Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Plochá střecha firmy Dvořák: záruka, že vám do domu nebude zatékat

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý majitel domu má jasno: klíčovou částí jeho nemovitosti je střecha. Pokud není v pořádku střecha, je to špatně. Do domu nesmí zatékat, protože by se ničily další součásti domu a rychlým tempem se pak zvyšují náklady na případné další opravy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Plochá střecha firmy Dvořák

Střecha je navíc nejnamáhanější částí nemovitosti, protože je vystavena slunečnímu záření, vysokým i nízkým teplotám během roku, dešti, sněhu i větru. Drží se tam i vlhkost, neboť konstrukcí střešního pláště také prostupují vodní páry, které se při určitých podmínkách srážejí.

Zkontrolujte si střechu

Proto si raději nechte zkontrolovat střechu svého domu, chaty, chalupy či budov ve své firmě a případné opravy svěřte odborníkům.

Ve východních Čechách patří mezi špičkové specialisty na střechy firma Dvořák - střechy se sídlem v Heřmanově Městci. Působnost firmy však přesahuje i hranice Pardubického a Královéhradeckého kraje.

Společnost Dvořák - střechy se zaměřuje na montáž nových střech přesně na klíč, ale i rekonstrukci stávajících střech všech druhů. Mezi její klienty patří majitelé jak rodinných domů, tak i bytových domů, průmyslových a výrobních hal.

Opravy plochých střech

Mezi největší přednosti firmy Dvořák - střechy patří zejména služby týkající se stavby či oprav plochých rovných střech. Každá plochá střecha i té nejmenší garáže tak může dostat zcela novou garanci kvality a odolnosti.

Specialisté z Dvořák - střechy si střechu nejprve prohlédnou, zanalyzují si, v čem mohou být největší problémy, a poté navrhnou řešení, jak střechu nejlépe opravit.
Pokud se rozhodnete pro firmu Dvořák - střechy, pak si můžete být jisti, že vaší střeše se dostane vysoce odborného ošetření a renovace pomocí nejmodernějších technologií.

Dvořák - střechy používá kvalitní hydroizolační fólii - ideálně fólii z měkčeného PVC, kterých je na českém trhu nepřeberné množství.

Fólie z měkčeného PVC

Mezi velmi dobré značky fólií z měkčeného PVC patří například Sikaplan, Fatrafol, Bauder, Alkor, Protan.

Při opravě hydroizolační vrstvy se podle druhu původní hydroizolace nejčastěji používají hydroizolační živičné pásy z modifikovaných asfaltů, které jsou vyztužené polyesterovými nosnými vložkami, vložkami ze skleněných rohoží, případně kombinovanými nosnými vložkami. Právě na hydroizolační souvrství se pak používají i různé druhy fóliových systémů.

Plochá střecha firmy Dvořák
Plochá střecha firmy Dvořák

Žádné ekologické potíže

Výhodou oprav plochých střech je, že při nich není třeba odstraňovat vrstvy původních asfaltových krytin. Nemáte tak potíže a dodatečné náklady s likvidací tohoto ekologicky závadného odpadu.

Fólie z PVC, kterou odborníci nejvíce doporučují, je pružná v širokém rozmezí vysokých i nízkých teplot a tím odolává dilatačním změnám podkladu. Životnost takové střechy je několik desítek let.

Klempířské výrobky z poplastovaného plechu značky Viplanyl pak navíc nevyžadují nátěry ani jinou údržbu. A to se vám ve vašich finančních plánech do budoucna také jistě bude hodit.

Používaný střešní fóliový hydroizolační systém se dobře hodí pro hydroizolaci budov nejen s plochou, ale i mírně šikmou střechou na obytných, veřejných, správních, průmyslových, zemědělských či sportovních stavbách.

Montáž různých druhů střech a krytin

Kromě plochých střech vám firma Dvořák - střechy bez problémů zajistí kompletní montáž tvrdých krytin, šindelů, plechových krytin, bitumenových desek. Vše dle potřeb a přání zákazníka.

Společnost provádí i výstavbu a rekonstrukci střešních krovů a střešních konstrukcí. Vyrobí i nejrůznější konstrukce pergol a altánů. Nabídne klientovi zároveň, aby si vše v klidu dopředu prohlédl nasimulované v 3D modelu na počítači.

Kompletní nabídku společnosti Dvořák - střechy najdete na jejím webu www.dvorak-strechy.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz