V Plzni otevřeli největší fitness v Čechách se stroji Hammer Strength

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cvičení na špičkových strojích a v nejmodernějších zrcadlových sálech, k tomu bezedný kelímek na filtrovanou vodu, toaletní potřeby i ručník zdarma, dětský koutek, masáže, výživové poradenství i zdravé mlsání. To vše nabízí Fit Life Doubravka v Centrumu na Doubravce, který byl otevřen na konci července.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Plzni otevřeli největší fitness v Čechách se stroji Hammer Strength | foto: FIT LIFE Doubravka

Jeho tvůrci se inspirovali v evropských metropolích jako je Vídeň, Mnichov a další, kde v posledních letech vznikají celé moderní fitness-domy poskytující pod jednou střechou pestrý výběr pohybových aktivit, relaxaci, poradenství a v neposlední řadě příjemné zázemí. 

„Šlo nám nejen o kvalitní stroje, celý koncept fitness centra byl navržen tak, aby se zde lidé cítili dobře a našli tady všechno, co souvisí s moderním zdravým životním stylem,“ uvádí manažer a šéftrenér centra Michal Görner.

Jedině v Plzni ve FIT LIFE Doubravka můžete vyzkoušet největší fitness v ČR se...

Jedině v Plzni ve FIT LIFE Doubravka můžete vyzkoušet největší fitness v Čechách se stroji Hammer Strength

Michal Görner, bývalý trenér malých hokejistů, se podílel i na přestavbě celého centra. „Naše Fitness je vybaveno více než třiceti stroji Hammer Strength - světové jedničky v posilovacích strojích. Většina těchto strojů je plate loaded. To znamená, že odpor se přidává pomocí kotoučů a cvik je veden pákovým způsobem, což zajistí dokonalý pohyb a procítění každého svalu,“ popisuje.

„Ostatní stroje jsou klasické kladkové, které ocení zejména začátečníci či ženy, než okusí kouzlo nakládacích strojů. Dalšími ozdobami našeho fitness jsou dvě prvotřídní vzpěračské platformy, sprint track se saněmi, crossfitová zóna nebo místo na cvičení s vlastní váhou či na protažení,“ líčí Michal Görner.

Víceúčelový sál pro skupinová cvičení TRX, BOSU BAR, Tabata, kruhový trénink a...

Jedině v Plzni ve FIT LIFE Doubravka můžete vyzkoušet největší fitness v Čechách se stroji Hammer Strength

Vrátit se do kondice lze i po úrazu

Mezi osobními trenéry centra jsou i profesionální kulturisté, například aktivní závodník v men’s physique Miroslav Janeček, ale i účastník olympijských her – bobista Dominik Suchý. V centru Fit Life Doubravka si ale přijdou na své nejen profesionálové. Ideální podmínky zde najdou i úplní začátečníci, a také lidé například po úrazu. Mezi trenéry jsou totiž i zkušení fyzioterapeuti. „Zrovna v současné době zde naši dva trenéři připravují na závody člověka po těžké autonehodě,“ prozrazuje Michal Görner.

Víceúčelový sál pro skupinová cvičení TRX, BOSU BAR, Tabata, kruhový trénink a...

Víceúčelový sál pro skupinová cvičení TRX, BOSU BAR, Tabata, kruhový trénink a mnoho dalších

Další odborníci zde pak nabízí sportovní, rekondiční a rehabilitační masáže, a také výživové poradenství. Hosté mají k dispozici i solárium.

Fotogalerie

Speciálně vyškolené jsou i recepční. Návštěvníkům zajistí vše od rezervace cvičení až po veškerý servis během cvičení, poskytnou bezedný kelímek na filtrovanou vodu, a zájemcům doporučí vhodné nápoje či doplňky stravy. „Na výběru doplňků a nápojů spolupracujeme s odborníky z ForActiv Plzeň. Pokud si někdo neví rady, naše recepční rádi pomohou,“ podotýká hlavní trenér.

Hitem je HOT sál

Součástí centra jsou dále čtyři kurty na squash, a také pět sálů na skupinová cvičení. „Máme sály speciálně zařízené a uzpůsobené na HOT cvičení (joga,pilates), H.E.A.T cvičení a Power Plate, dále pak dva víceúčelové sály, kde probíhá široká škála skupinových cvičení, jako například cvičení s dětmi, cvičení pro těhotné, pro ženy po porodu, tabata, TRX, kruhový trénink, a další,“ vyjmenovává Michal Görner.

