Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Parkovací domy nové generace jsou moderní, funkční a nízkonákladové

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Potřebujete dostatek parkovacích míst pro své zákazníky, návštěvy či zaměstnance? Obraťte se na Astron! Parkovací dům dle vašich představ a požadavků se stane skutečností. Nadzemní parkoviště Astron nabízí řešení pro jakékoliv využití; řešení, které je nízkonákladové, trvale udržitelné a bezpečné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Parkovací domy nové generace | foto: Lindab Buildings s.r.o.

Společnost Lindab Buildings je největší výrobce ocelových montovaných hal a ocelových konstrukcí v Evropě. Nabízí flexibilní řešení šité na míru vašim potřebám. Výroba hal je předmětem činnosti firmy přes 50 let. Za tu dobu Lindab Buildings postavil více než 50 000 montovaných hal Astron na klíč a podílel se na řadě mezinárodních projektů. Po celé Evropě naleznete realizace, které plní funkce průmyslových hal, obchodních prostorů, skladů a administrativních budov. Mezi významné reference patří rovněž sportovní haly, autosalony, hangáry či nadzemní parkoviště. Celý proces výroby a dodávky je prováděn s ohledem na zdraví, bezpečnost a ochranu životního prostředí – ocelové haly Astron jsou opatřeny značkou CE.

Řešení nadzemního parkoviště šité na míru zákazníka

Parkovací domy nové generace

Parkovací domy nové generace

Nadzemní parkoviště Astron představují řešení optimalizované na míru zákazníka. Koncept parkovacích domů byl vyvinut s ohledem na funkčnost, nízké náklady a moderní design. Stavební pozemky jsou často velmi malé, nebo tvoří pouze mezeru mezi budovami. Parkovací domy Astron byly vyvinuty jako jedinečný stavební systém, kdy na minimální ploše lze postavit konstrukci s maximálním počtem parkovacích míst.

Pevnost a dlouhá životnost ocelových konstrukcí zaručuje jejich ekonomickou návratnost a šetrnost k životnímu prostředí. Stavební systém Astron byl vyvinut tak, aby jeho prvky do sebe dokonale zapadaly a aby byly uspokojeny individuální požadavky zákazníka. Systémové parkovací domy Astron šetří náklady a vynikají vysokou kvalitou.

Inovativní zelené vícepodlažní parkovací domy

Funkčnost a nízké náklady jsou hlavními prioritami při výstavbě komerčních budov. Astron nabízí rovněž moderní architekturu a design. Parkovací domy Astron jsou navrženy bez rušivých vnitřních sloupů, široký volný rozpon tak umožňuje optimální využití prostoru. Řidiči mají dostatečný prostor k manévrování s vozidlem a nedochází tak k drobnějším kolizím a poškození automobilů.

Parkovací domy nové generace

Parkovací domy nové generace


Vícepodlažní parkovací domy díky své otevřené konstrukci splňují všechny požadavky na požární ochranu. Každé podlaží má dostatek stěnových otvorů pro zajištění permanentní cirkulace vzduchu v budově. Otevřený prostor parkovací plochy se navíc jeví opticky větší a světlejší. Dostatečné osvětlení přirozeným světlem zvyšuje bezpečnost nejen pro osoby, ale i pro vozidla. Přirozená cirkulace vzduchu spolu s dostatečným prosvětlením denním světlem snižuje potřebu umělého osvětlení a zapojení elektrického ventilačního systému – což šetří energii i náklady.

Umístěním solárních panelů na střechu či fasádu může nadzemní parkoviště vyrábět elektrickou energii. Takto vyrobená elektřina může být využita na nabíjení elektromobilů v dobíjecích stanicích. Použitím kvalitních materiálů, sofistikovaných technologii a výrobních postupů, je dopad klimatických vlivů na budovu minimální.

Barevné rozlišení jako naváděcí systém: jednoduše, variabilně a s nízkými náklady

Nosnou konstrukci tvoří sloupy a průvlaky vyrobené z válcovaných ocelových prvků. Předvrtané otvory a šroubové spoje zaručují rychlou montáž na staveništi. Na stropy používáme trapézové ocelové profily, které lze rychle smontovat a vyztužit betonem. Tento způsob složení konstrukce spojuje výhody tradiční ocelové konstrukce a železobetonové konstrukce: krátká doba montáže a nízká hmotnost.

Barevné rozlišení jednotlivých podlaží usnadňuje orientaci v budově - perfektní spojení designu, funkčnosti a nízkých nákladů. Pro zvýšení bezpečnosti je parkovací plocha doplněna o zábradlí v robustním provedení. Fasádu lze přizpůsobit představám zákazníka, ať už zvolí fasádu s elegantními designovými prvky, zelenou fasádu z popínavých rostlin, dřevo, kámen či jiný materiál, který dodá budově architektonický nádech.

Parkovací domy nové generace jsou moderní, funkční a nízkonákladové

Parkovací domy nové generace jsou moderní, funkční a nízkonákladové

Více informací o ocelových halách Astron a parkovacích domech naleznete na www.astron.biz/cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Děti pomalu usedají zpět do lavic a výdaje rostou.
Děti pomalu usedají zpět do lavic a výdaje rostou

Období konce prázdnin a návratu do školních lavic je stresující nejen pro děti, které se musejí vrátit zpět do módu „a teď se musím učit“, ale i pro rodiče,...  celý článek

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

INPAP radí: Jak správně zabalit balík
INPAP radí: Jak správně zabalit balík

Provozujete e-shop a potýkáte se s neustálými reklamacemi ohledně špatně zabalených zásilek? Anebo zkrátka častěji posíláte balíky a nechcete, aby se obsah...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.