Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S vývojem hospodářské situace a situací na trhu práce v České republice rostou nároky na pracovní sílu a vzniká stále větší poptávka po kvalitnějším a sofistikovanějším servisu v oblasti lidských zdrojů.

Jelikož s příchodem podzimu se zvyšuje šance na nachlazení, rozdává agentura v této době vitamíny. V parném létě pak zase osvěží a povzbudí iontové či minerální nápoje. | foto: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Personální agentura Hofmann, která působí v Plzni již více než 20 let, za tu dobu nasbírala zkušenosti a nabízí komplexní služby dle přání klienta., Co vše umí agentura zájemcům o zaměstnání zařídit a o co se dokáže postarat, osvětluje v rozhovoru vedoucí plzeňské pobočky Soňa Blasbalgová.

Co když chce někdo začít pracovat v Plzni, ale nebydlí tu. Umíte mu pomoci?
Samozřejmě, jednou ze služeb, které umíme svým klientům zajistit, je pomoc se sháněním ubytování. Pokud se dotyčný v Plzni ubytuje, pomůžeme mu také se zařízením Plzeňské karty, případně i se založením bankovního účtu, pokud jej nemá.

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání.

Jak je to se zdravotní péčí?
Pokud klient potřebuje odvézt na vstupní lékařskou prohlídku, není problém. A v případě nemoci mu pomůžeme vyhledat lékaře, a to jak obvodního, tak v případě potřeby specialistu. Jelikož s příchodem podzimu se zvyšuje šance na nachlazení, rozdáváme v této době vitamíny. V parném létě pak zase osvěží a povzbudí iontové či minerální nápoje.

Mají pracanti u vás nějaké výhody?
Nejprve bych chtěla především zmínit, že naši zaměstnanci mají u firmy, kde pracují, minimálně stejné podmínky jako kmenoví zaměstnanci. A námi poskytovaných výhod není málo. Dáváme svým klientům dárky k narozeninám, Vánocům i Velikonocům. Šikovné pracanty umíme ocenit. Pokud má někdo příznivé výsledky, například vzornou docházku či plnění přesčasů, dostane od nás dárkovou poukázku, v poslední době nejčastěji do drogerie. Další benefity pak mohou poskytovat přímo zaměstnavatelé, ke kterým jsou naši klienti přiřazeni. To znamená například dovolenou navíc, stravenky, příspěvky na dojíždění nebo ubytování.

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání.

.

Co když někdo potřebuje poradit s nepracovní záležitostí, může se obrátit na vaši agenturu?
Poradenská činnost je nedílnou součástí našich služeb. Musím říct, že naše koordinátorky mají velmi individuální a pozitivní přístup a snaží se klientům pomoci i nad rámec svých pracovních úkolů - řeší například i problémové situace mezi pracovníky, kteří spolu bydlí. Případně řešíme i situace, kdy je u nás matka s dítětem – poradím se výběrem a umístěním dítěte do školy či školky. Někdy fungují dokonce jako vztahová poradna, když se pár rozejde.

Jak byste zhodnotila působení agentury Hofmann v Plzni?
Personální agentura HOFMANN-WIZARD byla založena již v roce 1993 v Plzni původně pod názvem WIZARD. Firma se vedle českých firem starala především o mezinárodní firmy, které se usídlily v západních Čechách, nejčastěji to byly firmy německé. Od června 2005 patří firma Wizard s.r.o. jako Hofmann-Wizard s.r.o. k firemní skupině I. K. Hofmann GmbH, Hofmann Personál-Leasing, se sídlem v Norimberku.

Když shrnu nejvíce obsazované pozice pro výrobní společnosti v minulosti, byly to zejména pozice pro řízení a zajištění výroby (vedoucí výroby, vedoucí řízení kvality a logistiky), dále ekonomické pozice (finanční ředitel, controlling, hlavní účetní) a administrativa (asistentka, sekretářka, recepční).

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

V hlavní roli umění: Dorotheum zahajuje v Plzni 27. aukční sezónu

Petrus Schenk Atlas Novus Terrarum, prodáno v aukci Dorothea za 600 tisíc korun

Český trh s uměním se do nového roku přehoupl v optimistickém duchu – a Plzeň má na tom svůj podíl. Aukční výsledky za...

V Plzni otevřeli největší fitness v Čechách se stroji Hammer Strength

V Plzni otevřeli největší fitness v ČR se stroji Hammer Strength

Cvičení na špičkových strojích a v nejmodernějších zrcadlových sálech, k tomu bezedný kelímek na filtrovanou vodu,...

Hofmann Personal: legální personální agentura

Hofmann Personal legální personální agentura

Současné povědomí o agenturách práce v České republice není valné. To je způsobeno situací na trhu práce a s tím...

Najdete na iDNES.cz