Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pan Bublinka pomáhá těm, kteří to potřebují

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Česká rodinná společnost AllServices Group s.r.o., která se zabývá prodejem kompletního sortimentu pro úklid a čištění, podporuje znevýhodněné lidi i zvířata. I vy nyní můžete podpořit svým nákupem dobrou věc a získat tak nejen dobrý pocit, ale i krásné a funkční dárky pro své blízké.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pan Bublinka pomáhá těm, kteří to potřebují | foto: AllServices Group

Většina zaměstnanců AllServices Group s.r.o. tvoří zdravotně znevýhodněné osoby na trhu práce. Díky vaší spolupráci s touto firmou se tak i vy podílíte na jejich pracovním začlenění do společnosti a realizaci jejich přání, snů a zlepšení života. Díky tomuto rádi vystaví potvrzení o náhradním plnění bez závazku a zdarma.

Dlouhodobě podporuje dobročinné a charitativní projekty a organizace. Pravidelně již několik let měsíčně přispívá na projekt Přítel dětí UNICEF, adoptovala v ZOO Praha švába, který s její prací úzce souvisí, a pomáhá Farní charitě Beroun, Adopci - chrti v nouzi a nově Domovu sv. Anežky,
o. p. s.

Domov sv. Anežky pomáhá lidem se zdravotním postižením

Domov sv. Anežky

Domov sv. Anežky

Chráněná dílna Domov sv. Anežky dává šanci se lidem se zdravotním postižením začlenit se do běžného života a žít soběstačný a důstojný život. Provozuje Rehabilitační centrum, organizuje vzdělávací a aktivizační programy a poskytuje poradenství a konzultace. Osoby se zdravotním postižením získají možnosti pracovního uplatnění spolu s pracovními návyky a dovednostmi v chráněných dílnách, kde se také zabaví a vytvoří svá vlastní díla, která jsou odrazem jejich kreativity.

Domov sv. Anežky má již více než 11 let svůj výtvarný ateliér, ve kterém vznikají autorské kresby a malby dospělých lidí se zdravotním postižením. Tyto kresby následně zdobí prostory Domova sv. Anežky, účastní se výstav nebo jsou využívány pro tisk novoročenek, publikací, kalendářů či pohlednic.

Získejte krásná mýdla s kozím mlékem nebo placku pana Bublinky a podpořte Domov sv. Anežky

Mýdlo s kožím mlékem

Mýdlo s kožím mlékem

I vy můžete pomoci Domovu sv. Anežky! Krásným dárkem pro vaše blízké, který potěší a zároveň podpoří dobrou věc, jsou mýdla s kozím mlékem, která obsahují účinné látky a jsou bohatá i na minerály. Mile zabalená mýdla si můžete zakoupit nebo získat při nákupu nad 1 tisíc na eshopu společnosti AllServices Group za symbolickou korunu, stejně jako placku pana Bublinky, kterou také vytvořili chráněnci dílny Domova sv. Anežky.

Nakupte vše pro váš úklid za velmi výhodné ceny a podílejte se tak na podpoře charitativních projektů

AllServices Group s.r.o. nabízí profesionální úklidovou techniku, čisticí a mycí stroje, úklidovou chemii, úklidové vozíky, mopy, stěrky na okna, dávkovače, zásobníky a papírový program nejen pro profesionály, ale také pro kvalitní domácí úklid. Zkrátka vše co potřebujete pro váš rychlý a jednoduchý úklid.

Veškeré zboží, mezi které patří například značky Leifheit, Dr. Schutz, Unger, Krystal, Cleamen, Sucitesa a mnoho dalších, si můžete pohodlně objednat přes eshop a již druhý může být u vás. Firma nabízí také možnost osobního odběru v odběrných místech po celé ČR, k nákupu nad 1 000 Kč dává krásné dárky zdarma. A pravidelným odběratelům ušijí podmínky přímo na míru.

Díky spokojenosti ověřených zákazníků získala společnost AllServices Group na serveru Heureka prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.

Více informací o společnosti AllServices Group a její kompletní sortiment najdete na www.vybaveniprouklid.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Vyberte ten správný party stan

Vyberte ten správný party stan

K létu neodmyslitelně patří venkovní zábava. Když se ale občas objeví nějaký mráček, je dobré být připraven. Pokud...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

Najdete na iDNES.cz