Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Plechotvářecí stroje, nářadí, sklopné stožáry. To je MOSTR

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Libor Brom - MOSTR sídlící v Prachovicích u Dašic se zabývá výrobou sortimentu jako jsou klempířské stroje, nářadí, kleště, nůžky, odvíječe svitků plechu, ohýbačky plechu, trubek a profilů, děrovačky, lisy. Ale v nabídce má i zastávky, čekárny a sklopné stožáry.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní nůžky, ohýbačky plechů a další stroje pořídíte u firmy MOSTR | foto: Libor Brom - Mostr

Plech se zdá být alfou a omegou firmy Libor Brom - MOSTR. Vždyť firemním stříbrem je tu výroba plechotvářecích strojů. A ne ledajakých. Jde o produkci podle vlastních konstrukčních návrhů. 

Řada klempířských, zámečnických a údržbářských dílen i provozů oceňuje denně užitečné pomocníky MOSTRu jako jsou děrovačky, falcovací stroje, lemovačky, nůžky, ohýbačky, sdrapovačky, signovačky, zakružovačky či pily a stroje na výrobu vzduchotechniky.

Kvalitní stroje a nářadí

obr 3

MOSTR se v oboru za 21 let existence rozkročil pořádně. Dalším předmětem činnosti je prodej i výroba tvářecích a obráběcích strojů, nářadí (kladiva, kleště, paličky, drážkovnice, babky, rohatiny) a přípravků. Vyrábí tu i speciální stroje dle požadavků zákazníka z dodané technické dokumentace, případně vám stroj na míru konstrukčně připraví ve vlastní konstrukční kanceláři.

Firma MOSTR vsadila na kvalitu, vlastní konstrukční řešení, flexibilitu, serioznost. A rychlý záruční servis (do 48 hodin). Tato firemní politika se vyplatila. Za vše mluví mnoho spokojených zákazníků. A co je víc než spokojený zákazník?

Sklopné stožáry i formy pro rotační lití plastů bodují

Přesto MOSTR neusnul na vavřínech a a jde dál. A úspěšně. Nabídka sklopných stožárů zaujala a boduje. Geniální nápad, jednoduché provedení. Proč složitě řešit výměnu zdroje, zabývat se na špatně dostupná místa dopravou techniky, když řešení je po ruce - sklopný stožár.

Doporučují se do parků, sportovních areálů, na místa do svahů a prostor, které jsou pro použití techniky nebezpečné jako například železniční zastávky. Specializací firmy MOSTR jsou sklopné perónní stožáry osvětlení do délky 12 metrů. Sklopné stožáry typových řad Radek a SSH  jsou jedním z nejrozšířenějších typů sklopných stožárů v ČR. Stožáry například zabezpečující osvětlení nástupišť nádraží na nově budovaných železničních koridorech.

obr 2

Novinkou je výroba forem pro rotační lití plastů. Touto metodou se vyrábí velkoobjemové nádoby, palivové nádrže apod. Ale touto technologií lze vyrobit i předměty ploché, vzniklé dodatečným opracováním polotovarů.

Stačí si zadat výkres hotového výrobku či 3D soubor, nebo model ve skutečné velikosti.Formy jsou vyráběny z kvalitních materiálů a při návrzích se bere v potaz snaha usnadnit obsluhu nádob a nádrží, zjednodušit manipulaci a snížit riziko poškození. Povrch forem je upravován podle požadavků zákazníka - leštěn, brokován, pískován nebo ponechán původní.

Do pětice všeho dobrého - zastávky a čekárny

Řada z nás se možná denně potkává s produkty firmy MOSTR a ani o tom neví. Firma dodává městský mobiliář. Autobusové zastávky a čekárny můžete potkat v řadě měst. Jsou ze silnostěnných ocelových profilů, které jsou vyplněny lepeným nebo kaleným bezpečnostním sklem či dutinkovým polykarbonátem a nad hlavou se klene různý počet oblouků podle velikosti zastávky.

logo

Podrobné informace o firmě Libor Brom – MOSTR, jejím bohatém portfoliu produktů a kontakty najdete na internetových stránkách www.mostr.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz