Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Písek, příliv, palmy... a jazykové znalosti?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pro většinu z nás znamenají první tři slova součást perfektní dovolené. Ale jazykové znalosti? To je přeci studium, učebnice, gramatika. Teď už ale ne.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Písek, příliv, palmy... a jazykové znalosti? | foto: ESL Education s.r.o.

V dnešní době čím dál více lidí spojuje příjemné s užitečným dosud nepoznaným způsobem. Vyjíždějí na jazykové pobyty do exotických destinací, kde si odpočinou a navíc protrénují své jazykové znalosti. V nabídce takových míst jako jsou Indie, Filipíny, Kuba nebo Guadeloupe si bezpochyby vybere každý.

Své jazykové znalosti už nemusíte procvičovat jen ve škole

"Absolvovala jsem klasické jazykové kurzy a cítila jsem, že moje gramatika je na dobré úrovni," říká Jana Bednářová.

"Ale chtěla jsem své jazykové znalosti procvičovat i v kontaktu s lidmi z jiných zemí a kultur a používat ho v reálných situacích. Velmi mne zaujala možnost absolvovat kurzy angličtiny na Filipínách, kde jsem nakonec strávila tři týdny," dodává. 

Možnost procvičovat angličtinu v tropickém ráji ostrova Boracay byla  pro Janu příjemným bonusem. "Nestaráte se totiž tolik o to, jestli děláte chyby, když je venku 30 stupňů a popíjíte koktejly," zdůrazňuje.

I ti největší milovníci jazyků potřebují opustit zdi učeben a ponořit se do kultury, která je obklopuje. A pro školy není problém Vám s tím pomoci. "Mnoho škol zaměstnává koordinátory aktivit a výletů," říká Will Gathings, vedoucí ESL-jazykové pobyty v Praze.

"Například naše partnerská jazyková škola v Goa, v Indii nabízí možnost spojení kurzů angličtiny s typickými prvky indické kultury - jógou a indickou kuchyní. Což je pro naše klienty skvělý způsob jak procvičit svoje jazykové znalosti angličtiny a zároveň poznávat místní kulturu," dodává.

Poznávání jiných kultur není jediným důvodem, proč lidé vyrážejí za jazykovými pobyty do exotických destinací. "Jen jsem chtěl utéct ze zimy," říká Jan Procházka, který absolvoval kurzy španělštiny na Kubě.

"Užít si dva týdny sluníčka a pohody je skvělý způsob, jak si zkrátit dlouhou českou zimu," dodává Jan.

Písek, příliv, palmy... a jazykové znalosti?1

Zdokonalte své jazykové znalosti na dechberoucí pláži

I odborníci se shodují na tom, že studium jazyka v novém prostředí může výrazně zlepšit nejen jazykové znalosti, ale i komunikační a prezentační schopnosti.

"Někteří klienty absolvovali jazykové kurzy v zahraničí a rozdíl byl patrný na první pohled. Pobyt v uvolněném prostředí, každodenní komunikace s lidmi z jiného prostředí, jiná denní rutina. Zdá se, že všechny tyto faktory jim velmi pomohly," říká Shaun North, kouč obchodních a jazykových dovedností, působící v Praze.

A co vy? Nechcete si také vyzkoušet, jaké to je trávit zimu na sluncem zalité pláži a vydat se zdokonalovat své jazykové znalosti do exotické destinace? 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz