Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Perfektním dárkem pro vaše blízké mohou být kurzy vaření

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte, co dát svému manželovi nebo dceři k narozeninám? V současné době je velkým trendem umět kvalitně a zdravě vařit. Darujte tak svým nejbližším kurz vaření a z dárku budete mít užitek i vy, až vám připraví vynikající večeři jako ve vyhlášené restauraci.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Perfektním dárkem pro vaše blízké mohou být kurzy vaření | foto: Chefparade s.r.o.

Také se svým manželem sledujete pořady o vaření a občas vám sám od sebe uvaří něco dobrého? Pokud ho experimenty v kuchyni baví, určitě rád uvítá nápaditý dárek ve formě kurzu, kde se naučí kuchařské techniky a nápadité recepty přímo od profesionálů. Oslní tak nejen sousedy při zahradním grilování, ale dokáže i náročné a chuťově vyvážené menu o několika chodech.

Darujte kurzy vaření, obdarovaný si může sám vybrat, který ho láká nejvíce

Kurzy vaření vás naučí třeba tajemnou thajskou kuchyni, pikantní mexickou, lehkou italskou, rafinovanou francouzskou, exotickou indickou nebo oblíbené dietní sushi. Osvojíte si přípravu skvělého steaku, lahodných ryb a darů moře nebo sezónních potravin, které v naší zemi ještě nejsou natolik běžné, jako jsou dýně nebo chřest. Třešničkou na pomyslném dortu jsou excelentní makronky či cupcakes.

Výběr kurzu můžete nechat na obdarovaném. Stačí mu věnovat dárkový poukaz, díky kterému se může sám rozhodnout, kdy a na jaký kurz vaření půjde.

Různorodé kurzy vaření pro profesionály, kteří se ve svém umění chtějí naučit něco nového, i pro začátečníky, kteří si chtějí osvojit správné zásady vaření, poznat nové lidi a pobavit se, nabízí škola vaření Chefparade v několika pražských studiích.

Perfektním dárkem pro vaše blízké mohou být kurzy vaření

Vaření stmeluje kolektiv, uvařte svému kolegovi!

Do školy vaření můžete přihlásit i celý svůj pracovní tým, třeba i ze zahraničních divizí, a uspořádat tak nevšední teambuilding. Kde jinde se kolektiv stmelí více než u dobrého jídla? Kurzy není problém uspořádat v anglickém jazyce. Celé prostory si zde můžete pronajmout třeba i na natočení vlastního pořadu o vaření nebo pro tiskové konference.

Perfektním dárkem pro vaše blízké mohou být kurzy vaření

Na své si přijdou i děti

V Chefparade probíhají také kurzy vaření pro děti od 4 do 14 let, speciální narozeninové oslavy, dětské párty nebo akce na Mikuláše či Halloween. Uspořádat zde můžete i soukromou párty pro dospělé, například nezapomenutelnou rozlučku se svobodou.

Nevíte, kde nakoupit kvalitní potraviny?

Vše se zde točí kolem skvělého jídla, proto škola vaření Chefparade zajišťuje i vynikající cateringy, má vlastní festival jídla a pití Foodparade, chefshop.cz s delikatesami z Francie, Itálie a Asie za velkoobchodní ceny. Chefparade připravuje již druhou kuchařku a pravidelně inspiruje k přípravě nejrůznějších receptů prostřednictvím vlastního Chefblogu.cz. Také provozují Chefparade foodtruck, který nabízí nevšední občerstvení jako je např. ryb eye steak či lososové nugetky.

I vy můžete vařit s uznávanými šéfkuchaři

Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007 a za dobu její působnosti absolvovalo zdejší kurzy již více než 45 000 kuchařů, kulinářů i gurmánů. V současné době disponuje třemi samostatnými prostory s pěti kuchyňskými studii a spolupracuje s opravdovými profesionály svého oboru, kterými jsou především šéfkuchaři známých pražských restaurací.

Více informací o škole vaření Chefparade a celou její nabídku kurzů, ze kterých si určitě každý vybere, najdete na www.chefparade.cz

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Činoherní klub vás zve na inscenaci Černý med

Činoherní klub vás zve na inscenaci Černý med

Že dialog mezi mužem a ženou není vždy jednoduchý, vám odhalí nová inscenace Černý med, kterou 19. ledna 2018 uvedl...

Stojaté vody znamenají odrazy a obrazy, ale i něco neblahého

Mat Collishaw, Albion, 2017, Courtesy the artist and Blain│Southern

Britský umělec Mat Collishaw (1966), jeden z absolventů slavné Goldsmiths College v Londýně, se představuje v Galerii...

Najdete na iDNES.cz