Pátek 6. prosince 2019, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Plzeň vyhlásila soutěž NEJ inovátor města Plzně

  13:30aktualizováno  13:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Soutěž NEJ inovátor města Plzně je určena všem malým a středním inovativním společnostem se sídlem či významnými aktivitami na území plzeňské metropolitní oblasti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Město Plzeň vyhlásilo soutěž NEJ inovátor města Plzně | foto: Statutární město Plzeň

Porota vyhodnotí proces, jakým společnosti k inovacím přistupují, a ocení organizace s nejlepším řízením inovací, nehledá firmy, které vytvořily inovativní produkt či službu. Firmy tak mají možnost porovnat nejen své nápady v oblasti inovací, ale především to, jak s nimi umí pracovat a jak je dokážou převést do praxe a zpeněžit. Obor podnikání přihlášených firem může být jakýkoliv, do soutěže nebudou zařazeny jen obchodní společnosti, které pouze distribuují produkty.

Přihlašování a registrace firem probíhá do 31. prosince 2019. Poté odborná porota složená z předních expertů na oblast inovací vybere v prvním kole 20 společností. Kritériem hodnocení je přínos inovací pro plzeňskou metropolitní oblast a úroveň spolupráce s akademickou sférou a výzkumnými centry v regionu. Posuzován bude také vliv firemních aktivit na tvorbu nových pracovních míst v regionu, vztahy vůči partnerům a dodavatelům či způsob, jakým organizace reprezentuje region v zahraničí.

Porotou vybrané firmy pak budou ohodnoceny tzv. inovačním auditem, který určí pořadí a vítěze soutěže. Inovační audit je mezinárodní metoda, která analyzuje, hodnotí a stimuluje inovační proces a inovační prostředí v podnicích. Audity provádí dle jednotné mezinárodní metodiky specializovaní inovační poradci formou osobních setkání ve firmě. Inovační audit stanoví silné a slabé stránky inovačního managementu firmy. Podá zprávu o úrovni inovací (procesu a prostředí) a zároveň zmonitoruje úroveň znalostí a dovedností týkajících se inovací v podniku. Díky tomuto výstupu bude inovační poradce schopen také poskytnout rady ke zlepšení inovačního systému v organizaci.

Nejlepší budou oceněni za přítomnosti představitelů města a dalších významných hostů na slavnostním vyhlášení 13. května 2020 v Měšťanské Besedě. Vítězná firma bude moci používat titul NEJ inovátor města Plzně 2019“ a bude jí poskytnuta mediální podpora a propagace. Hlavní cenou je studium MBA na pobočce Fakulty veřejnosprávních a ekonomických studií Uherské Hradiště,Vysoké školy Jagiellońské v Toruni a jazykový kurz dle výběru na Jazykové škole EUFRAT GROUP v Plzni pro výherce zcela zdarma a pro firmy, které se umístí na druhém a třetím místě, s 50% slevou.

Po celou dobu soutěže bude probíhat mediální kampaň s individuálním představováním auditovaných společností.

Všechny firmy, které postoupí do užšího výběru, obdrží na základě inovačního auditu individuální zpětnou vazbu o svých výsledcích v řízení inovací. Analýza ukáže jejich srovnání s nejlepší praxí v oblasti řízení inovací na evropské úrovni.

Hlavními partnery soutěže jsou Podnikatelské a inovační centrum BIC Plzeň, Vědeckotechnický park v Plzni, Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji, Západočeská univerzita v Plzni, Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje, dalším komerčním partnerem soutěže je firma OMEXOM GA Energo.

Více informací včetně přihlášek na https://inovator.plzen.eu/

Město Plzeň  vyhlásilo soutěž NEJ inovátor města Plzně
  • Nejčtenější

Pět tajemství Miss, jak udržet pleť i v zimě krásnou a zdravou

Zimní počasí příliš nesvědčí pleti. Chlad a vítr obličej poškozují a vysušené pokožce chybí živiny, které je třeba...

6 největších mýtů o avivážích a proč je aviváž Lila Fashion oblíbená

Znáte aviváže Dedra? Pokud jste žena od 30 do 50 let, tak určitě. Právě jsme se setkali s manažerem společnosti, který...

Originální architektura na jedinečném místě

Jak těžké je najít architektonicky oceňovaný dům obklopený přírodou? A aby měl zázemí města a skvělou dostupnost do...

Jak ušetřit? Na Výlovu zaplatíte při koupi 3 věcí jen za 2

Pokud se právě poohlížíte po vánočních dárcích a snažíte se ušetřit každou korunu, Výlov je ta pravá akce pro vás....

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Zahřejte se nejen v zimě řeckým sluncem s klenotem METAXA 12*

Představujeme vám neodolatelný jantarový nápoj METAXA 12*, který vám přinese hřejivý dotek prosluněného Řecka i během...

Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...

  • Další z rubriky

Šance na získání kotlíkové dotace v Plzeňském kraji stále je

Během zhruba čtyř hodin byla vyčerpána částka určená na kotlíkové dotace v Plzeňském kraji. Žádosti ale lze stále...

Zavedený spolehlivý e-shop Goleto.cz s velkým výběrem domácích potřeb

E-shop Goleto.cz disponuje širokým výběrem a velkým množstvím různých potřeb pro domácnost a její členy včetně domácích...

Plzeň si připomene 30. výročí od událostí listopadu 1989

Cesta svobody - 17. listopadu 2019. Debaty, výstavy, umělecké instalace, koncerty, otevřené sídlo někdejšího krajského...

Benefiční jarmark v plzeňské Olympii podpoří děti s postižením

Benefiční jarmark, jehož výtěžek půjde na pomoc dětem s mentální a fyzickou poruchou, pořádá v pondělí 2. 9. plzeňské...

Najdete na iDNES.cz