Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Párty a zábava podléhají módě, nebojte se vyniknout

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Období karnevalů, maškarních bálů a masopustního veselí ještě hodně daleko, doba párty a zábavy je stále. Přečtěte si rady a triky, jak vyniknout mezi ostatními maskami na párty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dobové kostýmy | foto: ahr

Pryč jsou doby tradičních kostýmů, kdy dobrou třetinu tvořily princezny, další třetinu čarodějnice a zbytek dam na sebe navléklo bůhvíco. Dnes je tomu jinak. Nabídka karnevalových kostýmů pro všechny věkové kategorie je na trhu velmi široká.

Nemusí to být zrovna jen kostýmy pro veřejné producírování, ale i kostýmy pro intimní chvíle ve dvou. Dnes si můžete vybrat kostýmy pro dospělé i děti podle různých tématických celků.

Ty lze rozdělit na 5 hlavních skupin:

1. Dobové kostýmy, které začínají pravěkem, přes středověké, barokní, secesní, dále 20. léta, 50. léta, 70. léta (Hippies), 80. léta (Disco) apod.

2. Všechny nadpřirozené bytosti (čarodějnice, čertice, andělé, upíři, strašidla, zombie, duchové apod.)

3. Klasické kostýmy indiánů, kovbojů, pirátů

4. Místopisné kostýmy (mexické, havajské, španělské)

5. Současné profesní (sestřičky, doktoři, letušky, piloti, pokojské, policejní, vojenské a jiné)

Současné profesní kostýmy

U poslední skupiny profesních kostýmů bychom se nyní rádi zastavili. Lze je použít nejen jako kostým na maškarní bál, ale také pro zpestření intimních chvil. Některé kostýmy jsou velice sexy a tedy vhodné pro navození správné atmosféry.

Málokterého muže asi nechá chladným, když se obléknete jako zdravotní sestřička s velmi krátkou - někdy spíše takřka žádnou - sukýnkou a hlubokým výstřihem. Pokud celou scenérii podtrhnete síťovanými punčochami na podvazcích a botami na vysokém podpatku, pak vám garantujeme, že manželský sex i po několika letech nebude nuda.

Ke kostýmům lze dokoupit i velké množství doplňků, které doladí vaši image. Co by byl například pirát bez šátku, pásky na oko nebo třeba háku místo ruky? A co třeba hippiesák bez věnce z konopných lístků, dlouhých vlasů a atrapy 20 cm dlouhého jointu? Ano, i takovéto věci lze ke kostýmům pořídit. A to jsme ani nezmiňovali běžné doplňky, jako jsou paruky, rukavice, punčochy, boty, brýle, klobouky, make-upy apod.

Klasické kostýmy

Kde ale tyto kostýmy pořídit? Možností je mnoho. Levnější variantou je kostým si zapůjčit v některé z půjčoven. Druhou variantou je pak pořízení kostýmu nového v kamenném nebo internetovém obchodě. Zde pro vás máme ale jedno doporučení. Nesnažte se koupit kostým co nejlevněji. Zde se to určitě nevyplácí.

Zkušenost je bohužel taková, že většina velmi levných kostýmů je šita "horkou jehlou" a dlouho nevydrží. Určitě doporučujeme zlatou střední cestu, což jsou kostýmy v cenové relaci od 500 do 2 000 korun. Pro fajnšmekry pak najdete v nabídce firem i kostýmy v tzv. divadelní kvalitě. Jsou velmi profesionálně provedené, ale jejich cena se již pohybuje v řádech tisíců korun.

Je složité vybrat si správný kostým a ještě složitější je vybrat si vhodnou firmu. My jsme prošli několik desítek kamenných a internetových obchodů a jako nejlepší se nám jeví e-shop www.ptakoviny.biz. Jeho nabídka přibližně 1 400 kostýmů a téměř 2 000 doplňků k nim je vskutku ohromující.

Doufáme, že jsme vám alespoň minimálně přiblížili problematiku maškarních kostýmů a že byl pro vás náš článek přínosem a inspirací.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Arome.cz Do postele byste se s make-upem neodvážily, pleť poctivě drhnete gelem i peelingem, a tvář máte přesto plnou "nedokonalo...

Najdete na iDNES.cz