iDNES.cz

Charitativní běh Foxconn RUN 2021 opět v programu Sportovního parku

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V rámci Sportovního parku Pardubice bude uspořádán druhý ročník charitativního běhu Foxconn RUN 2021 na šest kilometrů. Připravená trať bude vhodná pro běžce všech kategorií.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Charitativního běh Foxconn RUN 2021 opět v programu Sportovního park | foto: Foxconn Česká republika

Výtěžek letošního ročníku ze startovného udělá radost třináctiletému Míšovi, který je zapálený do hokeje, ale vzhledem ke svému handicapu jej doposud nemohl hrát. Díky vám se to však brzy změní! A Míša bude moci vyjet na ledovou plochu s novými saněmi pro sledge hokej s týmem pardubických Mustangů. Tak tedy 11. srpna v 16 hodin na startu ve Sportovním parku!

V srpnu se na Špici sportovat bude! V termínu od 7. do 15. srpna se uskuteční pátý ročník oblíbené akce Sportovní park Pardubice. Společnost Foxconn z pozice generálního partnera podpoří tuto unikátní akci v následujících třech ročnících.

Krásné prostředí na soutoku dvou řek a sportování všeho druhu jsou předpokladem příjemně strávených srpnových dní pro děti i dospělé návštěvníky z celé republiky.

Přípravy se letos mohou konat i díky smlouvě se silným partnerem, společností Foxconn. „Naši dlouhodobou spolupráci, která trvá od roku 2016, chceme ještě více upevnit a podpořit tak tuto unikátní sportovní akci v našem městě. Organizátoři získají jistotu v podobě stabilního generálního partnera, kterým Foxconn Česká republika je,“ uvedl Nicky Monaghan, viceprezident společnosti, a doplnil: „V této době je víc než kdy jindy třeba myslet na zdravý a aktivní životní styl. Jakožto dobrý soused a největší zaměstnavatel v regionu u této akce jednoduše nemůžeme chybět!“ Sponzorská smlouva byla podepsána na ročníky 2021, 2022, 2023 a vždy se bude jednat o pozici generálního partnera akce. Návštěvníci budou moci navštívit také Foxconn zónu, která bude nejen zónou soutěžní, ale i relaxační. Zároveň se uskuteční druhý ročník úspěšného charitativního závodu Foxconn Run. Na zaměstnance společnosti Foxconn čeká řada výhod, jako je hrací karta zdarma nebo možnost využívat firemní zónu. Těšit se však mohou na mnohem více.

Další novinky v parku

Organizátoři využijí celou plochu parku Na Špici včetně nového workoutového hřiště. Akci 7. srpna opět zahájí jedni ze dvou generálních partnerů, společnost Služby města Pardubic, s programem plným zábavy i poučení s názvem Zažij město. O den později se parkem proženou gladiátoři. Závěrečný víkend bude patřit oblíbenému běhu Barvám neutečeš. „Letos se sportovní park opět spojí s pardubickým zámkem, kde bude jedno z pevných sportovních stanovišť. Kromě sportu by se na krásně zrekonstruovaný zámek mohly přesunout i přednášky a workshopy,“ nastínil manažer projektu Pavel Stara.

Novinkou letošního ročníku budou závody koloběžek a také prezentace hasičského sportu. „V parku budou hasiči po celou dobu konání sportovního parku, Pardubice se totiž příští rok stanou místem konání mistrovství České republiky v hasičském sportu. Děti potěší vystavené hasičské auto a také každodenní exhibice v podání profesionálních i dobrovolných hasičů,“ doplnil Pavel Stara.

Registrace k běhu a program akce naleznete na www.sportovnipark.cz

zpět na článek