Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Patrik Altman: Vracíme Pražanům důvěru v taxislužbu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Společnost Taxi Praha s. r. o. se rozhodla vrátit do podnikání v oblasti taxislužeb férovost a perfektní přístup k zákazníkovi i ke svým řidičům. Největšímu pražskému dispečinku v tom mají pomoci mimo jiné i moderní technologie a systematické vzdělávání personálu.

Taxi Praha | foto: Taxi Praha

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chce také pomáhat v boji proti nekalým praktikám na trhu a je připravena za tímto účelem poskytnout maximální součinnost pražskému magistrátu. „Situace na trhu pražských taxislužeb byla dlouhodobě neuspokojivá, proto jsme se s několika dalšími partnery rozhodli dokázat, že toto podnikání jde dělat tak, že na ně budeme moci být hrdí”, říká Patrik Altman, jednatel společnosti Taxi Praha s. r. o.

Společnost Taxi Praha s. r. o. provozuje nyní tři flotily vozidel. 14 007 comfort class je nejnovějším přírůstkem do společnosti. Jde o exkluzivní flotilu, pro kterou jezdí výhradně bílé vozy Škoda Superb. Flotila Taxi Praha je složená z řidičů s vlastními vozy, kteří využívají služeb dispečinku. Třetí flotilou, kterou tvoří převážně vozidla Škoda Octavia III, je Nejlevnější taxi. Všechny tyto tři flotily se řídí firemními standardy a etickým kodexem a jejich řidiči jsou neustále vzděláváni v přístupu k zákazníkům. Firma pro ně dokonce sepsala i profesionální „desatero“.

V rámci poskytování kvalitních služeb zákazníkům Taxi Praha s.r.o. nabízí ve všech třech flotilách pro maximální komfort klientů velmi pohodlnou mobilní aplikaci, která umožňuje rychlé objednání taxi přímo podle místa, kde se právě nacházíte, a v reálném čase mění údaje o dostupnosti vozů v okolí. Aplikace také nabízí pro držitele platebních karet VISA a MasterCard platbu mobilním telefonem přímo ve voze. Kartou může zákazník samozřejmě zaplatit i bez aplikace, všechny vozy jsou vybaveny platebním terminálem.

Taxi Praha

Největší problém, kterému musí firma čelit, vidí Patrik Altman v počínání některých nepoctivých taxikářů. I když jsou v malé menšině a většina taxikářů je poctivých, dokáže hrstka nepoctivců kazit vnímání všech ostatních mezi veřejností.

Nejde však jen o jednotlivce. Tržní prostředí narušují i firmy jako je například Uber. Taxi Praha přitom nevadí přítomnost těchto firem na trhu, důležité podle něj je, aby měli všichni rovné podmínky. „Magistrát už několikrát řekl, že řidiči Uberu vykonávají činnost taxislužby bez příslušné koncese a nesplňují ani další přísná pravidla, která platí pro řidiče běžného taxi. To potvrzují také dostupné právní analýzy, které poukazují i na obcházení platné české legislativy. Nejde nám primárně o nějaké zákazy, ale chceme, aby všichni taxikáři, působící na trhu, měli pro své podnikání rovné podmínky”, dodává Patrik Altman.

Taxi Praha

I přes tyto těžkosti Taxi Praha s. r. o. neustále intenzivně vyhledává nové řidiče do všech svých flotil. „Nepopírám, že naším výběrovým řízením neprojde každý, našich řidičů si ale umíme vážit a dáváme si záležet na tom, abychom jim poskytovali stejně dokonalý servis jako našim zákazníkům,” uzavírá Patrik Altman.


Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

České doteky hudby uvede v Praze Žbirku a jeho Symphonic & Beatles

České doteky hudby uvede v Praze Žbirku a jeho Symphonic & Beatles.

Program mezinárodního hudebního festivalu každoročně nahlíží v crossoverové řadě i do jiných oblastí, než je vážná...

Klasická zelňačka s klobásou na vaření Schneider Selection skvěle zahřeje

Klasická zelňačka s klobásou na vaření Schneider Selection skvěle zahřeje.

V pozdních podzimních dnech, kdy už je pomalu ve vzduchu cítit netrpělivá zima, si tak nějak přirozeně vytváříme...

Osmý ročník největšího veletrhu konopí a léčivých bylin na světě - Cannafest

Osmý ročník největšího veletrhu konopí a léčivých bylin na světě - Cannafest.

Už se nám to blíží! V pátek 10. listopadu se po roce znovu otevřou brány veletrhu Cannafest. Letos se koná už osmý...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.