Soukromá škola Bean nabízí praktické obory a skvělé podmínky ke studiu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ať již přemýšlíte, kam dát studovat vašeho potomka, až skončí základní školu nebo byste si sami chtěli rozšířit vzdělání, je tu pro vás soukromá škola Bean. Vzdělávání se věnuje již 24 let a nabízí denní, dálkové i pomaturitní studium.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Soukromá škola Bean nabízí praktické obory a skvělé podmínky ke studiu | foto: Střední odborná škola a Gymnázium BEAN s. r. o.

Z jakých oborů si můžete vybrat na SSOŠ a Gymnáziu BEAN, s. r. o. Staňkov, osvětlila v rozhovoru ředitelka Ing. Marie Bastlová.

Začněme tím, proč byste doporučila právě školu Bean?
U nás se snažíme o individuální přístup ke každému žákovi, naše škola má rodinnou atmosféru. Aby se zde našim žákům líbilo, používáme zábavné a efektivní učební metody. Umožňujeme také sestavení individuálního studijního plánu, takže si každý může zorganizovat studium tak, jak mu to nejlépe vyhovuje. Velký důraz je kladen na výuku cizích jazyků, což je v dnešní době již nezbytnost. Samozřejmostí je také wi-fi připojení pro studenty v celém areálu, dobrá dopravní dostupnost či stravování ve školní jídelně. V neposlední řadě dbáme rovněž na moderní vybavení a zázemí školy a snažíme se pro své studenty organizovat různé doplňkové výlety a exkurze.

Můžete nám představit čtyřleté obory, které jsou denní a zakončené maturitou?
Prvním je gymnázium. Studenti klasického gymnázia jsou důsledně připravováni ke studiu na vysokých školách všech typů či ke studiu na vyšších odborných školách.

Jedním z prestižních oborů na naší škole je Provoz diplomatických služeb. Absolvent vykonává specializované činnosti na zastupitelských úřadech, úřadech EU a úřadech státní správy. Během studia získá vědomosti a dovednosti nejen z oblasti účetnictví, práva, personálního managementu a psychologie, ale zejména v oblasti estetiky, jednání, vystupování, diplomatického protokolu či oblasti zdravé výživy.

Dalšími čtyřletými obory jsou Cestovní ruch nebo Počítačová grafika, vhodná pro zájemce, kteří rádi pracují s dnes stále používanější výpočetní technikou. Novinkou je obor Veřejná správa a právo, který lze nyní studovat také dálkově.

Co dalšího je ještě možno ve škole Bean studovat dálkově?
Dálkově lze studovat tyto obory – Veřejná správa a právo, Provoz diplomatických služeb, Cestovní ruch a Podnikání (tříletá nástavba). Novým oborem je Předškolní a mimoškolní pedagogika, která je vyučována buď ve čtyřleté, nebo zkrácené dvouleté verzi, vždy o sobotách – stejně jako veškeré obory dálkového studia. Vzhledem k nové legislativě pro Strážníky městské policie, kteří nejsou vyučeni, jsme připravili čtyřleté dálkové studium (pro vyučené pak v tříleté variantě), přičemž u obou získáte maturitu, která je po vás požadována.

Vyučuje se u vás také některý obor kratší než 4 čtyři roky?
Ano, absolventům tříletých oborů s výučním listem nabízíme ještě dvouleté denní studium v oboru Podnikání. Ráda bych poznamenala, že všechny obory denního studia lze studovat s individuálním vzdělávacím plánem, pokud jsou k tomu u studenta zdravotní nebo sociální důvody.

Máte v nabídce také něco pro zájemce, kteří by raději výuční list než maturitu?
Ano, pro ty je tu učební obor kominík, který je z důvodu dobrého uplatnění na trhu práce velmi žádaný. Obor kominík lze studovat v jednoleté nebo tříleté variantě.

Nabízíte rekvalifikační kurzy?
Ano, ve spolupráci s Úřadem práce Domažlice a SSOŠ a SOU BEAN, s.r.o. Praha 9 zajišťujeme přípravu a výuku oborů elektronik, prodavač, truhlář, malíř. Délka studia je jeden rok a je možno jej zakončit závěrečnou zkouškou s výučním listem.

Je možné si přijít školu prohlédnout osobně?
Samozřejmě. Navštívit nás můžete kdykoliv po telefonické domluvě na tel.
773 971 313. Dny otevřených dveří jsou vždy o sobotách od 9 do 12 hodin v těchto termínech: 12. ledna, 19. ledna, 26. ledna, 9. února a 23. února a navíc ještě každé pondělí od 14 do 16.30 hodin.

Na co jsou zaměřeny přijímací zkoušky u oborů, kde jsou třeba?
Přijetí žáka se řídí jeho zájmem o obor, který pověřujeme při pohovoru a výsledky státních přijímacích zkoušek. Dále dokládá výsledky z 8. a 9. třídy ZŠ. Plusem je samozřejmě účast v různých soutěžích a olympiádách.

Jak vysoké je školné?
Záleží na oboru. Cena ročního školného se pohybuje se od 18 do 25 tisíc. Při současném studiu několika oborů a při individuálním studijním plánu je stanoveno po dohodě školné individuální. Doporučuji využít různých slev. Snažíme se zájemcům o studium vycházet vstříc, je tedy možná individuální dohoda poskytnutí slevy ze sociálních důvodů.

Priority středních škol Bean:

  •  výuka pěti cizích jazyků (AJ, NJ, SJ, FJ, RJ)
  •  možnost studia podle individuálních studijních plánů
  •  zahraniční stáže
  •  praxe ve firmách
  •  elektronická kontrola průběhu studia
  •  Wi-Fi v celé budově dostupné studentům
  •  stravování ve školní jídelně
  •  sportovní kurzy

Kontakt
Střední odborná škola a Gymnázium BEAN s. r. o.
Trnkova 125
345 61 Staňkov
tel: +420 379 482 146
e-mail: stankov@bean.cz
www.obchodniakademie.cz

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Ohňostroje bez hranic rozzáří i vaše oslavy Silvestra

Ohňostroje bez hranic rozzáří i vaše oslavy Silvestra

Už máte plány na Silvestra? Budete ho trávit na horské chatě a bojíte se, že se budete muset obejít bez ohňostroje?...

Plzeňské oslavy vzniku republiky

Plzeňské oslavy vzniku republiky.

Celoroční oslavy vzniku republiky vyvrcholí v Plzni 27. a 28. října velkolepou dvoudenní akcí v národních barvách.

V hlavní roli umění: Dorotheum zahajuje v Plzni 27. aukční sezónu

Petrus Schenk Atlas Novus Terrarum, prodáno v aukci Dorothea za 600 tisíc korun

Český trh s uměním se do nového roku přehoupl v optimistickém duchu – a Plzeň má na tom svůj podíl. Aukční výsledky za...

Najdete na iDNES.cz