Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Palác Dlouhá nabízí exkluzivní bydlení v historickém centru Prahy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Toužíte po výjimečném bydlení? Dopřejte si atypický byt v historické budově na žádané adrese. Velkolepé prostory, které se vám v mnoha ohledech přizpůsobí, dostatek světla a úchvatný výhled na Pražský hrad skýtá Palác Dlouhá a její apartmány v posledním patře.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Palác Dlouhá nabízí exkluzivní bydlení v historickém centru Prahy | foto: FIM Group, s.r.o.

V samém srdci Starého Města se několik minut chůze od Staroměstského náměstí nachází v historické budově z 20. let minulého století výjimečný projekt luxusního bydlení té nejvyšší kvality. Palác Dlouhá citlivě propojuje původní stavební styl art deco s moderními standardy bydlení.

Z původních 67 atraktivních bytových jednotek a ateliérů již po necelých dvou letech prodeje zůstalo v nabídce jen pouhých 17. Máte tedy poslední šanci si pořídit výjimečné bydlení v tomto exkluzivním domě s duší.

Penthouse – výjimečné bydlení v srdci Prahy

Jedním z nejatraktivnějších bytů je unikátní penthouse s terasou, který lze navíc propojit s vedlejším bytem a získat tak honosné bydlení na téměř 500 m2. Pojďme se spolu tímto krásným apartmánem projít a představit si, jak bychom si jej mohli vybavit podle svých představ.

Všechny byty v Paláci Dlouhá se totiž prodávají ve stavu Shell & Core, tedy přesně tak, aby si každý budoucí majitel mohl ovlivnit jeho dispoziční řešení. Každý prodávaný prostor je nabízený v hrubém stavu bez jakýchkoliv příček a zdí, které nejsou nezbytně nutné. O všem si tedy můžete rozhodnout sami.

Palác Dlouhá nabízí exkluzivní bydlení v historickém centru Prahy

Výtahem se pomocí osobního čipu dostaneme přímo až do bytu, nepotřebujeme žádné klíče, stačí jen ve výtahu přiložit identifikační čip a zmáčknout sedmé patro. Pokud si pořídíte oba byty a propojíte je v jeden velkolepý penthouse, budete mít k dispozici výtahy dva. Pak už jen krok a jsme, stejně jako v amerických filmech, uprostřed svého bytu.

Po levé straně se nachází zajímavě řešený prostor skýtající dostatek denního světla prostřednictvím prosklené střechy i stěny. Můžete jej využít třeba jako nevšední obývací pokoj, jídelnu, nebo i malířský ateliér.

Palác Dlouhá nabízí exkluzivní bydlení v historickém centru Prahy

Pokud se od výtahu vydáte vpravo, ocitnete se v prostorné části penthouse, odkud je vstup francouzskými okny na krásnou, 45,7 m2 velkou terasu. Zídka, kterou si můžete osadit třeba tmavými dřevěnými laťkami, vám poskytne dostatek soukromí například pro venkovní sezení. Já bych si zde představovala i stylovou vířivku, odkud bych si vychutnávala bezkonkurenční výhled, který stojí za to zejména v noci, kdy jsou památky krásně osvětlené a dokreslují tak romantickou atmosféru.

Palác Dlouhá nabízí exkluzivní bydlení v historickém centru Prahy

A jak byste si tento skvostný byt zařídili vy? Prohlédněte si jeho půdorys a popusťte uzdu své fantazii. Půdorys vedlejšího penthouse, se kterým jej můžete propojit, najdete zde.

Palác Dlouhá a její Gurmet Pasáž

Součástí projektu Palác Dlouhá je zároveň 12 obchodních jednotek, které představují ucelený koncept na téma kvalitní gastronomie. Gurmet Pasáž potěší zejména náročné klienty a gurmány, kteří ocení široký výběr čerstvých mezinárodních i lokálních potravin i kreativitu jednotlivých konceptů, ve kterých hrají hlavní roli čerstvé suroviny a jedinečná chuť.

Dominantou pasáže je Divadlo v Dlouhé, které hraje 7 dní v týdnu a které se pyšní vysokou návštěvností, o čemž svědčí vyprodaná představení.

Rezidenční objekt Palác Dlouhá, je určen nejen pro náročnou klientelu, která touží po luxusním komfortním bydlení v centru Prahy, ale i pro ty, kteří hledají bydlení s geniem loci a unikátní atmosférou.

Chtěli byste se o projektu Palác Dlouhá dozvědět více? Domluvte si prohlídku vzorového bytu nebo si prohlédněte jeho internetové stránky www.palacdlouha.eu

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz