Soukromá škola Bean nabízí praktické obory a skvělé podmínky ke studiu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ať již přemýšlíte, kam dát studovat vašeho potomka, až skončí základní školu nebo byste si sami chtěli rozšířit vzdělání, je tu pro vás soukromá škola Bean. Vzdělávání se věnuje již 24 let a nabízí denní, dálkové i pomaturitní studium.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Soukromá škola Bean nabízí praktické obory a skvělé podmínky ke studiu | foto: Střední odborná škola a Gymnázium BEAN s. r. o.

Z jakých oborů si můžete vybrat na SSOŠ a Gymnáziu BEAN, s. r. o. Staňkov, osvětlila v rozhovoru ředitelka Ing. Marie Bastlová.

Začněme tím, proč byste doporučila právě školu Bean?
U nás se snažíme o individuální přístup ke každému žákovi, naše škola má rodinnou atmosféru. Aby se zde našim žákům líbilo, používáme zábavné a efektivní učební metody. Umožňujeme také sestavení individuálního studijního plánu, takže si každý může zorganizovat studium tak, jak mu to nejlépe vyhovuje. Velký důraz je kladen na výuku cizích jazyků, což je v dnešní době již nezbytnost. Samozřejmostí je také wi-fi připojení pro studenty v celém areálu, dobrá dopravní dostupnost či stravování ve školní jídelně. V neposlední řadě dbáme rovněž na moderní vybavení a zázemí školy a snažíme se pro své studenty organizovat různé doplňkové výlety a exkurze.

Můžete nám představit čtyřleté obory, které jsou denní a zakončené maturitou?
Prvním je gymnázium. Studenti klasického gymnázia jsou důsledně připravováni ke studiu na vysokých školách všech typů či ke studiu na vyšších odborných školách.

Jedním z prestižních oborů na naší škole je Provoz diplomatických služeb. Absolvent vykonává specializované činnosti na zastupitelských úřadech, úřadech EU a úřadech státní správy. Během studia získá vědomosti a dovednosti nejen z oblasti účetnictví, práva, personálního managementu a psychologie, ale zejména v oblasti estetiky, jednání, vystupování, diplomatického protokolu či oblasti zdravé výživy.

Dalšími čtyřletými obory jsou Cestovní ruch nebo Počítačová grafika, vhodná pro zájemce, kteří rádi pracují s dnes stále používanější výpočetní technikou. Novinkou je obor Veřejná správa a právo, který lze nyní studovat také dálkově.

Co dalšího je ještě možno ve škole Bean studovat dálkově?
Dálkově lze studovat tyto obory – Veřejná správa a právo, Provoz diplomatických služeb, Cestovní ruch a Podnikání (tříletá nástavba). Novým oborem je Předškolní a mimoškolní pedagogika, která je vyučována buď ve čtyřleté, nebo zkrácené dvouleté verzi, vždy o sobotách – stejně jako veškeré obory dálkového studia. Vzhledem k nové legislativě pro Strážníky městské policie, kteří nejsou vyučeni, jsme připravili čtyřleté dálkové studium (pro vyučené pak v tříleté variantě), přičemž u obou získáte maturitu, která je po vás požadována.

Vyučuje se u vás také některý obor kratší než 4 čtyři roky?
Ano, absolventům tříletých oborů s výučním listem nabízíme ještě dvouleté denní studium v oboru Podnikání. Ráda bych poznamenala, že všechny obory denního studia lze studovat s individuálním vzdělávacím plánem, pokud jsou k tomu u studenta zdravotní nebo sociální důvody.

Máte v nabídce také něco pro zájemce, kteří by raději výuční list než maturitu?
Ano, pro ty je tu učební obor kominík, který je z důvodu dobrého uplatnění na trhu práce velmi žádaný. Obor kominík lze studovat v jednoleté nebo tříleté variantě.

Nabízíte rekvalifikační kurzy?
Ano, ve spolupráci s Úřadem práce Domažlice a SSOŠ a SOU BEAN, s.r.o. Praha 9 zajišťujeme přípravu a výuku oborů elektronik, prodavač, truhlář, malíř. Délka studia je jeden rok a je možno jej zakončit závěrečnou zkouškou s výučním listem.

Je možné si přijít školu prohlédnout osobně?
Samozřejmě. Navštívit nás můžete kdykoliv po telefonické domluvě na tel.
773 971 313. Dny otevřených dveří jsou vždy o sobotách od 9 do 12 hodin v těchto termínech: 12. ledna, 19. ledna, 26. ledna, 9. února a 23. února a navíc ještě každé pondělí od 14 do 16.30 hodin.

Na co jsou zaměřeny přijímací zkoušky u oborů, kde jsou třeba?
Přijetí žáka se řídí jeho zájmem o obor, který pověřujeme při pohovoru a výsledky státních přijímacích zkoušek. Dále dokládá výsledky z 8. a 9. třídy ZŠ. Plusem je samozřejmě účast v různých soutěžích a olympiádách.

Jak vysoké je školné?
Záleží na oboru. Cena ročního školného se pohybuje se od 18 do 25 tisíc. Při současném studiu několika oborů a při individuálním studijním plánu je stanoveno po dohodě školné individuální. Doporučuji využít různých slev. Snažíme se zájemcům o studium vycházet vstříc, je tedy možná individuální dohoda poskytnutí slevy ze sociálních důvodů.

Priority středních škol Bean:

  •  výuka pěti cizích jazyků (AJ, NJ, SJ, FJ, RJ)
  •  možnost studia podle individuálních studijních plánů
  •  zahraniční stáže
  •  praxe ve firmách
  •  elektronická kontrola průběhu studia
  •  Wi-Fi v celé budově dostupné studentům
  •  stravování ve školní jídelně
  •  sportovní kurzy

Kontakt
Střední odborná škola a Gymnázium BEAN s. r. o.
Trnkova 125
345 61 Staňkov
tel: +420 379 482 146
e-mail: stankov@bean.cz
www.obchodniakademie.cz

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Den na podporu ženského sebevědomí - MÁM SE RÁDA

Den na podporu ženského sebevědomí - MÁM SE RÁDA

Dnešní uspěchaná doba a společnost nás bohužel neustále navádí k tomu nad sebou pochybovat.

Žít ve městě, nebo na venkově? Město Touškov věčné dilema vyřeší

V lokalitě Touškovská vyhlídka budou k prodeji byty a domy již od 2 399 000 Kč

Bydlet na venkově, v dosahu přírody, ale zároveň blízko velkého města. To je přání mnoha lidí, zvláště rodin s dětmi....

Beko Fresh festival v Plzni už tento víkend

Beko Fresh festival v Plzni už tento víkend

Areál za OC Plzeň Plaza otevře o víkendu 18. a 19. května své brány všem gurmánům a milovníkům dobrého jídla – už...

Najdete na iDNES.cz