Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Pasivní dům – bydlení s budoucností

Komerční sdělení   14:30aktualizováno  14:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bydlení v pasivním domě dnes už zdaleka není záležitostí vyhrazenou přísně ekologicky smýšlejícím jedincům, ani luxusem, kterého by většina z nás nemohla dosáhnout.

Pasivní dům – bydlení s budoucností| foto: iDNES.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pojďme si nejprve říci, co pojem „pasivní dům“ znamená. Na realitním trhu se zabydlel už před pár lety. Přesto jen málokdo z nás zná všechny jeho přednosti.

Nespornou výhodou (kromě pořizovací ceny srovnatelné s cenou běžné novostavby) je úspora provozních nákladů do budoucna a tím i jejich celková vyšší návratnost.

Fotogalerie

Za vytápění můžete například ušetřit až 90 % běžně vynaložených prostředků. Svou nízkou provozní náročností vám dům zajistí skvělý poměr nákladů a užitku. I při spotřebě tepla na vytápění max. 15 kWh/m2 ročně bude váš domov vyhřátý přesně na takovou teplotu, jakou budete potřebovat.

Teplota ploch sousedících s exteriérem (okna, podlahy, stěny apod.) je navíc příjemná i ve dnech, kdy rtuť teploměru venku klesne hodně nízko. Jak je to možné? Jednoduše. Pasivní dům je dokonale izolovaný. Pozor: dokonale neznamená neprodyšně, naopak! Zatímco v zimě vám doma bude teplo, v létě ušetříte za klimatizaci. Díky správné izolaci dům totiž dýchá.

Dalším bonusem je bezhlučnost a vzduchotěsnost. Grilování o pár ulic dál ani hluk z dětského hřiště už vás doma obtěžovat nebudou.

I v lokalitě středních Čech tak budete doma celoročně dýchat čerstvý vzduch bez průvanu a prachu. Zásluhou speciálních filtrů už si o pylech a alergenech v domácnostech budete nanejvýš číst.

V Praze a Středočeském kraji vzniká v současné době celá řada developerských projektů rodinných domů na hraně pasivních domů, skutečným energetickým štítkem řady A, ale disponuje jen velmi málo z nich.

Dům, který bude šetřit za vás, nabízí projekt QUATRO Říčany, který zahrnuje hned 4 pasivní domy v klidné oblasti Říčan Pacova.

Zní to zajímavě? Představte si moderně designované nadstandardní bydlení v krásné lokalitě za výjimečně příznivou cenu. Domy jsou koncipovány jako prostorné 5+kk nebo 6+kk s podkrovním atriem. Zahrada a prosklené plochy jsou obrácené k jihu.

Celému projektu investor ve spolupráci s odborníky věnoval maximální péči. Dům je vybaven šestikomorovými okny vysoké kvality, počítá se i se solárními panely. V přízemí vítá návštěvy vzdušná vstupní hala. Dále je tu technická místnost, šatna, koupelna s WC a sprchovým koutem, obývací pokoj s kuchyní a komorou pod schodištěm. V prvním patře najdete krom chodby koupelnu vybavenou sprchovým koutem, vanou a WC, ložnici dospělých s prostorem pro instalaci vestavěných skříní/šatny a další dva prostorné pokoje. Kromě plnohodnotného prvního patra je také možnost dalšího, vestavného.

Venku je kryté parkovací stání pro dvě auta a sklad na zahradní techniku. Kdo myslí ekologicky a využívá i hromadnou dopravu, bude mít na zastávku autobusu jen 70 metrů.

Ve volném čase oceníte i blízkost kvalitního sportoviště včetně in-line dráhy pro bruslaře, dětského hřiště apod. Lokalita je ideálním místem pro rodinu, která si cení klidného prostředí, ale chce i nakupovat, sportovat a společensky žít.

Aby se noví vlastníci v novém domě cítili co nejdříve opravdu „jako doma“, připravil pro ně investor kuchyň za 150.000,- Kč zdarma.

Kolaudace projektu již proběhla. Bydlet uprostřed zeleně, a přece kousek od Prahy můžete dřív, než jste si mysleli.

Tento projekt vznikl ve spolupráci s developerským oddělením společnosti 4 DEVELOP. Všechny podrobnosti naleznete na webových stránkách prodejce www.4develop.cz.