Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Patrik Altman: Vracíme Pražanům důvěru v taxislužbu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Společnost Taxi Praha s. r. o. se rozhodla vrátit do podnikání v oblasti taxislužeb férovost a perfektní přístup k zákazníkovi i ke svým řidičům. Největšímu pražskému dispečinku v tom mají pomoci mimo jiné i moderní technologie a systematické vzdělávání personálu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Taxi Praha | foto: Taxi Praha

Chce také pomáhat v boji proti nekalým praktikám na trhu a je připravena za tímto účelem poskytnout maximální součinnost pražskému magistrátu. „Situace na trhu pražských taxislužeb byla dlouhodobě neuspokojivá, proto jsme se s několika dalšími partnery rozhodli dokázat, že toto podnikání jde dělat tak, že na ně budeme moci být hrdí”, říká Patrik Altman, jednatel společnosti Taxi Praha s. r. o.

Společnost Taxi Praha s. r. o. provozuje nyní tři flotily vozidel. 14 007 comfort class je nejnovějším přírůstkem do společnosti. Jde o exkluzivní flotilu, pro kterou jezdí výhradně bílé vozy Škoda Superb. Flotila Taxi Praha je složená z řidičů s vlastními vozy, kteří využívají služeb dispečinku. Třetí flotilou, kterou tvoří převážně vozidla Škoda Octavia III, je Nejlevnější taxi. Všechny tyto tři flotily se řídí firemními standardy a etickým kodexem a jejich řidiči jsou neustále vzděláváni v přístupu k zákazníkům. Firma pro ně dokonce sepsala i profesionální „desatero“.

V rámci poskytování kvalitních služeb zákazníkům Taxi Praha s.r.o. nabízí ve všech třech flotilách pro maximální komfort klientů velmi pohodlnou mobilní aplikaci, která umožňuje rychlé objednání taxi přímo podle místa, kde se právě nacházíte, a v reálném čase mění údaje o dostupnosti vozů v okolí. Aplikace také nabízí pro držitele platebních karet VISA a MasterCard platbu mobilním telefonem přímo ve voze. Kartou může zákazník samozřejmě zaplatit i bez aplikace, všechny vozy jsou vybaveny platebním terminálem.

Taxi Praha

Největší problém, kterému musí firma čelit, vidí Patrik Altman v počínání některých nepoctivých taxikářů. I když jsou v malé menšině a většina taxikářů je poctivých, dokáže hrstka nepoctivců kazit vnímání všech ostatních mezi veřejností.

Nejde však jen o jednotlivce. Tržní prostředí narušují i firmy jako je například Uber. Taxi Praha přitom nevadí přítomnost těchto firem na trhu, důležité podle něj je, aby měli všichni rovné podmínky. „Magistrát už několikrát řekl, že řidiči Uberu vykonávají činnost taxislužby bez příslušné koncese a nesplňují ani další přísná pravidla, která platí pro řidiče běžného taxi. To potvrzují také dostupné právní analýzy, které poukazují i na obcházení platné české legislativy. Nejde nám primárně o nějaké zákazy, ale chceme, aby všichni taxikáři, působící na trhu, měli pro své podnikání rovné podmínky”, dodává Patrik Altman.

Taxi Praha

I přes tyto těžkosti Taxi Praha s. r. o. neustále intenzivně vyhledává nové řidiče do všech svých flotil. „Nepopírám, že naším výběrovým řízením neprojde každý, našich řidičů si ale umíme vážit a dáváme si záležet na tom, abychom jim poskytovali stejně dokonalý servis jako našim zákazníkům,” uzavírá Patrik Altman.


Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Střední škola mediální grafiky: Biflování nahrazuje odborná praxe

Střední škola mediální grafiky: Biflování nahrazuje odborná praxe

Co spojuje fotografa Jana Saudka, herečku Jitku Molavcovou a majitele inzertních novin Annonce Josefa Kudláčka?...

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Najdete na iDNES.cz