Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Čerstvost a kvalita z pekařství a cukrářství Globus

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Voňavý, při poklepání na kůrku zvonivý a tedy správně upečený chléb. Křupavá cereální kaiserka se semínky. Kobliha plněná meruňkovou, malinovou anebo čokoládovou náplní... prostě čerstvé, kvalitní, poctivé a chutné. Kde takové dostanete? U pekařů a cukrářů v hypermarketech Globus.

V pekařstvích Globus je každý zaměstnanec stejně důležitý. A cení si zde těch, kdo chtějí poctivě pracovat. | foto: Globus

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Všechny hypermarkety Globus mají svá vlastní pekařství, kde se jejich pekaři od brzkého rána starají o to, aby byly včas naplněny regály a koše čerstvě upečenými chleby a sladkým i slaným pečivem.

Tím to ale nekončí. Nezastaví se ani v průběhu dne, kdy do regálů doplňují další a další čerstvě upečené kousky. A to samé platí i pro cukráře a jejich cukrovinky. Vše připravováno a zpracováváno podle tradičních receptur, pod přesným a důsledným technologickým dozorem.

Jen kvalitní ingredience

Všechny suroviny pro výrobu chleba, pečiva a cukrovinek, v Globusu odebírají pouze od osvědčených tuzemských dodavatelů a to jen v té nejlepší kvalitě. Pro výrobu chleba si pekaři připravují vlastní kvas.

Slané i sladké, ručně zpracované

Kromě tradičního pečiva, jako jsou rohlíky, různé druhy housek a bulek nebo chleba, patří do širokého pekařského sortimentu i sladké pečivo jako koláčky, šátečky, šneky, plundry a mnoho dalšího. A vše z vlastní ruční výroby. Od těsta, přes jeho tvarování, plnění, po mašlování a případné posypávaní. Cukrářská výroba, která je součástí pekáren, denně přispěje do nabídky přibližně 30 druhy nejrůznějších cukrovinek. Opět ruční výroby a z kvalitních surovin.

Zaměstnanci jsou základ

K tomu, aby zde vše fungovalo tak, jak má, je ale zapotřebí mnohem více než páru šikovných rukou. „Pekařina je krásná práce, která navíc voní,“ říká Pavel Meduna, vedoucí výroby a prodeje pekáren Globus. Současně je to také práce náročná fyzicky, a v době sezonních vypjatých období i psychicky. Vyžaduje také časové přizpůsobení pekařskému režimu.

V pekařstvích Globus je každý zaměstnanec stejně důležitý. A cení si těch, kdo chtějí poctivě pracovat. Pečují o to, aby měl každý zaměstnanec dobré pracovní podmínky a mohl své povolání vykonávat s láskou a pečlivostí, tak důležitou pro tradiční receptury a řemeslnou výrobu, k nimž se Globus hlásí.

Více informací naleznete na: www.globus.cz/olomouc/o-globusu/kariera.html.

Globus
Témata: Globus

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Olomoučtí majitelé umění mohou zkusit štěstí v aukcích Dorothea

Mikuláš Medek: Pokus o portrét M.d.S, prodáno v aukci Dorothea za 2,28 milionu...

V těchto dnech začíná nová aukční sezona a český trh s uměním si vede nejlépe od počátku 90. let. Čísla za uplynulý rok...

Co je trendem letošních Vánoc? Věnujte svým blízkým zdravý dárek

Co je trendem letošních Vánoc? Věnujte svým blízkým zdravý dárek

Proteinové nápoje ze sušeného ovoce a zeleniny jsou trendy dárkem pro tento rok. Mladá firma vyváží do 19 zemí světa a...

Sládek z pivovaru Holba píše příběh nového piva s režisérem Krobotem

Luděk Reichl, sládek z pivovaru Holba chystá se svým týmem nové pivo z hor.

Jako pokaždé ho vaří srdcem, ale vůbec poprvé začal vařit první várku na svoje narozeniny. Poprvé za 24 let, během...

Najdete na iDNES.cz