Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Pixee TV přináší revoluci v kamerových systémech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Kamerové systémy prožívají v poslední době značný rozmach a stávají se součástí našich životů. Navzdory tomuto faktu však nedochází v technologické oblasti k takovému rozvoji, jaký bychom očekávali.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pixee TV | foto: Casablanca INT

Nový kamerový systém i pro vaše stávající řešení 

Díky konzervativnímu přístupu zákazníků i dodavatelů kamerových systémů je většina aplikací omezena pouze na instalaci kamer, v lepším případě digitálních, a jejich připojení do lokálního rekordéru. Méně obvyklý je pak už vzdálený přístup prostřednictvím internetu a mobilní aplikace. Dalším faktorem, který brání vstupu inovativním technologiím do této oblasti, jsou již provedené investice a relativně dlouhá životnost analogových systémů, které tvoří většinu provozovaných systémů.

Na druhou stranu přichází doba, kdy mobilita a vzdálený přístup se stanou základním požadavkem při realizaci nového, nebo modernizaci starého kamerového systému. Snižování nákladů a investic a zejména pak dodržování právních předpisů figurují jako hlavní atributy při realizaci, mnohdy na úkor kvality, nebo splnění cílů, který má nový systém splnit.

Přehledný, jednoduchý a intuitivní WEBový klient

S inovativním přístupem přichází na trh systém Pixee TV, který byl navržen tak, aby splnil výše uvedené požadavky a zároveň nabídl řešení kamerového systému bez zbytečných kompromisů se zaměřením na dostupnost, jednoduchost obsluhy a mobilitu. S rozvojem transportních sítí, přístupem k Internetu a cloud computingu je logické, že se uživatelé stávají náročnějšími a konvenční technologie tomuto faktu budou těžko odolávat. Pokročilé algoritmy zpracování obrazu, vysoká úroveň detailu, detekce změn v obraze a jejich efektivní prezentace na časové ose, obrazové filtry, exporty dat a další funkcionality jsou dostupné prostřednictvím intuitivního WEBového klienta. 

Žádná těžkopádná řešení a nepřehledné archivy záznamů nemají nyní šanci obstát v porovnání s lehkostí klientských aplikací systému Pixee TV. Přidání kamery, nebo jejich organizace do logických skupin je dílem jen několika kliků myší. Volitelné parametry záznamu, jakými jsou snímková frekvence, rozlišení a volitelná retence záznamu, umožní uživateli efektivně stanovit poměr, cena a výkon a tím minimalizovat náklady spojené s provozováním systému. Platíte zde skutečně jen to, co využíváte, žádné paušály a skryté poplatky.

Moderní CCTV (Cloud Circuit Television) pro každého

Cloudový kamerový systém Pixee TV je navržen tak, aby vyhověl potřebám všech. Zákazníkům od řemeslných profesí, přes obchodní a ekonomické profese až po IT specialisty a přináší rychlou a dostupnou službu pro realizaci vlastního řešení domácí i firemní CCTV (Cloud Circuit Television). Provozovatelem systému je společnost Casablanca INT s.r.o., která dlouhodobě patří k předním společnostem na poli IT a poskytování telekomunikačních služeb. Provozuje rozsáhlá datová centra a má bohaté zkušenosti s přenosy velkých objemů dat. Systém Pixee TV z části pracuje i na jejich vlastním cloudovém řešení Big Blue One a je prvním počinem společnosti v oblasti SaaS, respektive Paas, záleží jen na úhlu pohledu. Systém Pixee TV je zcela původní z dílny vlastního oddělení vývoje SW. Pracovníci helpdesku jsou 24 hodin denně připraveni řešit požadavky zákazníků a vlastní techničtí specialisté provedou odbornou montáž HW a úvodní iniciaci systému, pokud je zákazníkem vyžadována.

Autorem článku je Jakub Jedlička, Vedoucí vývojového oddělení společnosti Casablanca INT.

Pixee TV

Pixee TV

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Prožijte Cool letní zážitky s datovým centrem Coolhousing

Prožijte Cool letní zážitky s datovým centrem Coolhousing.

Nenechte si ujít cool letní akci datového centra Coolhousing! Těšit se můžete na luxusní jízdu ve Ferrari, projet se v...

Festival Laxman: poznejte tu pravou radost ze života

Festival Laxman: poznejte tu pravou radost ze života.

Láká vás si pořídit psychowalkman? Právě máte jedinečnou příležitost si naplno užívat život. Probíhající festival...

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve...

Poctivá zelňačka
Poctivá zelňačka

Rychlovka, která zahřeje.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.