Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pařížský Disneyland vás vtáhne do kouzelného světa fantazie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Také vás vždy lákalo kouzlo divokého západu, drsný svět pirátů, nebo třeba cesta do vesmíru? Splňte si svůj dávný sen a vydejte se do magického světa, kde nic není nemožné. Radost nemusíte dělat jen svým dětem, na Disneyland není nikdo příliš velký!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pařížský Disneyland vás vtáhne do kouzelného světa fantazie | foto: GetAway cz s.r.o.

Podnikněte s celou svou rodinou cestu za dobrodružstvím a setkejte se s oblíbenými postavičkami z pohádek. V Disneylandu si každý přijde na své. Takové realistické atrakce nikde jinde nenajdete. Například velkolepý strašidelný dům, ze kterého vstávají vlasy na hlavě, adrenalinové horské dráhy, ale třeba i bláznivé hrnečky, které roztočí svět s dětmi i dospělými.

Znáte filmovou sérii Piráti z Karibiku? Právě ve stejnojmenné atrakci Disneylandu našli filmaři inspiraci a vytvořili tak oblíbené filmy s kapitánem Jackem Sparrowem, krásnou guvernérovou dcerou Elizabeth a udatným kovářem Willem. Většinou to bývá naopak, že se až podle úspěšných filmů tvoří atrakce. Disneyland je ale skutečně inspirujícím a úchvatným místem, které vás strhne. Třeba vás zde také napadne nějaký úspěšný projekt.

Pařížský Disneyland vás vtáhne do kouzelného světa fantazie

Pařížský Disneyland vás vtáhne do kouzelného světa fantazie

Adventureland

V parku Disneyland najdete pět kouzelných říší. Piráti z Karibiku na vás čekají v Adventurelandu, zemi plné akčních dobrodružství, které vás přenesou do světa vzrušení a napětí! Podnikněte nebezpečnou výpravu s Indianem Jonesem a vylezte na strom s chýší Robinsona! Ocelová horská dráha Indiana Jones e tle Temple de Péril je inspirována jízdou důlním vozíkem z filmu Indiana Jones a Chrám zkázy.

Discoveryland

Malé vědce i technicky zdatné tatínky určitě nadchne Discoveryland. Prožijete zde úžasnou cestu časem a vesmírem, kde ožívají předpovědi budoucnosti známých vizionářů. Vydejte se vzhůru do kosmu s vesmírnou raketou Mission 2. Nenechte si ujít ani prohlídku ponorky Kapitána Nema z románu Dvacet tisíc mil pod mořem - Nautilus nebo Buzzyho laserovou střílečku.

Horská dráha Space Mountain: Mission 2 je dominantou celého Discoverylandu. Její start má připomínat výstřel z děla Kolumbiada. Divákům vše připadá, jako by byly vláčky vystřeleny do vesmíru. Dříve se také atrakce v překladu nazývala „Ze Země na Měsíc“ podle románu Julese Verna.

Frontierland

Nechte se pohltit zlatou horečkou, která v druhé polovině 19. století ovládla divoký západ. V tomto westernovém městečku se můžete projet na monumentální parní lodi, vyzkoušet si své střelecké dovednosti, nebo si zahrát na indiány ve vesničce Pocahontas. Vyhledávanou zdejší atrakcí je hlubinný důl Big Thunder Mountain, který je umístěn na ostrově z umělých skal. Rádi se bojíte? Pak si nenechte ujít strašidelný dům Phantom Manor, ke kterému se váže děsivá legenda.

Fantasyland

Kouzelnou zemí pro ty nejmenší návštěvníky, ale i pro jejich rodiče, kteří v srdci stále zůstali dětmi, je Fantasyland. Staňte se součástí nestárnoucích pohádek! Navštivte zámek Šípkové Růženky, zažijte let Petra Pana, nechte si zamotat hlavu v Bláznivých šálcích a projeďte Malý svět, kde se vám pod kůži dostane zdejší chytlavá písnička.

