Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pneu a disky pro traktory, bagry, sekačky či čtyřkolky jedině od Koltico

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Koltico se zabývá prodejem pneu a disků v různých rozměrech a dezénech pro zemědělství, lesnictví, stavebnictví, zahradnictví a komunální techniku, vč. pneu pro sportovní čtyřkolky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Koltico s.r.o. - pneuservis II | foto: Koltico s.r.o.

Firma Koltico působí na českém a slovenském trhu již od roku 1998. Nosným programem společnosti je prodej pneu a disků pro zemědělství, lesnictví a stavebnictví, pro zahradní a komunální techniku, včetně kompletních kol všech rozměrů, nosností od různých výrobců (Alliance, BKT, Goodyear, Kleber, Michelin, Taurus, Mitas, Trelleborg, Firestone, Nokian, Seha, Voltyre, Mefro, aj.).

Koltico s.r.o. - vše pro výměnu kol

Již od založení společnosti má Koltico výhradní zastoupení od francouzské firmy OTICO, která vyrábí mj. pěchovací pneu Farmflex, které se dodávají výrobcům zemědělské techniky pro stroje na úpravu půdy.

Velmi zajímavým a v poslední době žádaným zbožím jsou dvojmontážové systémy pro traktory všech výkonových tříd, které má firma rovněž v nabídce za velmi výhodné cenové podmínky.

KOLTICO prodává rovněž nákladní a osobní pneu

Velkou část těchto pneu a disků importuje firma Koltico do Česka za velmi příznivé ceny, ve velmi dobré kvalitě a v krátkých dodacích lhůtách je pak dodává nejen farmářům po celé republice, ale také výrobcům zemědělské techniky a obchodním firmám.

Kompletní sortiment pneu a disků najdete  webových stránkách www.koltico.cz. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte společnost Koltico kontaktovat telefonicky nebo emailem na koltico@koltico.cz

Koltico s.r.o. - pneuservis

Společnost KOLTICO sídlí v Holešově u Zlína, v prostorném areálu s velkými sklady. Díky tomu má bohatou nabídku pneu a disků k okamžitému odebrání. Doplňujícím a důležitým produktem pro zákazníky je pneuservis, kde přezouváme od osobních přes nákladní až po agropneu, včetně oprav pneumatik. Ne každý zemědělec má ve svém okolí odborný pneuservis na přezouvání velkých zemědělských pneumatik.

K tomu je společnost Koltico vybavena odborným pneuservisem včetně zkušených pneuservisních pracovníků. V Kolticu pneu obují a dodají až na místo určení.

Poradenství jako přidanou hodnotu nabízí KOLTICO s.r.o. jak stávajícím obchodním partnerům z řad prvovýrobců zemědělské techniky, tak servisním organizacím v oboru a v neposlední řadě těm nejdůležitějším pro nás pro všechny - zemědělcům, farmářům, lesákům, či stavbařům.

V krátkých dodacích lhůtách Koltico dodá svůj sortiment nejen farmářům po celé republice, ale také výrobcům zemědělské techniky, pneuservisům , či obchodním firmám. Koltico zboží posílá zásilkovou službou, případně svými spolehlivými dopravci nebo vlastními auty a při té příležitosti mohou kvalifikovaní obchodníci hned na místě vyslechnout, co trápí a zajímá zemědělce a mohou jim poradit ve výběru vhodné pneu.

Koltico s.r.o. - logo

V případě, že budete potřebovat poradit ohledně pneu či disků, stačí zvednout telefon a vytočit číslo 573 395 140 begin_of_the_skype_highlighting nebo navštívit firmu Koltico přímo v Holešově.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Základ péče o motor vašeho auta? Paliva s aditivy

Základ péče o motor vašeho auta? Paliva s aditivy

Udržovat motor svého vozu v pořádku by měla být povinnost každého řidiče. Tím spíše když průměrné stáří vozu v Česku...

Jak funguje zpětný odběr pneumatik? Nechte je přímo v servisu

Jak funguje zpětný odběr pneumatik? Nechte je přímo v servisu

Přezuli jste auto a nevíte, co se sjetými pneumatikami, které už příští zimní sezónu nazouvat nebudete? Máme pro vás...

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Najdete na iDNES.cz