zboží prvotřídní kvality.

Rexim dodává produkty s širokým využitím

Pneumatické nářadí z Reximu zvládne pracovat nonstop1

Rexim dodává nejrůznější druhy soustruhů, fréz, vrtaček, brusek, šroubováků a dalšího dokončovacího nářadí včetně speciálních řezných nástrojů.

Součástí portfolia firemní nabídky jsou i ionizační zařízení či mazací a chladicí média používaná při obrábění a tváření kovových materiálů. Rexim zajistí také mazadla pro tažení drátů a kovových profilů.

Výrobky od Reximu využívají klíčoví průmysloví hráči na trhu – a to jak v těžkém průmyslu, jako například v letectví, ocelárenství, železárenství, slévárenství, kovovýrobě a obrábění kovů nebo dřevovýrobě, tak i ve sklářství či elektrotechnice.

Špičkové pneumatické ruční nářadí

Jednou z výkladních skříní dodávaného zboží od Reximu je pneumatické ruční nářadí. Rexim svým klientům umí zajistit dodávku špičkových pneumatických brusek, pneumatických šroubováků, ale také vysokootáčkových pneumatických vřeten a pneumatických motorů a vrtacích jednotek.

Rexim distribuuje v Česku profesionální pneumatické ruční nářadí americké firmy Dotco, která se pyšní padesátiletou tradicí.

Výrobky, které se používají po celém světě, si získaly oblibu především díky velmi snadné obsluze, nízké hmotnosti, nízkým vibracím a hluku a díky vysoké spolehlivosti. Té výrobce docílil použitím kvalitních materiálů, precizní výrobou jednotlivých součástí a použitím velmi přesných ložisek.

Nízké náklady na opravy

Brusky a vřetena amerického výrobce Air Turbine Tools se skládají pouze z několika součástí, díky čemuž se podařilo dosáhnout minimálního tření a vibrací, nízké hmotnosti a minimalizování nutných oprav. Brusky neobsahují žádné rotující lamely či převodovky, které jsou zdrojem opotřebení a tepelných ztrát.

Díky těmto vlastnostem brusky šetří náklady na nutný servis a opravy a jsou vhodné pro použití v náročných nonstop třísměnných provozech.

Výrobky mají na obsluhu jediný požadavek: trvalý přísun stoprocentně čistého suchého vzduchu. Proto je nutné používat výhradně doporučené filtry.

Brusky není nutné přimazávat

K použití po celou osmihodinovou pracovní dobu i v třísměnném provozu byly navrženy a konstruovány  všechny typy ručních brusek.

Klíčovým posunem ve vývoji výrobků bylo například to, že brusky turbínové konstrukce pracují bez jakéhokoliv přimazávání olejem, a proto nedochází ke kontaminaci vzduchu či obrobku olejovou mlhou. V třísměnném provozu tak může obsluha pracovat s nářadím bez nebezpečí poškození zdraví vdechováním olejové mlhy. Zároveň se odstranily náklady na přimazávání brusky.

Vysokootáčková pneumatická vřetena

Pneumatické nářadí z Reximu zvládne pracovat nonstop2

Perfektními vlastnostmi se mohou pochlubit i vysokootáčková pneumatická vřetena.

Mezi jejich přednosti patří velmi vysoký, konstantní výkon a krouticí moment pod proměnlivým zatížením či bezúdržbový provoz a keramická ložiska umožňující trvalý provoz.

Rexim garantuje kompletní servis

Společnost Rexim zároveň nabízí veškeré druhy servisních služeb - záruční i pozáruční, ale také smluvní, v pravidelných týdenních či měsíčních intervalech anebo dle individuálního požadavku zákazníka.

Na základě provozních zkušeností a dohod s klienty zároveň firma drží skladem potřebné množství náhradních dílů k pravidelnému servisu či odběru.

Více informací včetně podrobné nabídky a technických specifikací všech výrobků najdete na firemních internetových stránkách www.rexim.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Hisense uvádí na trh revoluční ULED televizi U9D

Hisense uvádí na trh revoluční ULED televizi U9D

Patnáctého července 2018 představila značka Hisense, oficiální sponzor fotbalového mistrovství světa 2018, zcela...

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Najdete na iDNES.cz