Pařížský Disneyland vás vtáhne do kouzelného světa fantazie

Pařížský Disneyland vás vtáhne do kouzelného světa fantazie

Main Street USA

Ale vraťme se zpět ke vstupu do parku. Právě zde je okouzlující americká ulice z přelomu 19. a 20. století. Najdete zde restaurace, obchody ve viktoriánském stylu i budovy služeb pro návštěvníky. Přesně takto vypadala americká Main Street v dobách, kdy se po ní procházel Walt Disney jako kluk. V celém parku můžete potkávat oblíbené postavičky jako je Mickey Mouse, Minnie nebo Kačer Donald. Ulovte s nimi fotografii, která bude krásnou památkou na setkání s animovanými kamarády.

Disney Studios

Hned vedle Disneyland Paris se nachází Disney Studios, kinematografické studio, kde zažijete velkolepé show a užijete si akční atrakce. Nechte se zasvětit do tajů televize a filmového světa! Odhalíte zde práci mistrů animátorů, kteří ve 20. století dali život nejslavnějším animovaným postavičkám.

V Disneylandu se dbá na bezpečnost, nemusíte se tedy ničeho bát. Do celého areálu se vstupuje přes detektory kovu a atrakce jsou pod odborným dozorem.

Disneyland letecky a s ubytováním třeba přímo v parku!

A jak se do Disneylandu dostanete? Abyste si užili všechny atrakce v takto rozlehlém pohádkovém světě, je ideální třídenní návštěva. Pobyt na tři dny s ubytováním přímo v některém ze 7 Disney hotelů nebo partnerských hotelů nabízí GetAway.cz. V ceně zájezdu jsou celodenní vstupenky do obou parků, ubytování na dvě noci a letecká doprava. Již za dvě hodiny tak budete v Paříži a o nic se nemusíte starat.

Vybrat si můžete třeba Disney ́s Hotel Santa Fe, který je tematicky laděný do Nového Mexika a nachází se 20 minut chůze od Disneylandu, odvézt se tam ale můžete i zdarma kyvadlovou dopravou. Těšit se zde můžete na okouzlující atmosféru Mexika, vytříbenou světovou i evropskou kuchyni, bar, kterým se linou romantické tóny klavíru a nově také na relaxaci v hotelovém Spa.

Do námořnického stylu je laděn hotel Disney ́s Newport Bay Club, který je situován na pomyslném pobřeží Nové Anglie a atmosféru podtrhne přítomnost přilehlého jezera Disney. Odpočinout si zde můžete ve vnitřním nebo venkovním bazénu, vypotit se v páře či sauně a relaxovat ve whirlpoolu nebo fitness.

Pokud toužíte po tom nejlepším, ubytujte se v luxusním Disneyland Hotelu, který je situován přímo u hlavního vchodu do parku. Prožijte zde jedinečný kulinářský zážitek a nenechte si ujít relaxaci v krytém bazénu, vířivce, sauně, páře, soláriu či fitness centru. Nechybí zde ani masáže či péče o pleť. V hotelu je také připravena snídaně a večeře s Disney postavičkami.

Svěřte svůj výlet do rukou specialistů a získejte tu nejvýhodnější cenu

Vše za vás zajistí GetAway cz od ubytování, vstupného, dopravy a transferů, až po stravu, cestovní pojištění a pojištění proti úpadku CK. Čekání na nejoblíbenější atrakce vám zkrátí fastpass a využít můžete třeba extra magic hours. Nechte si poradit, jak si pobyt v Disneylandu co nejvíce užít!

Pořadatelé zájezdu jsou sami v Disneylandu několikrát do roka, a tak vám mohou poradit, kdy je nejlepší do země pohádek cestovat, co tam na vás čeká a co potřebujete vědět. Vyplatí se pobyt naplánovat co nejvíce dopředu a využít tak množství akčních nabídek za jedinečné ceny.

Letenky zajišťují za nejvýhodnější ceny. Spolupracují se všemi leteckými společnostmi a pro výběr nejvhodnějšího spojení a ceny pečlivě porovnávají veškeré nabídky.

Přihlaste se do odběru novinek na info@getaway.cz a těšte se 4x ročně na informace o speciálních akcích. Více najdete na www.getaway.cz.

GetAway cz s.r.o.

GetAway cz s.r.o.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Střední škola mediální grafiky: Biflování nahrazuje odborná praxe

Střední škola mediální grafiky: Biflování nahrazuje odborná praxe

Co spojuje fotografa Jana Saudka, herečku Jitku Molavcovou a majitele inzertních novin Annonce Josefa Kudláčka?...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Najdete na iDNES.cz