Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Pneumatické nářadí z Reximu zvládne pracovat nonstop

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Šroubováky, brusky, vysokootáčková vřetena, motory a vrtací jednotky. Široký sortiment pneumatického nářadí a jeho příslušenství nabízí firma Rexim. Dodává špičkové produkty z dílny více než dvaceti renomovaných výrobců.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pneumatické nářadí z Reximu zvládne pracovat nonstop | foto: REXIM, spol. s r.o.

Je mnoho odvětví průmyslové výroby, která se mohou spolehnout na dodávku špičkového nářadí a nástrojů české společnosti Rexim, pražské firmy, která na trhu působí už jednadvacet let a má své zastoupení i na Moravě a na Slovensku.

Rexim sice produkty přímo nevyrábí, ale díky úzké spolupráci s více než dvacítkou renomovaných světových firem dokáže svým obchodním partnerům zajistit zboží prvotřídní kvality.

Rexim dodává produkty s širokým využitím

Pneumatické nářadí z Reximu zvládne pracovat nonstop1

Rexim dodává nejrůznější druhy soustruhů, fréz, vrtaček, brusek, šroubováků a dalšího dokončovacího nářadí včetně speciálních řezných nástrojů.

Součástí portfolia firemní nabídky jsou i ionizační zařízení či mazací a chladicí média používaná při obrábění a tváření kovových materiálů. Rexim zajistí také mazadla pro tažení drátů a kovových profilů.

Výrobky od Reximu využívají klíčoví průmysloví hráči na trhu – a to jak v těžkém průmyslu, jako například v letectví, ocelárenství, železárenství, slévárenství, kovovýrobě a obrábění kovů nebo dřevovýrobě, tak i ve sklářství či elektrotechnice.

Špičkové pneumatické ruční nářadí

Jednou z výkladních skříní dodávaného zboží od Reximu je pneumatické ruční nářadí. Rexim svým klientům umí zajistit dodávku špičkových pneumatických brusek, pneumatických šroubováků, ale také vysokootáčkových pneumatických vřeten a pneumatických motorů a vrtacích jednotek.

Rexim distribuuje v Česku profesionální pneumatické ruční nářadí americké firmy Dotco, která se pyšní padesátiletou tradicí.

Výrobky, které se používají po celém světě, si získaly oblibu především díky velmi snadné obsluze, nízké hmotnosti, nízkým vibracím a hluku a díky vysoké spolehlivosti. Té výrobce docílil použitím kvalitních materiálů, precizní výrobou jednotlivých součástí a použitím velmi přesných ložisek.

Nízké náklady na opravy

Brusky a vřetena amerického výrobce Air Turbine Tools se skládají pouze z několika součástí, díky čemuž se podařilo dosáhnout minimálního tření a vibrací, nízké hmotnosti a minimalizování nutných oprav. Brusky neobsahují žádné rotující lamely či převodovky, které jsou zdrojem opotřebení a tepelných ztrát.

Díky těmto vlastnostem brusky šetří náklady na nutný servis a opravy a jsou vhodné pro použití v náročných nonstop třísměnných provozech.

Výrobky mají na obsluhu jediný požadavek: trvalý přísun stoprocentně čistého suchého vzduchu. Proto je nutné používat výhradně doporučené filtry.

Brusky není nutné přimazávat

K použití po celou osmihodinovou pracovní dobu i v třísměnném provozu byly navrženy a konstruovány  všechny typy ručních brusek.

Klíčovým posunem ve vývoji výrobků bylo například to, že brusky turbínové konstrukce pracují bez jakéhokoliv přimazávání olejem, a proto nedochází ke kontaminaci vzduchu či obrobku olejovou mlhou. V třísměnném provozu tak může obsluha pracovat s nářadím bez nebezpečí poškození zdraví vdechováním olejové mlhy. Zároveň se odstranily náklady na přimazávání brusky.

Vysokootáčková pneumatická vřetena

Pneumatické nářadí z Reximu zvládne pracovat nonstop2

Perfektními vlastnostmi se mohou pochlubit i vysokootáčková pneumatická vřetena.

Mezi jejich přednosti patří velmi vysoký, konstantní výkon a krouticí moment pod proměnlivým zatížením či bezúdržbový provoz a keramická ložiska umožňující trvalý provoz.

Rexim garantuje kompletní servis

Společnost Rexim zároveň nabízí veškeré druhy servisních služeb - záruční i pozáruční, ale také smluvní, v pravidelných týdenních či měsíčních intervalech anebo dle individuálního požadavku zákazníka.

Na základě provozních zkušeností a dohod s klienty zároveň firma drží skladem potřebné množství náhradních dílů k pravidelnému servisu či odběru.

Více informací včetně podrobné nabídky a technických specifikací všech výrobků najdete na firemních internetových stránkách www.rexim.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě.

Stylová kompaktní bezzrcadlovka LUMIX GX800 upoutá pozornost stylovým designem, speciálními funkcemi pro selfíčka,...

Najdete na iDNES.cz