Peníze už do 15 minut na účtu. Realita online půjček

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Proč si klient bere půjčku?Jste klasická česká čtyřčlenná rodina. Dva dospělí a dvě děti. Vyděláváte dost na to, abyste pokryli nejnutnější náklady spojené s provozem domácnosti a něco málo máte i naspořeno.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Peníze už do 15 minut na účtu. Realita online půjček | foto: Shutterstock

Na dovolenou jezdíte každoročně, ale začnete na ni výrazněji šetřit, až když znáte termín odjezdu. Doufáte, že se vám neporouchá auto, nezačne na chalupě zatékat do střechy nebo neodejde zčistajasna pračka. Jenže ona odejde… Je to sice nepředvídatelné, vždyť není zas tak stará, ale stále je to jen spotřební zboží, které je vyrobeno tak, abyste byli nuceni si za čas koupit nové.

Ano, nějaké peníze na účtu máte, ale není to zdaleka tolik, kolik potřebujete. Co dělat? Prádlo už z koše nesmiřitelně přetéká a věčně ho k tchyni vozit nemůžete. Musíte koupit pračku novou a musíte si na ni půjčit. A to co nejrychleji.

Rychlá, jednoduchá, online…

Nastíněním této modelové situace jsme chtěli ukázat, co klienta nejčastěji žene k tomu, aby si zažádal o spotřebitelský úvěr. Je to nevyhnutelnost nastalé situace a bezpodmínečná nutnost ji řešit. A jelikož nemá zrovna dostatečnou částku, kterou musí za porouchanou věc uhradit, sáhne po prvním, co se nabízí. Po půjčce, nejlépe rychlé půjčce.

Není ovšem půjčka jako půjčka. Pokud chce mít klient peníze na účtu obratem, těžko se může obrátit na bankovní instituce. Proces vyřízení úvěru je podstatně delší než u nebankovních společností.

Další věcí je to, že klient je v době internetu značně rozmazlován, nechce se mu nikam chodit, chce si vše vyřídit online několika kliknutími. I toto značně urychluje proces vyřízení půjčky.

A v neposlední řadě, což má ovšem pramálo společného s rychlostí, ovšem značně to nahrává benefitu, jakým je online, je, že klient nechce nikomu vysvětlovat, že nemá na pračku, vždyť by to byla ostuda.

Suma sumárum, klient chce peníze hned, bez zbytečných průtahů, půjčku si zřídit z pohodlí domova a bez zbytečného vysvětlování, na co peníze potřebuje. Máte pocit, že to nelze skloubit dohromady? Lze a není to žádná věda. Řešením je rychlá online půjčka.

Například Razdva půjčka je stoprocentně online, a když je online, musí být i jednoduchá, abyste se v ní dobře vyznali. A co je hlavní, je rychlá. Vyplňte online žádost, počkejte na schválení a pak si běžte v klidu připravit vaši oblíbenou ranní kávu. Než si ji uvaříte a vypijete, máte peníze na vašem bankovním účtu, a to do 15 minut. Pak je ten správný čas se obléci a jít si konečně koupit tu novou pračku.


Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Sprchové kanálky Geberit CleanLine

Sprchové kanálky Geberit CleanLine nejenom velmi dobře vypadají, ale také se...

Jednoduše čisté, jednoduše krásné. Sprchy v úrovni podlahy jsou dnes velmi oblíbené a žádané. Ideálním řešením je nový...

Zalomený klíč v zámku. Co s tím?

Zalomený klíč v zámku. Co s tím?

Leze leze po železe, nedá pokoj, až tam vleze. Co je to? Klíč. Nebo taky zámečník! Hodí se k sobě jako zámek a klíč....

Jak prodat nemovitost s pomocí realitní kanceláře?

Jak prodat nemovitost s pomocí realitní kanceláře?

Chystáte se prodat svou nemovitost, ale nevíte si rady? Celý proces může být poměrně náročný, zejména v případě, že...

Najdete na iDNES.cz