Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Plechotvářecí stroje, nářadí, sklopné stožáry. To je MOSTR

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Libor Brom - MOSTR sídlící v Prachovicích u Dašic se zabývá výrobou sortimentu jako jsou klempířské stroje, nářadí, kleště, nůžky, odvíječe svitků plechu, ohýbačky plechu, trubek a profilů, děrovačky, lisy. Ale v nabídce má i zastávky, čekárny a sklopné stožáry.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní nůžky, ohýbačky plechů a další stroje pořídíte u firmy MOSTR | foto: Libor Brom - Mostr

Plech se zdá být alfou a omegou firmy Libor Brom - MOSTR. Vždyť firemním stříbrem je tu výroba plechotvářecích strojů. A ne ledajakých. Jde o produkci podle vlastních konstrukčních návrhů. 

Řada klempířských, zámečnických a údržbářských dílen i provozů oceňuje denně užitečné pomocníky MOSTRu jako jsou děrovačky, falcovací stroje, lemovačky, nůžky, ohýbačky, sdrapovačky, signovačky, zakružovačky či pily a stroje na výrobu vzduchotechniky.

Kvalitní stroje a nářadí

obr 3

MOSTR se v oboru za 21 let existence rozkročil pořádně. Dalším předmětem činnosti je prodej i výroba tvářecích a obráběcích strojů, nářadí (kladiva, kleště, paličky, drážkovnice, babky, rohatiny) a přípravků. Vyrábí tu i speciální stroje dle požadavků zákazníka z dodané technické dokumentace, případně vám stroj na míru konstrukčně připraví ve vlastní konstrukční kanceláři.

Firma MOSTR vsadila na kvalitu, vlastní konstrukční řešení, flexibilitu, serioznost. A rychlý záruční servis (do 48 hodin). Tato firemní politika se vyplatila. Za vše mluví mnoho spokojených zákazníků. A co je víc než spokojený zákazník?

Sklopné stožáry i formy pro rotační lití plastů bodují

Přesto MOSTR neusnul na vavřínech a a jde dál. A úspěšně. Nabídka sklopných stožárů zaujala a boduje. Geniální nápad, jednoduché provedení. Proč složitě řešit výměnu zdroje, zabývat se na špatně dostupná místa dopravou techniky, když řešení je po ruce - sklopný stožár.

Doporučují se do parků, sportovních areálů, na místa do svahů a prostor, které jsou pro použití techniky nebezpečné jako například železniční zastávky. Specializací firmy MOSTR jsou sklopné perónní stožáry osvětlení do délky 12 metrů. Sklopné stožáry typových řad Radek a SSH  jsou jedním z nejrozšířenějších typů sklopných stožárů v ČR. Stožáry například zabezpečující osvětlení nástupišť nádraží na nově budovaných železničních koridorech.

obr 2

Novinkou je výroba forem pro rotační lití plastů. Touto metodou se vyrábí velkoobjemové nádoby, palivové nádrže apod. Ale touto technologií lze vyrobit i předměty ploché, vzniklé dodatečným opracováním polotovarů.

Stačí si zadat výkres hotového výrobku či 3D soubor, nebo model ve skutečné velikosti.Formy jsou vyráběny z kvalitních materiálů a při návrzích se bere v potaz snaha usnadnit obsluhu nádob a nádrží, zjednodušit manipulaci a snížit riziko poškození. Povrch forem je upravován podle požadavků zákazníka - leštěn, brokován, pískován nebo ponechán původní.

Do pětice všeho dobrého - zastávky a čekárny

Řada z nás se možná denně potkává s produkty firmy MOSTR a ani o tom neví. Firma dodává městský mobiliář. Autobusové zastávky a čekárny můžete potkat v řadě měst. Jsou ze silnostěnných ocelových profilů, které jsou vyplněny lepeným nebo kaleným bezpečnostním sklem či dutinkovým polykarbonátem a nad hlavou se klene různý počet oblouků podle velikosti zastávky.

logo

Podrobné informace o firmě Libor Brom – MOSTR, jejím bohatém portfoliu produktů a kontakty najdete na internetových stránkách www.mostr.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Další z rubriky

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz