Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Plynárna Quantum: Dodáme vám Quantum tepla za rozumnou cenu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ceny energií nestále rostou a s nimi i výdaje za plyn. Znáte to? Pak zajisté nejste zákazníky plynárny Qunatum. Quantum, a.s. Vyškov oslaví v roce 2013 jubileum 20 let od svého založení. A i přesto, že se plynárna Quantum stále mění, modernizuje a zlepšuje, jedno zůstává stejné. Motto "Dodáme vám Quantum tepla za rozumnou cenu".

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Plynárna Quantum - Quantum tepla za příznivou cenu | foto: QUANTUM, a.s. Vyškov

Společnost Quantum vznikla roku 1993, nejedná se tedy o žádnou "rychlokvašku", ale o firmu s dlouholetou tradicí. V roce 1995 byla zahájena výstavba plynovodů v jihomoravském kraji.

Rok 2002 se stal klíčovým. Došlo k založení plynárny Quantum a zahájení distribuce plynu v regionu Moravy. A protože o služby Quantumu byl veliký zájem, v roce 2012 rozšířila plynárna Quantum svoji činnost v rámci obchodu s plynem na celou ČR.

V současnosti firma Quantum podniká v následujících oborech:

  • obchod s plynem a distribuce plynu
  • velkoobchodní prodej ohřívačů vody, kotlů, solárních panelů a tepelných čerpadel
  • projekce a realizace staveb v oboru plyn, topení, voda, kanalizace
  • developerské projekty

Plynárna Quantum: Deset let zkušeností v oboru plynárenství

Může se to stát každému z vás. Při poklidném večerním sledování televize, ucítíte plyn. Co budete dělat? Vezmete telefon a vytočíte číslo svého dodavatele. Ten vám telefon nezvedne. Horečně tedy prohledávat smlouvou ve snaze najít nějaké další číslo na které byste mohli zavolat.

Při pročítání však nejen, že nic neobjevíte, ale ještě si všimnete malého dodatku na konci smlouvy, že dodavatel se stará pouze o dodávku plynu. Jakékoli havárie či poruchy plynu už však jdou mimo něj.

S námi se vám tohle nikdy nemůže stát. Díky desetileté historii a zkušenostem v oboru plynárenství si plynárna Quantum může dovolit garantovat nadstandardní služby obchodu s plynem:

  • Plynárna Quantum má tisíce spokojených zákazníků, desetileté zkušenosti s obchodem s plynem a souvisejícími službami.
  • Plynárna Quantum nabízí kromě dodávky plynu i další servisní a havarijní zásahy.
  • V případě dotazů je k dispozici zákaznická kancelář ve Vyškově.
  • V případě havárií je k dispozici nonstop havarijní služba.
  • Plynárna Quantum neustále sleduje a reagujeme na vývoj ekonomické situace a růst cen.

Čím vás plynárna Quantum má ještě přesvědčit, abyste změnili dodavatele plynu?

Většina obchodníků s plynem nabízí pouze dodávku plynu, havárie a poruchy neřeší, což v případě výbuchu plynu má tragické následky. Jste si jisti, že tomu tak není i ve vašem případě?

V případě dotazů a reklamací je téměř nemožné nového dodavatele plynu zastihnout, což zjistíte teprve při havárii nebo úniku plynu. Komu budete volat, když vám bude doma unikat plyn? Plynárna Quantum je na tyhle problémy připravena.

Plynárna Quantum má i svůj web, kde najdete nejen jejich atraktivní cenovou nabídku.

Neváhejte a kontaktuje zákaznickou kancelář Quantum ve Vyškově, Brněnská 212, tel. 517 343 363.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.