Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S vývojem hospodářské situace a situací na trhu práce v České republice rostou nároky na pracovní sílu a vzniká stále větší poptávka po kvalitnějším a sofistikovanějším servisu v oblasti lidských zdrojů.

Jelikož s příchodem podzimu se zvyšuje šance na nachlazení, rozdává agentura v této době vitamíny. V parném létě pak zase osvěží a povzbudí iontové či minerální nápoje. | foto: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Personální agentura Hofmann, která působí v Plzni již více než 20 let, za tu dobu nasbírala zkušenosti a nabízí komplexní služby dle přání klienta., Co vše umí agentura zájemcům o zaměstnání zařídit a o co se dokáže postarat, osvětluje v rozhovoru vedoucí plzeňské pobočky Soňa Blasbalgová.

Co když chce někdo začít pracovat v Plzni, ale nebydlí tu. Umíte mu pomoci?
Samozřejmě, jednou ze služeb, které umíme svým klientům zajistit, je pomoc se sháněním ubytování. Pokud se dotyčný v Plzni ubytuje, pomůžeme mu také se zařízením Plzeňské karty, případně i se založením bankovního účtu, pokud jej nemá.

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání.

Jak je to se zdravotní péčí?
Pokud klient potřebuje odvézt na vstupní lékařskou prohlídku, není problém. A v případě nemoci mu pomůžeme vyhledat lékaře, a to jak obvodního, tak v případě potřeby specialistu. Jelikož s příchodem podzimu se zvyšuje šance na nachlazení, rozdáváme v této době vitamíny. V parném létě pak zase osvěží a povzbudí iontové či minerální nápoje.

Mají pracanti u vás nějaké výhody?
Nejprve bych chtěla především zmínit, že naši zaměstnanci mají u firmy, kde pracují, minimálně stejné podmínky jako kmenoví zaměstnanci. A námi poskytovaných výhod není málo. Dáváme svým klientům dárky k narozeninám, Vánocům i Velikonocům. Šikovné pracanty umíme ocenit. Pokud má někdo příznivé výsledky, například vzornou docházku či plnění přesčasů, dostane od nás dárkovou poukázku, v poslední době nejčastěji do drogerie. Další benefity pak mohou poskytovat přímo zaměstnavatelé, ke kterým jsou naši klienti přiřazeni. To znamená například dovolenou navíc, stravenky, příspěvky na dojíždění nebo ubytování.

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání.

.

Co když někdo potřebuje poradit s nepracovní záležitostí, může se obrátit na vaši agenturu?
Poradenská činnost je nedílnou součástí našich služeb. Musím říct, že naše koordinátorky mají velmi individuální a pozitivní přístup a snaží se klientům pomoci i nad rámec svých pracovních úkolů - řeší například i problémové situace mezi pracovníky, kteří spolu bydlí. Případně řešíme i situace, kdy je u nás matka s dítětem – poradím se výběrem a umístěním dítěte do školy či školky. Někdy fungují dokonce jako vztahová poradna, když se pár rozejde.

Jak byste zhodnotila působení agentury Hofmann v Plzni?
Personální agentura HOFMANN-WIZARD byla založena již v roce 1993 v Plzni původně pod názvem WIZARD. Firma se vedle českých firem starala především o mezinárodní firmy, které se usídlily v západních Čechách, nejčastěji to byly firmy německé. Od června 2005 patří firma Wizard s.r.o. jako Hofmann-Wizard s.r.o. k firemní skupině I. K. Hofmann GmbH, Hofmann Personál-Leasing, se sídlem v Norimberku.

Když shrnu nejvíce obsazované pozice pro výrobní společnosti v minulosti, byly to zejména pozice pro řízení a zajištění výroby (vedoucí výroby, vedoucí řízení kvality a logistiky), dále ekonomické pozice (finanční ředitel, controlling, hlavní účetní) a administrativa (asistentka, sekretářka, recepční).

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Jízda Plzně za obhajobou vs. ambice pražských rivalů. Vyhecované fanouškovské bitvy Opavy s Baníkem a nový herní...

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Další z rubriky

Zážitky od první republiky po současnost nabízí výstava 100PY v Plzni

Zážitky od první republiky po současnost nabízí výstava 100PY v Plzni

Život fiktivní plzeňské rodiny Němcových včetně dobových dat a artefaktů ukazuje výstava 100PY v kreativní zóně...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Živou ulici dnes zahájí pouliční divadlo v Mlýnské strouze

Živou ulici dnes zahájí pouliční divadlo v Mlýnské strouze

Multižánrový festival Živá ulice už tradičně odstartuje blokem Za dveřmi… je divadlo, který se bude konat v prostoru...

Najdete na iDNES.cz