Hitem je HOT JÓGA – speciální sál s teplotou 38 stupňů

Hitem je HOT JÓGA – speciální sál s teplotou 38 stupňů

Nejžádanější je v současné době tzv. HOT sál. Ten je využíván pro HOT pilates, HOT jógu, nebo HOT Chi-toning – to je cvičení, které využívá prvky z jógy, pilates, 5 Tibeťanů a strečinku, jež vhodně a plynule kombinuje. Na skupinová cvičení se mohou zájemci přihlásit pomocí on-line systému na webu fitlifedoubravka.cz. V ceně za cvičení je také vstup do fitness zóny zdarma.

Jedině v Plzni ve FIT LIFE Doubravka můžete vyzkoušet největší fitness v ČR se...

Hitem je HOT JÓGA – speciální sál s teplotou 38 stupňů

Fit Life Doubravka nabízí ještě jednu nadstandardní službu pro nováčky - každý den má službu jeden z trenérů, který je nově příchozím k dispozici. Vysvětlí jim v případě zájmu vše o konkrétních možnostech individuálního cvičení na strojích. „Kdokoliv může přijít a v rámci vstupného získá základní poradenství týkající se našeho fitnessu a možností cvičení. Na základě toho se pak může rozhodnout, co mu nejlépe vyhovuje, a případně si domluvit individuální tréninky s konkrétním trenérem,“ popisuje Michal Görner.

Pro malé návštěvníky je každý den k dispozici plně vybavený dětský koutek s...

Pro malé návštěvníky je každý den k dispozici plně vybavený dětský koutek s dozorem

Pohodu si zde užijí i maminky, které si chtějí zacvičit, ale nemají hlídání na své ratolesti. Nechybí zde totiž ani dětský koutek pro děti od 3 let. Je otevřen ve všední dny od 8 do 11 a od 16 do 20 hodin, v sobotu dopoledne a v neděli odpoledne. Jako všichni zaměstnanci centra, jsou i pracovnice v dětském koutku profesionálky, které se dětem opravdu věnují. Pro děti starší čtyř let pak nabízí centrum řadu kurzů samostatného cvičení.

Sladká, ale zdravá odměna

Po sportovním výkonu mohou hosté centra Fit Life Doubravka posedět v příjemné Coffee zóně. „Nabízíme kávu Dallmayr a k ní dezerty od Aničky z Aninny Dorty. Tyto zákusky a pudinky jsou veganské, bez lepku, bez laktozy, bez rafinovaného cukru a většina z nich je i v RAW kvalitě,“ upřesňuje Michal Görner.

Po vydatném cvičení přijde vhod i zdravé občerstvení, které nabízí cafe uvnitř...

Po vydatném cvičení přijde vhod i zdravé občerstvení, které nabízí cafe uvnitř FIT LIFE Doubravka

Coffee zóna poskytuje zároveň vhodný prostor pro práci na notebooku, je zde k dispozici vysokorychlostní wi-fi i dostatek elektrických zásuvek. Dobíjet mobilní telefony si mohou hosté navíc snadno i během cvičení – přímo v prostoru fitness zóny jsou umístěné uzamykatelné boxy se zásuvkami.

Především ženy jistě ocení i vybavení sprch. Hosté mohou zdarma použít sprchový gel i tělové mléko, ručníky, a nechybí ani fény na vlasy. Do centra Fit Life Doubravka zkrátka stačí přijít jen se sportovním oblečením – vše ostatní už je pro vás připravené.

www.fitlifedoubravka.cz

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Terminály Sazky nejsou jen o sázení. Zaplatíte fakturu, dobijete mobil

Terminály Sazky nejsou jen o sázení. Zaplatíte fakturu, dobijete mobil

Terminál společnosti Sazka je stále vnímán hlavně jako vstupenka k milionům třeba ze Sportky nebo Eurojackpotu. Některá...

Připojištění není zbytečným luxusem

Připojištění není zbytečným luxusem

Jak dobré máte autopojištění, zjistíte většinou až v okamžiku pojistné události. A to už může být pozdě. Jak tedy...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Další z rubriky

Jak si stojíte na trhu práce? Veletrh práce a vzdělávání dá odpověď!

Jak si stojíte na trhu práce? Veletrh práce a vzdělávání dá odpověď!

Nabídky 50 vystavovatelů přinese plzeňský Veletrh práce a vzdělávání Klíč k příležitostem, který se letos koná v...

V hlavní roli umění: Dorotheum zahajuje v Plzni 27. aukční sezónu

Petrus Schenk Atlas Novus Terrarum, prodáno v aukci Dorothea za 600 tisíc korun

Český trh s uměním se do nového roku přehoupl v optimistickém duchu – a Plzeň má na tom svůj podíl. Aukční výsledky za...

Když se řekne Lorenc…

Když se řekne Lorenc…

Jedno starověké moudro praví, že „Kolik lidí, tolik názorů…“, a vůbec nezáleží na tom, zda se bavíte o mobilním...

Najdete na iDNES.cz