Doporučujeme

Firma Scheffler Production CZ oslavila v červnu 20. výročí založení | foto: Scheffler Production CZ s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firma Schaeffler Production CZ s.r.o. oslavila 20. výročí založení

Ve sportovně-rekreačním areálu u Dlouhého rybníka v Lanškrouně se sešli zaměstnanci závodů Lanškroun a Svitavy společně se svými rodinami.

INA Lanškroun, s.r.o. byla založena v roce 1999. Od roku 2017 nese název Schaeffler Production CZ s.r.o. Pod tuto jednu právní společnost patří výrobní závody Lanškroun i Svitavy, které jsou součástí německého koncernu Schaeffler už od roku 1999. Firma navazuje na dlouhodobou nástrojařskou tradici v regionu a historii Tesly Lanškroun. Je jedním z největších zaměstnavatelů v Lanškrouně a ve Svitavách a v roce 2020 plánuje další nábor nových zaměstnanců. V současné době zaměstnává 1350 zaměstnanců, z toho 550 ve Svitavách a 800 v Lanškrouně.

Díly vyrobené v závodech společnosti odebírají zákazníci po celém světě – v Koreji, Japonsku, Německu, Itálii a mnoha dalších zemích. Mezi klienty patří kromě mateřské společnosti Schaeffler celá řada světově významných automobilových značek.

Schaeffler je aktivním členem společenství firem Lanškrounska, jehož hlavním cílem je přilákat děti k technickému vzdělávání a zkvalitnit jim výuku a volnočasové možnosti. Zároveň je členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory, která kromě jiného připomínkuje legislativní procesy a změny a podporuje podnikatelské prostředí v zemi. Dlouhodobě spolupracujeme se SOU Svitavy a SOŠ a SOU Lanškroun. Žáci tak u nás mohou trávit praxe a mají možnost uzavřít stipendijní smlouvu. Aktivně pomocí sponzoringu podporujeme i své okolí, např. hokejový klub Lanškroun, běžecký oddíl Activity Lanškroun, fotbalový klub Lanškroun. Další podpora směřuje k projektu Technohrátky, atletickému klubu Svitavy, turistickému oddílu Zálesáci Svitavy, tenisovému klubu Svitavy a dalším klubům pracujícím s dětmi a mládeží.

Firemní benefity

Nezapomínáme ani na své zaměstnance. Nové kolegy motivujeme nástupními bonusy, především na pozicích obsluha montážní linky a vstřikovacích lisů, stávající zaměstnanci mohou získat nejen odměnu za doporučení nového zaměstnance na vybrané pozice, ale i celou řadu dalších významných benefitů jako například příspěvek na dovolenou a na Vánoce, Schaeffler bonus, motivační odměna za přítomnost v práci, jazykové kurzy, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, svozy do zaměstnání, firemní akce pro zaměstnance, příplatky nad rámec zákoníku práce za noční a odpolední směnu a mnoho dalších. Novinkou byl letos příměstský tábor pro děti našich zaměstnanců.

Firma Scheffler Production CZ oslavila v červnu 20. výročí založení
Firma Scheffler Production CZ oslavila v červnu 20. výročí založení

Oslava 20. výročí

Konec června se nesl v duchu oslav. Na akci do sportovně-rekreačního areálu u Dlouhého rybníka v Lanškrouně přišlo oslavit 20. výročí Schaeffler Production CZ s.r.o. přibližně 950 účastníků. Děti i dospělí si užili bohatý program – nechyběla zábava, adrenalin, hudba, tanec, ale i sportovní zážitky. Dlouho očekávaným okamžikem byl slavnostní ohňostroj k 20. výročí společnosti a celý úžasný večer ukončil svými nestárnoucími hity Těžkej Pokondr.

Firma Scheffler Production CZ oslavila v červnu 20. výročí založení

Samozřejmostí bylo i poděkování zaměstnancům za jejich dosavadní úsilí a snahu, a to přímo z úst pana ředitele Ing. Stanislava Večeríka. Za dosavadní významnou spolupráci poděkoval ve svém proslovu i místostarosta města Lanškroun – pan Miloš Smola.

Schaeffler je tedy nejen společnost s dlouholetou tradicí, ale i významným partnerem a zaměstnavatelem, který se neustále rozvíjí a svoji důležitou roli sehrává již ve dvou regionech. Poděkování patří všem, kteří se na úspěšném rozvoji společnosti podílejí.