Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Pixee TV přináší revoluci v kamerových systémech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Kamerové systémy prožívají v poslední době značný rozmach a stávají se součástí našich životů. Navzdory tomuto faktu však nedochází v technologické oblasti k takovému rozvoji, jaký bychom očekávali.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pixee TV | foto: Casablanca INT

Nový kamerový systém i pro vaše stávající řešení 

Díky konzervativnímu přístupu zákazníků i dodavatelů kamerových systémů je většina aplikací omezena pouze na instalaci kamer, v lepším případě digitálních, a jejich připojení do lokálního rekordéru. Méně obvyklý je pak už vzdálený přístup prostřednictvím internetu a mobilní aplikace. Dalším faktorem, který brání vstupu inovativním technologiím do této oblasti, jsou již provedené investice a relativně dlouhá životnost analogových systémů, které tvoří většinu provozovaných systémů.

Na druhou stranu přichází doba, kdy mobilita a vzdálený přístup se stanou základním požadavkem při realizaci nového, nebo modernizaci starého kamerového systému. Snižování nákladů a investic a zejména pak dodržování právních předpisů figurují jako hlavní atributy při realizaci, mnohdy na úkor kvality, nebo splnění cílů, který má nový systém splnit.

Přehledný, jednoduchý a intuitivní WEBový klient

S inovativním přístupem přichází na trh systém Pixee TV, který byl navržen tak, aby splnil výše uvedené požadavky a zároveň nabídl řešení kamerového systému bez zbytečných kompromisů se zaměřením na dostupnost, jednoduchost obsluhy a mobilitu. S rozvojem transportních sítí, přístupem k Internetu a cloud computingu je logické, že se uživatelé stávají náročnějšími a konvenční technologie tomuto faktu budou těžko odolávat. Pokročilé algoritmy zpracování obrazu, vysoká úroveň detailu, detekce změn v obraze a jejich efektivní prezentace na časové ose, obrazové filtry, exporty dat a další funkcionality jsou dostupné prostřednictvím intuitivního WEBového klienta. 

Žádná těžkopádná řešení a nepřehledné archivy záznamů nemají nyní šanci obstát v porovnání s lehkostí klientských aplikací systému Pixee TV. Přidání kamery, nebo jejich organizace do logických skupin je dílem jen několika kliků myší. Volitelné parametry záznamu, jakými jsou snímková frekvence, rozlišení a volitelná retence záznamu, umožní uživateli efektivně stanovit poměr, cena a výkon a tím minimalizovat náklady spojené s provozováním systému. Platíte zde skutečně jen to, co využíváte, žádné paušály a skryté poplatky.

Moderní CCTV (Cloud Circuit Television) pro každého

Cloudový kamerový systém Pixee TV je navržen tak, aby vyhověl potřebám všech. Zákazníkům od řemeslných profesí, přes obchodní a ekonomické profese až po IT specialisty a přináší rychlou a dostupnou službu pro realizaci vlastního řešení domácí i firemní CCTV (Cloud Circuit Television). Provozovatelem systému je společnost Casablanca INT s.r.o., která dlouhodobě patří k předním společnostem na poli IT a poskytování telekomunikačních služeb. Provozuje rozsáhlá datová centra a má bohaté zkušenosti s přenosy velkých objemů dat. Systém Pixee TV z části pracuje i na jejich vlastním cloudovém řešení Big Blue One a je prvním počinem společnosti v oblasti SaaS, respektive Paas, záleží jen na úhlu pohledu. Systém Pixee TV je zcela původní z dílny vlastního oddělení vývoje SW. Pracovníci helpdesku jsou 24 hodin denně připraveni řešit požadavky zákazníků a vlastní techničtí specialisté provedou odbornou montáž HW a úvodní iniciaci systému, pokud je zákazníkem vyžadována.

Autorem článku je Jakub Jedlička, Vedoucí vývojového oddělení společnosti Casablanca INT.

Pixee TV

Pixee TV

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Rozjeďte to s digitálními technologiemi na plný plyn

Rozjeďte to s digitálními technologiemi na plný plyn.

Příjemné prostředí je v moderních automobilech jedním z nejdůležitějších prvků, které mají jejich vývojáři na starost....

Kompletní dětská výbavička za hubičku
Kompletní dětská výbavička za hubičku

Vše pro miminko pořídíte za výhodnou cenu v Bazaru eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz