Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Plánujeme dovolenou aneb naplánujte si s námi dovolenou v Česku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Patříte mezi ty, kteří ještě nemají plán na letošní dovolenou? V první řadě si musíte ujasnit, jak chcete dovolenou trávit, jestli odpočinkově na jednom pěkném místě, s koupáním a poznáváním okolních památek, nebo aktivně, poznáváním nových míst a lidí se spoustou zábavy, sportu a různých společenských akcí. Když plánujeme dovolenou, je dobré vědět, co zhruba chceme.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Plánujeme dovolenou aneb naplánujte si s námi dovolenou v České republice | foto: Rezervace ubytovani.cz

Zastáncům varianty odpočinkové dovolené je v České republice k dispozici široká nabídka známých, ale i méně známých letovisek jako například přehrady Lipno a Slapy, lázně, ať už Karlovy Vary nebo Poděbrady, relaxačních horských chat a středisek od Beskyd po Šumavu, lákajících krásnou přírodou, na procházky nebo rodinné výlety.

Nebo se ukrýt před civilizací, pronajmout si malou soukromou chatku relaxovat, zapomenout na uspěchanost doby, na pracovní starosti.

Když plánujeme dovolenou, tak poznávejme naši vlast

Druhou variantou je poznávací dovolená po naší vlasti, ať už autem, vlakem, nebo na kole. Zajímavých míst, které stojí za poznání je v Česku mnoho, záleží pouze na vkusu a zájmech. Můžete si udělat výlet po hudebních festivalech, vrátit se do historie poznáváním hradů a zámků nebo po přírodních krásách, kterých je u nás nepřeberné množství.

Plánujeme dovolenou

Plánujeme dovolenou online

Internet se stává nejpopulárnějším zdrojem turistických informací. Stále více lidí využívá plánování dovolené on-line. Naplánovat si dovolenou na internetu má své nesporné výhody. Sami si určíte den odjezdu i příjezdu a hlavně cíl cesty. Nejste závislí na cestovní kanceláři a hromadných zájezdech.

Chcete-li poznat zajímavosti a historii Jižních Čech, rezervujete si ubytování na jeden či dva dny v Českém Krumlově, další den na zámku Hluboká a odtud se přesunete třeba na Třeboňsko. První týden můžete poznávat a druhý zůstat na jednom místě, třeba na Slapech a odpočívat. Když už plánujeme dovolenou, tak bychom si měli zařídit vše pečlivě.

To vše rezervace ubytování on-line umožňuje. Na webu existuje množství rezervačních portálů. Když víte kde hledat, můžete ušetřit nemalé peníze. Dovolenou si zajistíte doma v klidu, s předstihem, což vám mnohdy ušetří nemalé náklady.

Ubytování - plánujeme dovolenou krok za krokem

Když plánujeme celou dovolenou, tak ať už ji chcete trávit na jednom místě, nebo aktivně, tak si vše můžete naplánovat a rezervovat na www.rezervace ubytovani.cz. Máte možnost se o daných destinacích dozvědět co nejvíce, vyhledat zajímavosti, možnosti sportovního a kulturního vyžití, památky, ale také například historii měst. Zobrazit si je na interaktivní mapě, prohlédnout každý hotel, penzion nebo privát. Záleží jen a jen na vás.

interaktivní mapa

Mezi výrazné přednosti rezervačních portálů patří osvědčené hodnocení konkrétních hotelů nebo penzionů samotnými zákazníky. Není nad osobní zkušenosti a reference těch, co už daný hotel nebo penzion navštívili, co už tam byli. Nic nenahradí zkušenosti od jiných lidí, když plánujeme dovolenou.

Osobní zkušenosti jsou nejcennější, nejen co se týče spokojenosti s personálem, ale také dozvědět se jaké jsou v hotelech, respektive penzionech, možnosti ať už sportovní, stravovací nebo relaxační. Po zralém uvážení si můžete ubytování objednat a těšit se na nové zážitky na www.rezervaceubytovani.cz.

Myslíme i na ekologii a přírodu, proto podporujeme bio, eko a přírodní produkty na www.bioforlife.cz . Všichni tak můžeme přispět ke zlepšování životních podmínek nejen pro sebe, ale i přírodu a lidi kolem nás.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Z Prahy do Chorvatska. Rady a tipy na cestu

Z Prahy do Chorvatska: Rady a tipy na cestu

Rozhodli jste se na poslední chvíli, že byste rádi na dovolenou k moři? Chorvatsko je skvělou, a hlavně dostupnou...

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Pravděpodobně to znáte. Venku hezké počasí, ideální podmínky pro kolo, ale vaši nejbližší nemají čas či energii a vám...

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Architektonická stavba ve stylu selského stavení skýtá nejen rozsáhlou vinotéku CHÂTEAU VALTICE, ale také unikátní...

Najdete na iDNES.cz