Perlové šperky dodají elegantnímu outfitu ten správný šmrnc

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Perly představují neodolatelný výtvor přírody. Právem se řadí mezi ceněné šperky, které sluší ženám všech věkových kategorií. Z perel se vyrábí různé šperky - od náhrdelníků přes náušnice až po náramky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Perlové šperky dodají elegantnímu outfitu ten správný šmrnc | foto: ČTK

Současný trh se šperky z perel je poměrně rozmanitý. Ovšem pozor, ne všechny perly jsou pravé. Častokrát narazíte na imitace, přičemž některé jsou více povedené, jiné zase méně. Pokud tedy chcete investovat vskutku do cennosti, která nabere v průběhu let i na hodnotě, dbejte na to, aby byly perly opravdu pravé.

Jaké šperky vám budou slušet?

Populární jsou především perlové náušnice. Zakoupit se dají jak takzvané peckové varianty, tak i nevšední modely. Působivé jsou například visací perlové náušnice, které dokonale na uších vyniknou.

Perlové šperky dodají elegantnímu outfitu ten správný šmrnc

Pro milovnice prstenů jsou připravena jednoduchá provedení s jednou perlou. Jestliže si však potrpíte na extravagantních kouscích, nepřijdete zkrátka. Svou ruku můžete ozdobit prstenem s několika perlami, které je možné kombinovat také s drahými kameny. Záleží pouze na vás, jaký styl je vašemu srdci bližší.

Zapomenout nesmíte ani na dekolt. Společenské šaty dostanou šmrnc až v okamžiku, kdy si na krk nasadíte honosný perlový náhrdelník. Samozřejmě nechybí ani variace pro příznivkyně jednoduchosti. Co takhle obyčejný stříbrný řetízek s přívěskem pravé perly?

Ze zápěstí sundejte fádní hodinky, raději sáhněte po náramku z perel. Svou ojedinělostí a sofistikovaností vás dostane celo-perlový náramek.

Perly navíc nemusí být pouze v bílé barvě, která je však pro většinu přírodních perel charakteristická. Zakoupit je možné perlové šperky i v jiných odstínech, například s modrou říční perlou, šedou říční perlou a podobně. Rozdíly jsou také ve velikosti perel, od čehož se potom odvíjí samotná cena šperku.

Kdy zvolit šperky z perel?

Perly jsou elegantní, neodolatelné, jedinečné. S vyjmenováváním lichotivých přívlastků bychom mohli pokračovat do nekonečna. Šperky z pravých perel jsou určeny ke společenským outfitům. Jestliže se chystáte na ples, oblečte si dlouhé černé šaty a doplňte je perlovými náušnicemi, nebo se nasoukejte do pouzdrové sukně, k ní zvolte kašmírový svetr a perlový náramek.

Současné trendy v módě jsou i odvážnější. Stříbrný řetízek s přívěskem perly si můžete vzít například k džínám a bílé košili. Bohatý perlový náhrdelník klidně spojte dohromady s mikinou s potiskem. V podstatě by se dalo říct, že dnes se fantazii v kombinacích meze nekladou.

Kde takové šperky z pravých perel zakoupit?

Bohužel, stále existují podvodníci, již se snaží zbohatnout na nevědomosti zákazníků. Pro lajka je obtížné rozeznat pravé perly od falešných. Jednou ze společností, která se dlouhá léta věnuje výrobě a prodeji šperků, je Evolution Group. Původně se zaměřovala pouze na cennosti ze stříbra, nicméně v roce 2017 rozšířila své portfolio o perlové šperky. Samozřejmě vyrobené z pravých perel.

Pokud si zakoupíte nějaký kousek u jmenované firmy, dostanete certifikát pravosti perel, a tak se nemusíte obávat toho, že byste kupovali zajíce v pytli od tygra. Byla by velká škoda, kdybyste někde ztratili tak nádherný perlový náhrdelník, a proto je společnost jistí takzvanou uzlíkovou vazbou. Stříbrné prvky jsou zase vyrobeny z rhodiovaného stříbra, které perfektně snáší mimo jiné i alergici.

Jestliže si objednáte šperky, k nimž je krabička zdarma, z internetového obchodu Evolution Group, ale nebudou se vám nakonec zamlouvat z jakéhokoliv důvodu, máte 60 dnů na jejich vrácení. Při nákupu nad částku 799 korun máte dopravu zdarma a při nákupu nad 1 500 korun se můžete těšit na nějaký dárek.


Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Každého vašeho blízkého zaručeně potěší voňavé vánoční dárky

Každého vašeho blízkého zaručeně potěší voňavé vánoční dárky

Vánoce jsou krásné svátky, kdy se sejde celá rodina, v domě voní vánoční cukroví, děti se těší na Ježíška a všichni si...

Chřipka chce svůj čas. Trpět ale nemusíte

Chřipka chce svůj čas. Trpět ale nemusíte

Říká se, že neléčená rýma trvá týden a léčená 7 dní. S chřipkou je to podobné. Když už vás přepadne, na úplně uzdravení...

Věnujte svým blízkým pod stromeček zdravé klouby

Věnujte svým blízkým pod stromeček zdravé klouby

Také si přejete k Vánocům hlavně zdraví? A věděli jste, že ho můžete zabalit jako krásný dárek? Pro zdravé klouby bez...

Najdete na iDNES.cz