Doporučujeme

Lorencova parta jede dál

Lorencova parta jede dál | foto: Lorenc Logistic, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lorencova parta jede dál

Pandemie, krize, epidemie… Za uplynulé čtvrtletí bezpočetně skloňované termíny. Svět kolem nás se mění a dost možná už nebude takový, jaký jsme ho znali. Bohužel, ale změna k životu patří. Snad víc než kdy jindy si současná doba žádá schopnost zachovat zdravý rozum a životní nadhled.

Pozitivem krizových situací je to, že nám dokážou ukázat, co je skutečně důležité a potřebné – co má opravdový smysl a co má jen lákavé pozlátko. Právě díky tomu je nyní ideální čas přehodnotit svůj hodnotový žebříček a změnit životní postoje.

Lorencova parta jede dál

Koronavirus zahýbal především s trhem práce

Příkladem může být situace na trhu práce před půl rokem. Nabídka pracovních pozic výrazně převyšovala poptávku. Důležitým aspektem pro hledání nové práce byla především výše mzdy a přehled zaměstnaneckých benefitů. Dost možná se ale takové firmy již dnes potýkají s řadou problémů a to, díky čemu své lidi do firmy nalákali, nejsou schopny zajistit. Jejich zaměstnanci žijí v nejistotě a dost možná se už do práce ani nevrátí.

Naproti tomu právě stabilita a jistota jsou dnes tím opravdovým benefitem. Jejich množství nelze spočítat. Nevyplácí se v korunách a nelze je v podobě kreditu směnit za vstup do kina, restaurace nebo bazénu. Potřebujeme je však všichni, neboť výrazně ovlivňují naši budoucnost.

Ne nadarmo přece praví jedno české přísloví, že „bez práce nejsou koláče“.

Lorencova parta jede dál

Lorenc Logistic – zaměstnavatel s puncem tradice

I my ve firmě Lorenc Logistic jsme se museli omezit a přizpůsobit aktuálnímu dění. To hlavní jsme ale měnit nemuseli. Firma se nezastavila a jede pořád dál se všemi členy posádky.

Období roušek a dezinfekční prostředků máme snad již zdárně za sebou a pokračujeme v tom, co děláme již 28 let. I nadále si tak necháváme nálepku zaměstnavatel s puncem tradice.

Více informací najdete na www.lorenc-logistic.cz.

Lorencova parta jede dál
  • Nejčtenější

Šňůrkové náramky s českými granáty

Golf přilákal ve složité sezóně nové hráče

I vaše imunita potřebuje ochránit

Nejlepší ležák vaří v Holbě