Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Máte doma nadaného žáka? Mezinárodní škola Park Lane Internetional School nabízí žákům osmých a devátých ročníků českých základních škol stipendijní program, který je určen pro nadané děti.

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané | foto:  Park Lane International School, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

O stipendium mohou požádat rodiče, jejichž dítě má velmi dobrou znalost anglického jazyka (písemný i mluvený projev) a dosahuje vynikajících studijních výsledků. Rodiče by také měli být nakloněni myšlence vzdělávání v multikulturním prostředí, které všechny studenty maximálně motivuje k tomu, aby byli uctiví, vytrvalí, pohotoví a zodpovědní lidé, kteří se nebojí riskovat a uvědomují si hodnotu studia na mezinárodní škole.

Stipendijní program pro studenty na osmiletém gymnáziu

Úspěšní kandidáti budou na Park Lane Internetional School studovat angličtinu, matematiku a přírodovědu dle programu Cabridge Secondary 1 v souladu s dalšími předměty britských národních osnov.

Stipendijní program těmto úspěšným studentům nabídne vedle možnosti studia pod vedením týmu vysoce kvalifikovaných pedagogů také příležitost těžit ze široké škály moderních výukových a učebních metod a technologií. Budou mít celou řadu příležitostí dále rozvíjet své nadání a talent. Také se jim dostane privilegia studovat v krásném školním areálu v historické části Malé Strany v blízkosti Pražského hradu.

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané

Výběrové řízení pro udělení stipendia pro rok 2016–2017 bylo zahájeno v pondělí 22. února 2016, uzávěrka přijímání žádostí je v pátek 15. dubna 2016. Uchazeči s odpovídajícími předpoklady budou pozváni na dvoudenní výběrové testy a pohovory, které se budou konat v týdnu od 18. dubna 2016.

Individuální přístup a kulturní rozmanitost

V prostředí Park Lane International vládne rušná, avšak takřka rodinná atmosféra. V každé třídě je maximálně 18 dětí, navíc jsou rozděleny do několika skupin a úrovní podle jejich individuálních potřeb a znalosti vyučované látky. Každá hodina je plánována na tři úrovně obtížnosti dle schopností studentů. Potřeby, pokroky a studijní cíle žáků jsou hodnoceny několikrát ročně individuálně mezi školou, daným studentem a jeho rodiči. Učitelé tak dobře znají nejen své žáky, ale i jejich rodiče. Ve škole působí školní psycholog, škola má dále programy zaměřené na problematiku mládeže, sociální dovednosti a komunikaci.

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané

Mezi žáky Park Lane International napočítáte více než 30 různých národností, studuje zde ale i mnoho žáků, kteří mají jednoho nebo oba rodiče české. „Vedení školy je přesvědčeno, že mnozí z českých rodičů si dnes, dvacet pět let po sametové revoluci, zvolili učební model Park Lane nejen kvůli znalostem angličtiny, ale zejména pro vysoké kvality britského studijního programu a našich pedagogů, konceptu individuálního přístupu, malých tříd, kombinaci systému dovedností se znalostmi, s vysokými nároky na hodnoty a principy chování a komunikace,“ říká Paul Ingarfield, ředitel školy.

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané

Inspirativní studijní prostředí s vynikající dopravní dostupností

Mezinárodní škola Park Lane International je akreditovaným členem Rady britských mezinárodních škol (COBIS) a v současné době ji navštěvují děti ve věku 3–14 let (od mateřské školy až po 9. ročník). Každým rokem je otevřen další následující ročník, přičemž závěrečný (maturitní) 13. ročník bude otevřen ve školním roce 2018-2019.

Park Lane International School nabízí stipendijní program pro nadané

Školu dnes tvoří tři hlavní areály (kampusy): areál víceletého gymnázia v Praze 1 ve Valdštejnské ulici, areál základní školy v Praze 6 a anglická mateřská škola Nessie v Praze 5. Všechny kampusy jsou dobře dostupné autem i městskou dopravou a jsou nově rekonstruovány. Nabízejí tak komfortní prostory pro kvalitní a moderní výuku. Areál víceletého gymnázia se nachází na Malé Straně v palácové budově bývalé ambasády, je přímo na metru a v klidném prostředí plném zeleně.

Více informací o Park Lane International School a stipendijním programu najdete na www.parklane-is.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Edsel Bronfman, hlavní hrdina románu Neobyčejná dobrodružství, se může snadno stát novým oblíbeným knižním hrdinou...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie.

Člověk je nejen tvor společenský, ale také pohostinný. Původně znamenala pohostinnost bezplatné poskytnutí jídla a...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.