Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Panasonic slaví dvacet let a hledá nové zaměstnance

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jeden z největších zaměstnavatelů v regionu Plzeňského kraje – společnost Panasonic – letos slaví 20. výročí svého působení v západočeské metropoli. Výrobce televizorů, DVD a Blu-ray výrobků teď navíc hledá zaměstnance k rozšíření svého týmu odborníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Panasonic slaví dvacet let a hledá nové zaměstnance | foto: Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.

Společnost Panasonic se za dobu svého působení na trhu stala jedničkou v oblasti elektrovybavení pro české domácnosti. Kdo má doma televizi od Panasonicu, už žádnou jinou nechce. Tím spíš, když se japonská kvalita vyrábí v Čechách.

Již od počátku vzniku bylo jasné, že se společnost Panasonic vydá cestou inovace. Plazmy postupem času nahradily LED výrobky. Ty si vysokou oblibu udržely dodnes. V současné době se ale společnost vydává směrem OLED zobrazovačů.

Nejnovější OLED 4K PRO obrazovka sebou přináší nejen nejmodernější design, ale také tu nejvyšší kvalitu obrazu v ultravysokém rozlišení, kterou si dokážete představit. Proč tedy chodit do kina, když stejný zážitek budete mít ve svém obýváku?

Neustálý vývoj je znát zejména na výrobním procesu, který se bez přestání zdokonaluje s ohledem na fakt, že trend v elektroprůmyslu jde stále kupředu a je nutné přinášet novější a kvalitnější přístroje. Co je dnes novinka, zítra už být nemusí. Panasonic proto průběžně doplňuje své výrobní linky novými přístroji. Ve výrobě již v současné době pracuje celá řada montážních robotů. Nejnovějším přírůstkem a pomocníkem ve výrobě je plně automatické stanoviště robotů, kteří zakládají jednotlivé plastové součástky do předem určených pozic s přesností řádově setin milimetru. To dovoluje vyrábět výrobky s nižší chybovostí a zároveň snižuje výrobní náklady. Toto stanoviště je mimochodem výsledkem zpracování originální myšlenky firemních pracovníků. V rámci výrobního procesu se ve společnosti Panasonic osvědčila také nová servisní stanice ERSA pro výměnu obvodů, která nabízí univerzální řešení pro opravy a výměny komponentů na DPS.

Panasonic slaví dvacet let a hledá nové zaměstnance

Kromě vývoje a výroby televizí se společnost Panasonic věnuje také produkci pokročilých DVD a Blu- ray rekordérů a přehrávačů. Panasonic například jako první na světě představí nový blu-ray přehrávač podporující rozlišení 4K, nabízí obraz i zvuk v kvalitě, jakou si představují profesionální filmaři.

Plzeňská pobočka společnosti Panasonic patří dlouhodobě k největším exportérům v České republice a práci u ní našly tisíce lidí. A v současné době hledá třeba právě vás.

Láká vás zaměstnání ve společnosti s mezinárodním zázemím? Chcete mít jistotu pravidelného příjmu s měsíčním a půlročním motivačním bonusem? Pokud ano, pak jste na správné adrese, protože společnost Panasonic právě teď hledá do své plzeňské pobočky nové zaměstnance k rozšíření svého týmu odborníků. Společnost preferuje zejména zapracované kandidáty s elektro vzděláním a s vyhláškou 50. Práce je však vhodná i pro absolventy odborných škol, kteří se nebojí učit se nové věci a získávat tak zkušenosti. Zaměstnancům nabízí Panasonic širokou škálu zaměstnaneckých výhod včetně jednoho týdne dovolené navíc, životního nebo penzijního pojištění, dotované závodní stravování a také zvýhodněný program pro mobilní telefonování.

Společnost Panasonic nabízí propracovaný systém vzdělávání včetně jazykové výuky zaměřené na angličtinu a japonštinu. A pokud rádi cestujete, můžete se v rámci služebních cest podívat až do mateřské centrály v Japonsku. Jde zkrátka o stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti.

Společnost Panasonic podporuje také pravidelné kulturní akce v rámci utužení dobrých pracovních vztahů se svými zaměstnanci. Mezi ně patří například spolupráce s Lokomotivou Plzeň nebo se Slavia VŠ Plzeň (bazénu na Slovanech), volné vstupenky na hokej nebo den otevřených dveří pro rodinné příslušníky.

Pokud vás nabídka firmy Panasonic zaujala, více informací naleznete na jejích stránkách www.panasonic.com/cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Máte byt k investici? Od noční můry vás ochrání správa pronájmů

Máte byt k investici? Od noční můry vás ochrání správa pronájmů.

Komu by se nelíbilo mít měsíčně příjem z pronájmu vlastní nemovitosti? Tisíce i desetitisíce měsíčně, a to bez...

Zlatá Belánka: Pořiďte si nemovitost uprostřed Plzně

Zlatá Belánka: Pořiďte si nemovitost uprostřed Plzně.

Zlatá Belánka je již dlouho plánovaným projektem, který postupem času prošel s ohledem na vývoj obecné ekonomické...

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování...

Najdete na iDNES.cz