Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
S vývojem hospodářské situace a situací na trhu práce v České republice rostou nároky na pracovní sílu a vzniká stále větší poptávka po kvalitnějším a sofistikovanějším servisu v oblasti lidských zdrojů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jelikož s příchodem podzimu se zvyšuje šance na nachlazení, rozdává agentura v této době vitamíny. V parném létě pak zase osvěží a povzbudí iontové či minerální nápoje. | foto: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Personální agentura Hofmann, která působí v Plzni již více než 20 let, za tu dobu nasbírala zkušenosti a nabízí komplexní služby dle přání klienta., Co vše umí agentura zájemcům o zaměstnání zařídit a o co se dokáže postarat, osvětluje v rozhovoru vedoucí plzeňské pobočky Soňa Blasbalgová.

Co když chce někdo začít pracovat v Plzni, ale nebydlí tu. Umíte mu pomoci?
Samozřejmě, jednou ze služeb, které umíme svým klientům zajistit, je pomoc se sháněním ubytování. Pokud se dotyčný v Plzni ubytuje, pomůžeme mu také se zařízením Plzeňské karty, případně i se založením bankovního účtu, pokud jej nemá.

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání.

Jak je to se zdravotní péčí?
Pokud klient potřebuje odvézt na vstupní lékařskou prohlídku, není problém. A v případě nemoci mu pomůžeme vyhledat lékaře, a to jak obvodního, tak v případě potřeby specialistu. Jelikož s příchodem podzimu se zvyšuje šance na nachlazení, rozdáváme v této době vitamíny. V parném létě pak zase osvěží a povzbudí iontové či minerální nápoje.

Mají pracanti u vás nějaké výhody?
Nejprve bych chtěla především zmínit, že naši zaměstnanci mají u firmy, kde pracují, minimálně stejné podmínky jako kmenoví zaměstnanci. A námi poskytovaných výhod není málo. Dáváme svým klientům dárky k narozeninám, Vánocům i Velikonocům. Šikovné pracanty umíme ocenit. Pokud má někdo příznivé výsledky, například vzornou docházku či plnění přesčasů, dostane od nás dárkovou poukázku, v poslední době nejčastěji do drogerie. Další benefity pak mohou poskytovat přímo zaměstnavatelé, ke kterým jsou naši klienti přiřazeni. To znamená například dovolenou navíc, stravenky, příspěvky na dojíždění nebo ubytování.

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání.

.

Co když někdo potřebuje poradit s nepracovní záležitostí, může se obrátit na vaši agenturu?
Poradenská činnost je nedílnou součástí našich služeb. Musím říct, že naše koordinátorky mají velmi individuální a pozitivní přístup a snaží se klientům pomoci i nad rámec svých pracovních úkolů - řeší například i problémové situace mezi pracovníky, kteří spolu bydlí. Případně řešíme i situace, kdy je u nás matka s dítětem – poradím se výběrem a umístěním dítěte do školy či školky. Někdy fungují dokonce jako vztahová poradna, když se pár rozejde.

Jak byste zhodnotila působení agentury Hofmann v Plzni?
Personální agentura HOFMANN-WIZARD byla založena již v roce 1993 v Plzni původně pod názvem WIZARD. Firma se vedle českých firem starala především o mezinárodní firmy, které se usídlily v západních Čechách, nejčastěji to byly firmy německé. Od června 2005 patří firma Wizard s.r.o. jako Hofmann-Wizard s.r.o. k firemní skupině I. K. Hofmann GmbH, Hofmann Personál-Leasing, se sídlem v Norimberku.

Když shrnu nejvíce obsazované pozice pro výrobní společnosti v minulosti, byly to zejména pozice pro řízení a zajištění výroby (vedoucí výroby, vedoucí řízení kvality a logistiky), dále ekonomické pozice (finanční ředitel, controlling, hlavní účetní) a administrativa (asistentka, sekretářka, recepční).


Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Máte byt k investici? Od noční můry vás ochrání správa pronájmů

Máte byt k investici? Od noční můry vás ochrání správa pronájmů.

Komu by se nelíbilo mít měsíčně příjem z pronájmu vlastní nemovitosti? Tisíce i desetitisíce měsíčně, a to bez...

Absolventi technických oborů se o práci bát nemusejí

Za výborné výsledky v soutěžích odborných dovedností udělil Krajský úřad...

V posledních letech si společnost stále více uvědomuje úbytek a nedostatek strojařů a absolventů technických oborů...

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Expresní systém přepravy zásilek FOFR, kterého je Lorenc Logistic součástí, zaplňuje mezeru na trhu sběrných služeb. ...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz