Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Plzeňský JTEKT nabízí jedinečné pracovní příležitosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přední výrobce systémů řízení do osobních automobilů, firma JTEKT, hledá do svých řad nové kolegy. Pokud hledáte zázemí silné a stabilní společnosti, pak jsou následující řádky právě pro vás.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Plzeňský JTEKT se stává modelovým závodem koncernu a nabízí jedinečné pracovní příležitosti | foto: JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o.

JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o. se zabývá výrobou systémů řízení pro osobní automobily. Společnost vznikla v průmyslové zóně na Borských polích v Plzni dne 1. února 2006 jako nástupnický subjekt společnosti Koyo Steering Systems Czech s.r.o., která svoje aktivity zahájila v roce 2002. Společnost vyrábí systémy řízení pro celou řadu osobních automobilů značek Toyota, Peugeot, Citroën, Renault, Nissan a Volkswagen v celkovém ročním objemu zhruba tři miliony vyrobených kusů.

Až dosud společnost investovala téměř dvě miliardy korun a s ohledem na budoucí nové projekty plánuje proinvestovat v horizontu tří let dalších zhruba 700 miliónů Kč.

„Od roku 2011 jsme získali celou řadu strategických projektů, jejichž bezproblémové zvládnutí nám otevřelo cestu k dalším zajímavým budoucím zakázkám,“ uvedl Jan Jiřík, generální manažer administrativy.

Plzeňský JTEKT se stává modelovým závodem koncernu a nabízí jedinečné pracovní...

Za zmiňované období se produkce společnosti více než zdvojnásobila. V Plzni momentálně zaměstnává 750 pracovníků a jejich počet bude do budoucna ještě narůstat. 

„Již několik let se řadíme mezi lídry regionálního trhu práce.Tento status si držíme zejména díky parametrům pracovních pozic, které jsou v mnoha směrech unikátní a nabízí jedinečné příležitosti pro kvalitní profesní růst. To dělá (spolu s propracovaným systémem individuálního rozvoje pracovníků a nadstandardními pracovními a mzdovými podmínkami) z naší společnosti atraktivního zaměstnavatele,“ doplnil Jan Jiřík s tím, že za kvalitně odvedenou práci firma na oplátku nabízí širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.

Plzeňský JTEKT se stává modelovým závodem koncernu a nabízí jedinečné pracovní...

„Snahou vedení firmy je budovat silnou interkulturní společnost využívající synergii třech kultur, které se v našem firemním prostředí prolínají. V prvé řadě se jedná o špičkové technologie a prověřené know how japonské mateřské společnosti, které v kombinaci s kvalifikovanými a především vysoce inovativními českými zaměstnanci dokáží generovat produkt, který je ve všech parametrech konkurenceschopný. Tato synergie je doplněna technologickou i obchodní podporou z naší evropské centrály ve Francii,“ doplnil Jan Jiřík.

A proč padla volba právě na Plzeň?

„ Plzeňský závod byl od svého založení předurčen k tomu, aby se stal modelovým závodem koncernu. Rozhodnutí o lokalizaci do Plzně padlo zejména s ohledem na výhodnou strategickou polohu, bohatou industriální historii města, propracovanou koncepční podporu nových investorů a v neposlední řadě také s přihlédnutím k faktu, že průmyslová zóna Borská pole sousedí s areálem Západočeské univerzity, která nám umožňuje oslovit kvalifikované odborníky nutné pro budoucí rozvoj společnosti,“ vysvětloval Jan Jiřík, generální manažer administrativy.

Plzeňský JTEKT nabízí jedinečné pracovní příležitosti

To, že se plzeňský JTEKT řadí mezi moderní a dynamicky se rozvíjející firmy, potvrzuje i řada významných ocenění, jichž firma dosáhla. V poslední době to bylo kupříkladu prestižní ocenění Podnik roku 2014 v českém automobilovém průmyslu.

Plzeňský JTEKT se stává modelovým závodem koncernu a nabízí jedinečné pracovní...

Chcete vědět více?

Pokud vás nabídka společnosti JTEKT zaujala, neváhejte se podívat na stránky www.jtekt.cz, kde naleznete detaily o všech aktuálně obsazovaných pozicích a další podrobnosti o společnosti.

 

Plzeňský JTEKT nabízí jedinečné pracovní příležitosti

Plzeňský JTEKT nabízí jedinečné pracovní příležitosti

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

ZF Engineering rozjíždí nové projekty a nabízí pracovní příležitosti

ZF Engineering Plzeň rozšiřuje působnost, nabízí pracovní příležitosti

ZF Engineering Plzeň s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu ZF Group. Ten patří mezi největší dodavatele v oblasti...

O fyzickou kondici zaměstnanců Eurosoftwaru je postaráno

Účastníci bikového trailu po 9 vrcholech Krušných hor - Stoneman Miriquidi

Eurosoftware je firma, která o fyzické i duševní zdraví svých zaměstnanců pečuje prostřednictvím mnoha benefitů. Jedním...

EUROSOFTWARE: Již přes 20 let vyvíjíme moderní software pro obchody

Účastníci bikového trailu po 9 vrcholech Krušných hor - Stoneman Miriquidi

Společnost EUROSOFTWARE s.r.o. vyvíjí a dodává softwarová řešení mnohým mezinárodním obchodním řetězcům po celém světě...

Najdete na iDNES.cz