Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Plastická chirurgie ví, jak na krásu těla i duše

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nevíte si se sebou rady? Dozrál už čas na úpravu očních víček, poprsí či liposukci? Kdy a který zákrok zvolit, bývá obtížným a závažným rozhodnutím. Pomoci vám může moderní plastická chirurgie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Plastická chirurgie ví, jak na krásu těla i duše | foto: MEDICOM VIP – specialisté na tumescentní liposukci a zvětšování poprsí

In je přirozenost a mladistvý vzhled

Nejen celebrity chtějí být krásné. Trendem doby je vypadat dobře na svůj věk. Přehnaná plastika už neletí. Mládí a svěžest může dodat štíhlejší postava, pevnější poprsí apod. Je na každém z nás, jak sebe vnímáme. V mnoha případech schopná plastická chirurgie dokáže vyřešit spoustu problémů.

V jakém věku se ale pro plastickou operaci rozhodnout, abychom působily stále přirozeně a ne jako voskové figuríny?

Plastická chirurgie ví, jak na krásu těla i duše4

Do 18 let - S výjimkou zákroků ze zdravotních či psychických důvodů plastická chirurgie neprovádí žádné operace do 18 let.

Od 18 let - Dovršením 18. roku je možné podstoupit de facto jakoukoliv estetickou operaci. Ta by však měla být rozumná a odpovídající věku. Při rozhodování pomůže rada zkušeného plastického chirurga.

20 let - Mladé dívky nejčastěji touží po větším poprsí, výraznějších rtech a symetrické postavě.

"Ve věku kolem dvaceti let provádí plastická chirurgie operace poprsí nejen ve smyslu augmentace (zvětšení), ale i korekce vrozené asymetrie či redukce (zmenšení) poprsí," upřesňuje primář MUDr. Víšek z kliniky MEDICOM VIP.

Zvětšení rtů lze docílit metodou PermaLip. V obličeji můžeme korigovat tvar nosu, neboť vývoj organismu je již ukončen. Vrásky od smíchu však neodstraní face lift, na ten je příliš brzy. Liposukci je možné podstoupit v případě, že se tuk geneticky hromadí na nevhodném místě.

Plastická chirurgie ví, jak na krásu těla i duše1

Plastická chirurgie zaznamenává největší zájem o úpravy postavy

30 let - Pomalu se začínají objevovat vrásky, ale místo skalpelu je vhodné použít kvalitní pleťový krém. Plastická chirurgie zaznamenává největší zájem o úpravy postavy. Vrozené estetické vady doplňují nedostatky způsobené životosprávou. Liposukce je nejčastějším zákrokem. Lékaři ji v tomto věku doporučují, pokožka je dostatečně pružná a akceptuje úbytek objemu po zákroku. Časté jsou operace v obličeji a poprsí.

40 let - Genetika některé z nás předurčila k trvalému mládí. Pokud patříte k opačné skupině, můžete zvažovat i plastickou úpravu povadlého obličeje operací zvanou face lift. Spadlé čelo a obočí může pozvednout endoskopická operace. Přidat lze i operaci podbradku.

Plastická chirurgie často provádí také operace očních víček. Povadlá víčka vytváří smutný, unavený a starší vzhled. Odstranit můžeme i nedostatky způsobené mateřstvím.

Povolené bříško zpevní liposukce či plastika stěny břišní tzv. abdominoplastika. Ta je vhodná i po nadměrném zhubnutí. Ve zralém věku je vyhledávaná plastika prsou. Upravit lze i bradavky či dokonce genitálie. Labioplastika je žádanou operací. I na skrytých partiích ženám záleží.

50 let - Problematika stárnutí nás trápí čím dál víc. Plastická chirurgie provádí operace nejen v obličeji, ale i na pažích či stehnech. Pokud je pokožka dostatečně pružná, lze podstoupit liposukci. Šetrná je tumescentní liposukce bez nutnosti narkózy.

Plastická chirurgie ví, jak na krásu těla i duše2

Plastická chirurgie stárnutí nezastaví, ale přibrzdí

60 a více let - I v pokročilejším věku plastická chirurgie provádí náročnější kosmeticko-estetické operace, samozřejmě, při celkově dobrém zdravotním stavu. V jakémkoliv věku lze plastické operace doplnit o laserové zákroky např. depilace, odstranění pocení, pigmentových skvrn, rozšířených žilek, vrásek či strií.

Výsledek jakéhokoliv zákroku by měl být přirozený. Plastická chirurgie dokáže stárnutí přibrzdit, nikoliv však zastavit. Zkrášlování je příjemné a cenově dostupné.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz