Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Palmovka pulzuje - Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové sezóny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové divadelní sezóny s výstižným názvem Palmovka pulzuje!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Palmovka pulzuje - Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové sezóny | foto: Divadlo pod Palmovkou

Přední pražská scéna pod vedením ředitele a uměleckého šéfa Michala Langa energicky pokračuje ve sledování hlavní, úspěšné programové linie. Tou je divadlo silných příběhů a velkých hereckých výkonů, pomáhající divákovi nalézt odpovědi na otázky, které mu přináší život v současném světě. Aktuální divadelní sezona bude navíc ve zvýšené míře akcentovat ženskou tématiku, ženy se stanou předmětem i podmětem všech připravovaných inscenací. Jejich režiséry přitom budou výhradně muži, takže mnohostrannost pohledu je zaručena!

Rozmanitá divadelní sezóna

Úvodní premiérou sezóny 2016/2017 bude 21. října „trpká komedie o muži, kterému ležel svět u nohou, a přesto jej vyzval na souboj“ – Molièrův Don Juan v režii Michala Langa.

Na sklonku letošního roku, 16. prosince, na jeviště velké scény Divadla pod Palmovkou vstoupí Nora a Thorvald Helmerovi, jejichž manželství se zdá být vzorově šťastné. Leč v nedávné minulosti se Nora v zájmu svého manžela dopustila drobného podvodu a teď je v pasti vyděrače... Režie slavné a stále aktuální Ibsenovy hry Nora (Domeček pro panenky) se ujal Jan Nebeský, který před třiceti lety právě v Divadle pod Palmovkou režíroval svého prvního Ibsena a nyní poslední z Ibsenových her, jež dosud nezinscenoval.

Mocná Afrodité, nejdojemnější komedie Woody Allena nejen o mileneckém mnohoúhelníku, v režii hostujícího Vojtěcha Štěpánka, někdejšího uměleckého šéfa Divadla Komedie, bude mít premiéru 10. března 2017. Závěr sezóny bude patřit Flaubertově Paní Bovaryové. Dramatizaci Ivy Klestilové proslulého románu o hledání rodinného štěstí, nevěře a finanční a morální krizi bude režírovat Michal Lang.

Palmovka pulzuje - Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové sezóny

Studiová scéna a mezinárodní divadelní festival

Studiová scéna PALM OFF se stane dějištěm obnovené premiéry kultovního Divadla F. X. Kalby Mickey Mouse je mrtvýdivadelního tripu o zlých snech. Pro nešťastně zamilované i ty, kteří se chtějí seznámit nebo získat ženu Divadlo F. X. Kalby představí účinnou technologii milostného lovu podle autora Tomáše Baránka a jeho českého bestselleru Jak sbalit ženu 2.0. Dále připraví ve spolupráci s režisérem D. Šiktancem zcela novou autorskou inscenaci. A stejně tak Cabaret Calembour, další soubor, který ve studiu Palm Off nalezl domovskou scénu pro část svého repertoáru, uvede novou autorskou hru.

Druhého ročníku se dočká mezinárodní divadelní festival Palm Off Fest, který do Prahy v závěru předcházející sezóny přivedl špičkové soubory z Polska, Slovenska a České republiky. Festival, který se zařadil mezi nejkvalitnější středoevropské divadelní přehlídky svého druhu, nabídne unikátní příležitost k neformálním, osobním setkáním s divadlem okolních států a jeho předními osobnostmi.

Na plné obrátky nadále poběží atraktivní výstavní program v galerii ve foyer divadla, pořádání a spolupořádání nejrůznějších kulturních akcí, setkání, besed, koncertů aj.

Palmovka pulzuje - Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové sezóny

Večer tříkrálový aneb Cokoli chcetee

Palmovka pulzuje - Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové sezóny

Laskavé bohyně

Divadlo pod Palmovkou se účastní nejrůznějších akcí

V nejbližší době se Divadlo pod Palmovkou také zúčastní 11. ročníku sousedské slavnosti Zažít město jinak v pražské Libni nebo Noci divadel, celoevropského projektu, kterého se každoročně v České republice účastní kolem 50 000 diváků.

Předplatné na sezónu 2016/2017 a vstupenky na představení v září a říjnu jsou v prodeji on-line a v pokladně Divadla pod Palmovkou.

Více informací najdete na www.podpalmovkou.cz.

Palmovka pulzuje - Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové sezóny
Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK čeká letos mnoho událostí.
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK čeká letos mnoho událostí

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK má před sebou rok plný událostí. „83. koncertní sezóna bude vyvrcholením první etapy spolupráce s Pietari Inkinenem jako...  celý článek

V malebném prostředí historického Znojma se ve dnech 6. až 23. července bude...
Hudební festival Znojmo spojuje kvalitní víno, hudbu a unikátní místa

Třináctý ročník hudebního festivalu opět přinese to, proč ho návštěvníci rádi navštěvují. V malebném prostředí historického Znojma a okolí v termínu 6. až 23....  celý článek

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery.
Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery

Nenechte si ujít výstavu jedné z největších českých sbírek současného zahraničního a českého umění, která je výsledkem dlouhodobého a vášnivého nasazení svého...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.