Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Plastická chirurgie ví, jak na krásu těla i duše

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nevíte si se sebou rady? Dozrál už čas na úpravu očních víček, poprsí či liposukci? Kdy a který zákrok zvolit, bývá obtížným a závažným rozhodnutím. Pomoci vám může moderní plastická chirurgie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Plastická chirurgie ví, jak na krásu těla i duše | foto: MEDICOM VIP – specialisté na tumescentní liposukci a zvětšování poprsí

In je přirozenost a mladistvý vzhled

Nejen celebrity chtějí být krásné. Trendem doby je vypadat dobře na svůj věk. Přehnaná plastika už neletí. Mládí a svěžest může dodat štíhlejší postava, pevnější poprsí apod. Je na každém z nás, jak sebe vnímáme. V mnoha případech schopná plastická chirurgie dokáže vyřešit spoustu problémů.

V jakém věku se ale pro plastickou operaci rozhodnout, abychom působily stále přirozeně a ne jako voskové figuríny?

Plastická chirurgie ví, jak na krásu těla i duše4

Do 18 let - S výjimkou zákroků ze zdravotních či psychických důvodů plastická chirurgie neprovádí žádné operace do 18 let.

Od 18 let - Dovršením 18. roku je možné podstoupit de facto jakoukoliv estetickou operaci. Ta by však měla být rozumná a odpovídající věku. Při rozhodování pomůže rada zkušeného plastického chirurga.

20 let - Mladé dívky nejčastěji touží po větším poprsí, výraznějších rtech a symetrické postavě.

"Ve věku kolem dvaceti let provádí plastická chirurgie operace poprsí nejen ve smyslu augmentace (zvětšení), ale i korekce vrozené asymetrie či redukce (zmenšení) poprsí," upřesňuje primář MUDr. Víšek z kliniky MEDICOM VIP.

Zvětšení rtů lze docílit metodou PermaLip. V obličeji můžeme korigovat tvar nosu, neboť vývoj organismu je již ukončen. Vrásky od smíchu však neodstraní face lift, na ten je příliš brzy. Liposukci je možné podstoupit v případě, že se tuk geneticky hromadí na nevhodném místě.

Plastická chirurgie ví, jak na krásu těla i duše1

Plastická chirurgie zaznamenává největší zájem o úpravy postavy

30 let - Pomalu se začínají objevovat vrásky, ale místo skalpelu je vhodné použít kvalitní pleťový krém. Plastická chirurgie zaznamenává největší zájem o úpravy postavy. Vrozené estetické vady doplňují nedostatky způsobené životosprávou. Liposukce je nejčastějším zákrokem. Lékaři ji v tomto věku doporučují, pokožka je dostatečně pružná a akceptuje úbytek objemu po zákroku. Časté jsou operace v obličeji a poprsí.

40 let - Genetika některé z nás předurčila k trvalému mládí. Pokud patříte k opačné skupině, můžete zvažovat i plastickou úpravu povadlého obličeje operací zvanou face lift. Spadlé čelo a obočí může pozvednout endoskopická operace. Přidat lze i operaci podbradku.

Plastická chirurgie často provádí také operace očních víček. Povadlá víčka vytváří smutný, unavený a starší vzhled. Odstranit můžeme i nedostatky způsobené mateřstvím.

Povolené bříško zpevní liposukce či plastika stěny břišní tzv. abdominoplastika. Ta je vhodná i po nadměrném zhubnutí. Ve zralém věku je vyhledávaná plastika prsou. Upravit lze i bradavky či dokonce genitálie. Labioplastika je žádanou operací. I na skrytých partiích ženám záleží.

50 let - Problematika stárnutí nás trápí čím dál víc. Plastická chirurgie provádí operace nejen v obličeji, ale i na pažích či stehnech. Pokud je pokožka dostatečně pružná, lze podstoupit liposukci. Šetrná je tumescentní liposukce bez nutnosti narkózy.

Plastická chirurgie ví, jak na krásu těla i duše2

Plastická chirurgie stárnutí nezastaví, ale přibrzdí

60 a více let - I v pokročilejším věku plastická chirurgie provádí náročnější kosmeticko-estetické operace, samozřejmě, při celkově dobrém zdravotním stavu. V jakémkoliv věku lze plastické operace doplnit o laserové zákroky např. depilace, odstranění pocení, pigmentových skvrn, rozšířených žilek, vrásek či strií.

Výsledek jakéhokoliv zákroku by měl být přirozený. Plastická chirurgie dokáže stárnutí přibrzdit, nikoliv však zastavit. Zkrášlování je příjemné a cenově dostupné.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Stříbrné šperky a korálky s příběhem

Stříbrné šperky a korálky s příběhem

Objevte originální a celosvětově oblíbené stříbrné šperky značek OHM Beads, Redbalifrog, Elfbeads nebo moderní...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Najdete na iDNES.cz