Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Parkour – sport s novou řadou herních prvků pro teenagery

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Parkour, aneb styl života teenagerů v našich městech,, se stává čím dál populárnější jak mezi teenagery, tak i u dospělých. Společnost Lappset nyní přináší řadu herních prvků PARKOUR designovanou přímo pro tento sport.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dětské hřiště prvky s Parkour od společnosti Lappset | foto: ONYX wood

Parkour – sport nejen pro teenagery

Sport s názvem parkour již dnes není záliba pro pár teenagerů. Z tohoto sportu, při kterém člověk nesoutěží proti nikomu, pouze proti vlastnímu tělu, se dnes stal prostě styl života. Mladí lidé hledají možnost, jak aktivně trávit svůj čas a pro ty, kteří nechtějí s někým soupeřit je zde alternativa – PARKOUR.

Naproti tomu zástupci měst a majitelé pozemků moc rádi tyto lidi na svém pozemku nevidí. Proto společnost LAPPSET, která patří mezi hlavní světové dodavatele dětských hřišť a dětských herních prvků přichází s novinkou. Řadou Parkour, která je určena pro sport teenagerů, ale i dospělých lidí.

Dětské hřiště 2

Pan František Bican, který je obchodním manažerem společnosti ONYX wood, která na našem trhu zastupuje světoznámého, finského výrobce LAPPSET vysvětlil výhody dětského hřiště designovaného ve stylu Parkour:

"Faktem je, že se čím dál více mluví o obezitě dětí, o tom, že děti jsou čím dál méně schopni rychlé orientace v prostoru, o jejich neschopnostech, jako například udržet rovnováhu a o dalších problémech spojených s moderní civilizací.

Řada Parkour přináší teenagerům možnost trénovat sama sebe, možnost určit sám sobě tréninkové dávky a možnost zlepšovat své fyzické schopnosti. Obrovskou výhodou dané řady je skutečnost, že na jejím vývoji se podíleli zástupci federace Parkour Finsko a tak dětské herní prvky, které jsme vyrobili, jsou skutečnými unikáty.

Každý kousek v této řadě, každá část sestavy má určitou funkci a určitým způsobem zapojuje některou z partií do pohybu a pomáhá jí procvičovat. Co je dále dobré na této řadě je to, že si děti a teenageři mohou hrát na prvcích, které jsou navrženy tak, aby byly nejen přitažlivé pro uživatele, ale splnily všechny potřebné bezpečnostní normy a mohly projít certifikací dle ČSN 1176.

Děti si tudíž hrají a sportují bezpečně a odpadá tak riziko, že ublíží samy sobě, nebo někomu jinému při hře v prostorech, kam je jím přístup zakázán. A také majitelé nemovitostí, kteří s lidmi provozující tento sport měli problémy, tyto dětská hřiště vítají."

dětské hřiště 3

Do budoucna hřišť snad přibude

Společnost ONYX wood zatím připravuje jeden projekt, kde by tyto prvky měli být instalovány a věřme, že v brzké době těchto hřišť pro sport s názvem parkour přibude mnohem více. Nyní je to jen na zástupcích měst, zdali podobná hřiště, která jsou na fotkách, uvidíme v našich parcích a na nich spokojené děti a teenagery bezpečně si hrát.

Ukázka LAPPSET dětského hřiště v designu Parkour ke shlédnutí ZDE.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz