Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Palác Ehrlich – perla architektury v centru města Plzně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Budova Paláce Ehrlich situovaná na atraktivním místě uprostřed Šafaříkových sadů v centru Plzně láká svojí výjimečností jak investory, tak klienty, kteří mají zájem v Paláci Ehrlich bydlet a využívat všech výhod, jež tento dům přináší.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Palác Ehrlich – perla architektury v centru města Plzně | foto: Realitní kancelář PUBEC

Architektonicky je budova dílem světoznámého architekta Bořka Šípka, který je autorem nejen vnějšího vzhledu budovy, ale též interiérů jako např. recepce a koupelen v jednotlivých bytech.

Palác Ehrlich – perla architektury v centru města Plzně

Palác Ehrlich – perla architektury v centru města Plzně

Budova čítá 55 bytů, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nabízeny jsou bytové jednotky s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk a mezonetové, reprezentativní byty s velkorysou výměrou.

Parkování je samostatnou kapitolou. Každý klient, který uvažuje o bydlení v centru města, chce mít v dnešní době zajištěné parkování. Palác Ehrlich nabízí v jednom nadzemním a třech podzemních podlažích 86 parkovacích míst.

Palác Ehrlich jako etalon bezpečí

Jedním z největších rozdílů oproti jiným projektům je zajištění bezpečnosti rezidentů, vlastníků bytů. V Paláci Ehrlich je jako v jediném bytovém domě v Plzni k dispozici 24 hodinová recepční služba.

Od 8 do 16 hodin majitelům bytů poradí, pomůže a zajistí, co je v danou chvíli potřebné, usměvavá, milá a ochotná recepční.

Palác Ehrlich – perla architektury v centru města Plzně

Rozsah služeb je široký - v případě nutnosti oprav v domě či bytě, zajistí odstranění závady, buď v rámci záruky, nebo pomůže vlastníkovi bytu s výběrem nejvhodnější firmy podle jeho představ. Informuje uživatele o revizích, zajistí pro majitele bytů firmy různých činností dle jejich požadavků, počínaje úklidem bytu nebo tolik nepopulárního žehlení až po malování bytů. Pokud si vlastník přeje, lze přebírat poštu či balíky, které předá následně jejich příjemcům nebo zajistí zalévání pokojových květin v případě delší absence uživatele bytu.

Palác Ehrlich – perla architektury v centru města Plzně

Vlastníci bytů ocení bezesporu i administrativní pomoc v rámci osobní potřeby (ne podnikatelské činnosti) jako je kopírování, skenování a faxování dokumentů. V rámci nadstandardu lze také zajistit venčení domácích mazlíčků či externě hlídání dětí.

Recepční služba dále komunikuje se správcovskou službou a ostrahou, kterým předává podněty pro řešení potřeb majitelů bytů k jejich spokojenosti.

Od 16 do 8 hodin je v domě profesionální bezpečnostní služba, která zajišťuje díky fyzické přítomnosti a propracovanému kamerovému systému naprostou bezpečnost.

Palác Ehrlich – perla architektury v centru města Plzně

Ceny bytů a aktuální stav prodeje

V současné době startují ceny bytů na 2 milionech Kč. Pokud přepočteme ceny na metr čtvereční, tak se byty nabízejí již od 38 500 Kč/m².

Největší zájem je zatím o byty 2+kk, kterých je prodáno 11. Klientům se nejvíce líbí byty s výhledem do zeleně, např. na Františkánský klášter.

Vzhledem ke specifikám projektu se jedná o ceny bezesporu zajímavé.

Kompletní ceník naleznou zájemci na www.pubec-novostavby.cz nebo si jej mohou vyžádat přímo v Realitní kanceláři PUBEC. Projekt má na starosti realitní makléř Petr Otte, tel. 603 180 592, mail: otte@pubec.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky.

Nový centrální příjem, chirurgický pavilon, psychiatrická klinika, obnova poloviny lůžkového fondu – to jsou některé z...

Plzeň zažívá realitní show. Z nabídky vyčnívá projekt Zlatá Belánka

Plzeň zažívá realitní show. Z nabídky vyčnívá projekt Zlatá Belánka

Město Plzeň zažívá neuvěřitelné realitní show ve výstavbě bytových domů. Historicky nikdy současně neprobíhalo tolik...

Dešťovka je kamarád

Pokus s hlínou ve zkumavkách

Na patnácti plzeňských mateřských školách se děti hravou formou seznamovaly s dešťovou vodou ve své zahradě....

Najdete na iDNES.cz