Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

PEKO-GDS: pohodlný a cenově výhodný odvoz a likvidace odpadu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Rekonstruujete byt či dům, vyklízíte pokoje po příbuzných nebo jste se vrhli na půdní vestavbu a hlava vám jde kolem z množství věcí, na které jste narazili a kterých se potřebujete zbavit? Nerudovská otázka "Kam s ním" v takových situacích napadne každého.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PEKO-GDS: pohodlný a cenově výhodný odvoz a likvidace odpadu | foto: PEKO-GDS s.r.o.

Ale není třeba si zoufat. Recept na odvoz a likvidaci i velkoobjemového odpadu za rozumné ceny zná pražská firma PEKO-GDS, s.r.o. Stačí jejich služeb využít.

PEKO-GDS garantuje výhodné ceny odvozu odpadu a rychlé přistavení kontejneru

Společnost PEKO-GDS s.r.o. zajišťuje přistavení kontejnerů, odvoz a likvidaci odpadu a suti za paušální pevnou cenu v souladu s platnou legislativou včetně vystavení všech potřebných dokladů. Přistaví vám více kontejnerů pro možnost třídění odpadu (a tím pádem finanční úsporu), nebo jeden vícekomorový kontejner.

Tím ale nabídková paleta kontejnerů nekončí. Firma disponuje kontejnery mnoha užitných objemů a typů: s otvíratelnými dvoukřídlými vraty vzadu, či z boku, u některých lze bočnice odejmout úplně, speciální úzké kontejnery (šířka 1,2m o objemu 3m3), které se vejdou i do průjezdů.  

PEKO-GDS: pohodlný a cenově výhodný odvoz a likvidace odpadu

Výhodou je i fakt, že v případě volné kapacity vám kontejner přistaví do 120 minut od objednávky na dispečinku na číslech: 608 706 297 nebo 241 910 223. Ideální je ovšem objednávka 24 hodin předem. V krátké době tak můžete mí zajištěný kontejner přesně podle svých požadavků. 

Likvidace odpadu bez námahy

Odvoz a likvidace suti, starých nepotřebných věcí z půdy rozpadajícím se nábytkem počínaje a množstvím směsného odpadu konče se může stát hračkou.

A to doslova, pokud využijete kompletní nabídku firmy PEKO-GDS, která je schopná s potřebnými kontejnery dodat i lidskou sílu a další techniku jako například nakladač UNC, JCB apod. 

PEKO-GDS: pohodlný a cenově výhodný odvoz a likvidace odpadu

Vy dohodnete potřebné a můžete klidně vyrazit na výlet. Firemní pracovní doba je Po – Pá od 6.00 do 17.00 hodin, So, Ne i rozšíření pracovní doby, svátky apod. lze dohodnout na dispečinkovém čísle.

S firmou PEKO-GDS můžete mít i další výhody

Potřebujete odvézt odpad z míst s omezeným vjezdem pro nákladní vozidla nebo vyřešit dočasný zábor veřejného prostranství? Žádný problém. PEKO-GDS vyřeší vše za vás. 

Povolení do míst s omezeným vjezdem pro nákladní vozidla vyřizuje promptně na základě konkrétních objednávek dopravy.

V případě potřeby pro své zákazníky vyřídí i povolení k dočasnému záboru veřejné plochy v majetku města (chodník, silnice), včetně případného zajištění pronájmu dopravního značení, osvětlení apod. 

Navíc si firma neúčtuje žádné poplatky za stání (pronájem) kontejneru. Cena uvedená v ceníku je paušální, pevná a obsahuje již všechny náklady – poplatek za skládku odpadu, přistavení i odvoz kontejneru. Paušální cena je platná pro území hl. města Prahy. 

PEKO-GDS: pohodlný a cenově výhodný odvoz a likvidace odpadu

V případě většího počtu objednaných kontejnerů na stejném místě poskytuje výrazné slevy - až 20%. Služba se tak stává zajímavou i pro celý Středočeský kraj.

Svým zákazníkům, pro které PEKO-GDS zajišťuje odvoz a likvidaci odpadu a suti, nabízí elektronické zpracování evidence nakládání s odpady a vypracování úplného hlášení o původcích, druzích a způsobu nakládání s odpady dle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 381/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů a ostatní platné legislativy.

Firma PEKO-GDS, s.r.o. provádí také likvidaci černých skládek včetně následné rekultivace.

Bližší informace:

Podrobné informace o odvozu a likvidaci odpadu a suti s ceníky a kontaktními údaji najdete na internetové adrese: http://peko-gds.cz/odpady/

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Létání v Hurricane Factory Praha.
Létání v Hurricane Factory Praha

Hurricane Factory Prague je místo, kde fyzikální zákony už dále neplatí! Můžete se zde podívat do tváře skutečnému přírodnímu fenoménu, který jsme pro vás...  celý článek

Připravte se na barevný podzim plný zážitků s NOVASOL
Připravte se na barevný podzim plný zážitků s NOVASOL

Dopřejte si během podzimních měsíců poznání moderních i historických evropských velkoměst s řadou unikátních lokalit, technických zajímavostí a kulturních...  celý článek

Sdílejte elektromobil v ulicích Prahy.
Sdílejte elektromobil v ulicích Prahy

Druhé auto do rodiny? Zbytečné, zejména žijete-li v Praze a takové druhé auto byste používali prakticky jen pro jízdy po městě. Společnosti PRE, CAR4WAY a...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.