Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S vývojem hospodářské situace a situací na trhu práce v České republice rostou nároky na pracovní sílu a vzniká stále větší poptávka po kvalitnějším a sofistikovanějším servisu v oblasti lidských zdrojů.

Jelikož s příchodem podzimu se zvyšuje šance na nachlazení, rozdává agentura v této době vitamíny. V parném létě pak zase osvěží a povzbudí iontové či minerální nápoje. | foto: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Personální agentura Hofmann, která působí v Plzni již více než 20 let, za tu dobu nasbírala zkušenosti a nabízí komplexní služby dle přání klienta., Co vše umí agentura zájemcům o zaměstnání zařídit a o co se dokáže postarat, osvětluje v rozhovoru vedoucí plzeňské pobočky Soňa Blasbalgová.

Co když chce někdo začít pracovat v Plzni, ale nebydlí tu. Umíte mu pomoci?
Samozřejmě, jednou ze služeb, které umíme svým klientům zajistit, je pomoc se sháněním ubytování. Pokud se dotyčný v Plzni ubytuje, pomůžeme mu také se zařízením Plzeňské karty, případně i se založením bankovního účtu, pokud jej nemá.

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání.

Jak je to se zdravotní péčí?
Pokud klient potřebuje odvézt na vstupní lékařskou prohlídku, není problém. A v případě nemoci mu pomůžeme vyhledat lékaře, a to jak obvodního, tak v případě potřeby specialistu. Jelikož s příchodem podzimu se zvyšuje šance na nachlazení, rozdáváme v této době vitamíny. V parném létě pak zase osvěží a povzbudí iontové či minerální nápoje.

Mají pracanti u vás nějaké výhody?
Nejprve bych chtěla především zmínit, že naši zaměstnanci mají u firmy, kde pracují, minimálně stejné podmínky jako kmenoví zaměstnanci. A námi poskytovaných výhod není málo. Dáváme svým klientům dárky k narozeninám, Vánocům i Velikonocům. Šikovné pracanty umíme ocenit. Pokud má někdo příznivé výsledky, například vzornou docházku či plnění přesčasů, dostane od nás dárkovou poukázku, v poslední době nejčastěji do drogerie. Další benefity pak mohou poskytovat přímo zaměstnavatelé, ke kterým jsou naši klienti přiřazeni. To znamená například dovolenou navíc, stravenky, příspěvky na dojíždění nebo ubytování.

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání.

.

Co když někdo potřebuje poradit s nepracovní záležitostí, může se obrátit na vaši agenturu?
Poradenská činnost je nedílnou součástí našich služeb. Musím říct, že naše koordinátorky mají velmi individuální a pozitivní přístup a snaží se klientům pomoci i nad rámec svých pracovních úkolů - řeší například i problémové situace mezi pracovníky, kteří spolu bydlí. Případně řešíme i situace, kdy je u nás matka s dítětem – poradím se výběrem a umístěním dítěte do školy či školky. Někdy fungují dokonce jako vztahová poradna, když se pár rozejde.

Jak byste zhodnotila působení agentury Hofmann v Plzni?
Personální agentura HOFMANN-WIZARD byla založena již v roce 1993 v Plzni původně pod názvem WIZARD. Firma se vedle českých firem starala především o mezinárodní firmy, které se usídlily v západních Čechách, nejčastěji to byly firmy německé. Od června 2005 patří firma Wizard s.r.o. jako Hofmann-Wizard s.r.o. k firemní skupině I. K. Hofmann GmbH, Hofmann Personál-Leasing, se sídlem v Norimberku.

Když shrnu nejvíce obsazované pozice pro výrobní společnosti v minulosti, byly to zejména pozice pro řízení a zajištění výroby (vedoucí výroby, vedoucí řízení kvality a logistiky), dále ekonomické pozice (finanční ředitel, controlling, hlavní účetní) a administrativa (asistentka, sekretářka, recepční).

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Další z rubriky

Správný výběr kanálových poklopů rapidně zvyšuje kvalitu vozovky

Správný výběr kanálových poklopů rapidně zvyšuje kvalitu vozovky

Proč jsou někde kanály tak propadlé, že jízda přes ně představuje vážnou hrozbu pro tlumiče, zatímco jinde navazují na...

O fyzickou kondici zaměstnanců Eurosoftwaru je postaráno

Účastníci bikového trailu po 9 vrcholech Krušných hor - Stoneman Miriquidi

Eurosoftware je firma, která o fyzické i duševní zdraví svých zaměstnanců pečuje prostřednictvím mnoha benefitů. Jedním...

Zásilková služba FOFR doveze i to, co ostatní odmítají

Zásilková služba FOFR doveze i to, co ostatní odmítají

FOFR je česká zásilková služba specializující se na přepravy nadměrných a nebezpečných zásilek. Prostě takových, které...

Najdete na iDNES.cz