Pestrá předvánoční nabídka nábytku Jamall osloví i Vás

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Moderní designově vytříbené kuchyně vedle bohaté palety sedacích souprav, dětského a studentského nábytku, ložnic, komod, skříní, křesel či stolů. Takové jsou expozice prodejen společnosti Jamall, které najdete v každém krajském městě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pestrá předvánoční nabídka nábytku Jamall osloví i Vás

Tady si prostě ten svůj potřebný nábytek pohodlně vyberete. Kromě pestré nabídky potěší i rady od odborně vyškoleného personálu, který vám pomůže vybrat nábytek přímo na míru. Navíc oceníte vysokou kvalitu nábytku za přijatelné ceny. Návštěvou některé z 30 prodejen společnosti Jamall získáte mnoho cenných informací o nábytku a ten pravý pro vás si snadno vyberete.

Splňte si přání a vyberte si kuchyň snů u Jamall

Expozice kuchyňských studií Jamall nabízejí nejrůznější typy kuchyní. Dáváte přednost dražším masivním materiálům, nebo vám vyhovuje imitace přírodních povrchů? Zaujaly vás moderní vysokolesky? Vše můžete mít. Pro lepší představu vám v prodejně Jamall sestaví kuchyň přesně podle vašich přání v 3D perspektivě – dispozice, materiál, barvy, vše záleží na vaší volbě. Návrh uvidíte doplněný o moderní baterie, dřezy, pracovní desky, kde můžete rovněž vybírat z množství variant od přírodních kamenů, přes masivní materiály až po lamináty, a to v mnoha barevných provedeních. Samozřejmostí je bohatá nabídka stolů a židlí, bez kterých kuchyně není kuchyní.

Společnost Jamall nabízí kuchyně od tuzemských i zahraničních dodavatelů, lze vybrat kuchyně za velmi příznivé ceny, které na trhu nemají konkurenci, až po velmi drahé a luxusní pro náročné zákazníky.

Personál poradí i s výběrem doplňků, tapet, obkladů, ale také doporučí vhodné podlahy, textilie apod. 

Přijďte si vybrat a udělejte radost sobě i blízkým novou kuchyní před vánočními svátky.

Kuchyň JUNONA se vyrábí ve třech barevných kombinacích, 1. dub sonoma/dub...

Kuchyň JUNONA se vyrábí ve třech barevných kombinacích, 1. dub sonoma/dub venge, 2. dub sonoma, 3. bílý lesk / švestka wallis, výběr je z 18 modulových prvků, možnosti LED osvětlení, apod.

Užijte si Vánoce na nové sedací soupravě

V předvánoční nabídce nemohou chybět sedací soupravy, které bývají nejčastěji obměňovaným nábytkem právě před vánočními svátky. Mezi novinky Jamall patří systémové sedací soupravy elegantního vzhledu. Zde si zákazník sám sestaví požadovaný rozměr, vybere ze široké nabídky materiálů a barev, případně pravou kůži. Kvalitní materiály, výborné řemeslné zpracování, design a styl – to jsou sedací soupravy společnosti Jamall.

Například sedačka LIFE je velmi variabilní model. Lze vybírat z 31 dílů, opěrka hlavy má 5 poloh, tvarovaná opěradla s výrazným prošitím jsou velmi zajímavým prvkem, možný je také rozklad pro spaní a úložný prostor. U výběru sedací soupravy rozhoduje kvalita sedu, pohodlí a příjemný pocit, který můžete zažít na vlastní kůži přímo v prodejnách Jamall, proto neváhejte a přijďte.

Pestrá předvánoční nabídka nábytku Jamall osloví i Vás
Pestrá předvánoční nabídka nábytku Jamall osloví i Vás

Jamall nezapomíná na systémový nábytek, ložnice, dětské a studentské sestavy
V sortimentu společnosti Jamall najdete širokou škálu systémového nábytku, dětské a studentské sestavy, předsíně, komody, skříně, křesla, stolky, stoly a samozřejmě ložnicový nábytek. Mezi designově zajímavé a vysoce funkční systémy patří FADO, LINATE, LENA. Nechybí ani postele celočalouněné např. DALIA, MIRA,MEGI či z masivních materiálů např. VITALIA, SILVANA, ANNATA.

A kdo by odolal ložnici JULIET v provedení akát/šampaňská, která je barevně velmi příjemně sladěná. Postel obsahuje kovový rám se zvedacím mechanizmem umožňující snadné zvednutí matrace a přístup k úložnému prostoru. Postel se vyrábí v šíři 160 a 180 cm, s délkou 200 cm. Originální vysoké čalouněné čelo je velmi elegantním prvkem. Přičteme-li ložnicovou skříň vysokou 220 cm, širokou 200 cm a hlubokou 60 cm s posuvnými dvířky, máme dokonalý skvost po všech stránkách. Příjemným bonusem je pak ekonomický benefit - ložnice v celé sestavě má velmi zajímavou výslednou cenu, kterou najdete na prodejnách, případně v eshopu.

Pestrá předvánoční nabídka nábytku Jamall osloví i Vás

Společnost Jamall připravuje každých 14 dní novou akci na některý typ nábytku. Tyto akce jsou zveřejňovány na prodejnách. Pravidelně vychází letákové akce a slevy, které dosahují až 50%. A to už za Vaši pozornost stojí!

Více informací k sortimentu nábytku Jamall najdete spolu s ceníky, možností online nákupu a seznamem prodejen na adrese: www.jamall.cz.

Autor:

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Další z rubriky

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Zázemí pro odpočinek se zaručeným soukromím, z dosahu ruchu velkoměsta a přitom s rychlým dojezdem. To jsou v dnešní...

Dechberoucí dárky, které chtějí rockové hvězdy i evropská smetánka

Luxusní povlečení Persia řady Excellent je nejvyšší řadou exkluzivního zboží z...

Stále přemýšlíte nad originálním a krásným dárkem na Vánoce, který rozzáří úsměv na tváři vašim blízkým a který je bude...

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Hledáte perfektní vánoční dárek? Nebo si jen chcete udělat radost něčím pěkným, příjemným a veselým, co bude dýchat...

Najdete na iDNES.cz