Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Máte doma nadaného žáka? Mezinárodní škola Park Lane Internetional School nabízí žákům osmých a devátých ročníků českých základních škol stipendijní program, který je určen pro nadané děti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané | foto:  Park Lane International School, a.s.

O stipendium mohou požádat rodiče, jejichž dítě má velmi dobrou znalost anglického jazyka (písemný i mluvený projev) a dosahuje vynikajících studijních výsledků. Rodiče by také měli být nakloněni myšlence vzdělávání v multikulturním prostředí, které všechny studenty maximálně motivuje k tomu, aby byli uctiví, vytrvalí, pohotoví a zodpovědní lidé, kteří se nebojí riskovat a uvědomují si hodnotu studia na mezinárodní škole.

Stipendijní program pro studenty na osmiletém gymnáziu

Úspěšní kandidáti budou na Park Lane Internetional School studovat angličtinu, matematiku a přírodovědu dle programu Cabridge Secondary 1 v souladu s dalšími předměty britských národních osnov.

Stipendijní program těmto úspěšným studentům nabídne vedle možnosti studia pod vedením týmu vysoce kvalifikovaných pedagogů také příležitost těžit ze široké škály moderních výukových a učebních metod a technologií. Budou mít celou řadu příležitostí dále rozvíjet své nadání a talent. Také se jim dostane privilegia studovat v krásném školním areálu v historické části Malé Strany v blízkosti Pražského hradu.

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané

Výběrové řízení pro udělení stipendia pro rok 2016–2017 bylo zahájeno v pondělí 22. února 2016, uzávěrka přijímání žádostí je v pátek 15. dubna 2016. Uchazeči s odpovídajícími předpoklady budou pozváni na dvoudenní výběrové testy a pohovory, které se budou konat v týdnu od 18. dubna 2016.

Individuální přístup a kulturní rozmanitost

V prostředí Park Lane International vládne rušná, avšak takřka rodinná atmosféra. V každé třídě je maximálně 18 dětí, navíc jsou rozděleny do několika skupin a úrovní podle jejich individuálních potřeb a znalosti vyučované látky. Každá hodina je plánována na tři úrovně obtížnosti dle schopností studentů. Potřeby, pokroky a studijní cíle žáků jsou hodnoceny několikrát ročně individuálně mezi školou, daným studentem a jeho rodiči. Učitelé tak dobře znají nejen své žáky, ale i jejich rodiče. Ve škole působí školní psycholog, škola má dále programy zaměřené na problematiku mládeže, sociální dovednosti a komunikaci.

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané

Mezi žáky Park Lane International napočítáte více než 30 různých národností, studuje zde ale i mnoho žáků, kteří mají jednoho nebo oba rodiče české. „Vedení školy je přesvědčeno, že mnozí z českých rodičů si dnes, dvacet pět let po sametové revoluci, zvolili učební model Park Lane nejen kvůli znalostem angličtiny, ale zejména pro vysoké kvality britského studijního programu a našich pedagogů, konceptu individuálního přístupu, malých tříd, kombinaci systému dovedností se znalostmi, s vysokými nároky na hodnoty a principy chování a komunikace,“ říká Paul Ingarfield, ředitel školy.

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané

Inspirativní studijní prostředí s vynikající dopravní dostupností

Mezinárodní škola Park Lane International je akreditovaným členem Rady britských mezinárodních škol (COBIS) a v současné době ji navštěvují děti ve věku 3–14 let (od mateřské školy až po 9. ročník). Každým rokem je otevřen další následující ročník, přičemž závěrečný (maturitní) 13. ročník bude otevřen ve školním roce 2018-2019.

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané

Školu dnes tvoří tři hlavní areály (kampusy): areál víceletého gymnázia v Praze 1 ve Valdštejnské ulici, areál základní školy v Praze 6 a anglická mateřská škola Nessie v Praze 5. Všechny kampusy jsou dobře dostupné autem i městskou dopravou a jsou nově rekonstruovány. Nabízejí tak komfortní prostory pro kvalitní a moderní výuku. Areál víceletého gymnázia se nachází na Malé Straně v palácové budově bývalé ambasády, je přímo na metru a v klidném prostředí plném zeleně.

Více informací o Park Lane International School a stipendijním programu najdete na www.parklane-is.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Co by to bylo za štědrovečerní večeři bez smaženého kapra nebo řízku? Co ale s použitým olejem? Neucpávejte si jím...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Najdete na iDNES.cz