Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Palác Dlouhá nabízí exkluzivní bydlení v historickém centru Prahy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Toužíte po výjimečném bydlení? Dopřejte si atypický byt v historické budově na žádané adrese. Velkolepé prostory, které se vám v mnoha ohledech přizpůsobí, dostatek světla a úchvatný výhled na Pražský hrad skýtá Palác Dlouhá a její apartmány v posledním patře.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Palác Dlouhá nabízí exkluzivní bydlení v historickém centru Prahy | foto: FIM Group, s.r.o.

V samém srdci Starého Města se několik minut chůze od Staroměstského náměstí nachází v historické budově z 20. let minulého století výjimečný projekt luxusního bydlení té nejvyšší kvality. Palác Dlouhá citlivě propojuje původní stavební styl art deco s moderními standardy bydlení.

Z původních 67 atraktivních bytových jednotek a ateliérů již po necelých dvou letech prodeje zůstalo v nabídce jen pouhých 17. Máte tedy poslední šanci si pořídit výjimečné bydlení v tomto exkluzivním domě s duší.

Penthouse – výjimečné bydlení v srdci Prahy

Jedním z nejatraktivnějších bytů je unikátní penthouse s terasou, který lze navíc propojit s vedlejším bytem a získat tak honosné bydlení na téměř 500 m2. Pojďme se spolu tímto krásným apartmánem projít a představit si, jak bychom si jej mohli vybavit podle svých představ.

Všechny byty v Paláci Dlouhá se totiž prodávají ve stavu Shell & Core, tedy přesně tak, aby si každý budoucí majitel mohl ovlivnit jeho dispoziční řešení. Každý prodávaný prostor je nabízený v hrubém stavu bez jakýchkoliv příček a zdí, které nejsou nezbytně nutné. O všem si tedy můžete rozhodnout sami.

Palác Dlouhá nabízí exkluzivní bydlení v historickém centru Prahy

Výtahem se pomocí osobního čipu dostaneme přímo až do bytu, nepotřebujeme žádné klíče, stačí jen ve výtahu přiložit identifikační čip a zmáčknout sedmé patro. Pokud si pořídíte oba byty a propojíte je v jeden velkolepý penthouse, budete mít k dispozici výtahy dva. Pak už jen krok a jsme, stejně jako v amerických filmech, uprostřed svého bytu.

Po levé straně se nachází zajímavě řešený prostor skýtající dostatek denního světla prostřednictvím prosklené střechy i stěny. Můžete jej využít třeba jako nevšední obývací pokoj, jídelnu, nebo i malířský ateliér.

Palác Dlouhá nabízí exkluzivní bydlení v historickém centru Prahy

Pokud se od výtahu vydáte vpravo, ocitnete se v prostorné části penthouse, odkud je vstup francouzskými okny na krásnou, 45,7 m2 velkou terasu. Zídka, kterou si můžete osadit třeba tmavými dřevěnými laťkami, vám poskytne dostatek soukromí například pro venkovní sezení. Já bych si zde představovala i stylovou vířivku, odkud bych si vychutnávala bezkonkurenční výhled, který stojí za to zejména v noci, kdy jsou památky krásně osvětlené a dokreslují tak romantickou atmosféru.

Palác Dlouhá nabízí exkluzivní bydlení v historickém centru Prahy

A jak byste si tento skvostný byt zařídili vy? Prohlédněte si jeho půdorys a popusťte uzdu své fantazii. Půdorys vedlejšího penthouse, se kterým jej můžete propojit, najdete zde.

Palác Dlouhá a její Gurmet Pasáž

Součástí projektu Palác Dlouhá je zároveň 12 obchodních jednotek, které představují ucelený koncept na téma kvalitní gastronomie. Gurmet Pasáž potěší zejména náročné klienty a gurmány, kteří ocení široký výběr čerstvých mezinárodních i lokálních potravin i kreativitu jednotlivých konceptů, ve kterých hrají hlavní roli čerstvé suroviny a jedinečná chuť.

Dominantou pasáže je Divadlo v Dlouhé, které hraje 7 dní v týdnu a které se pyšní vysokou návštěvností, o čemž svědčí vyprodaná představení.

Rezidenční objekt Palác Dlouhá, je určen nejen pro náročnou klientelu, která touží po luxusním komfortním bydlení v centru Prahy, ale i pro ty, kteří hledají bydlení s geniem loci a unikátní atmosférou.

Chtěli byste se o projektu Palác Dlouhá dozvědět více? Domluvte si prohlídku vzorového bytu nebo si prohlédněte jeho internetové stránky www.palacdlouha.eu

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Vylepšete si firemní systémy díky integrovaným datům D&B

Bisnode

Chcete, aby vaše firemní systémy byly opravdu chytré? Potřebujete mít správné informace vždy po ruce? Rádi byste...

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Kanceláře se čím dál rychleji mění, práce v nich stejně tak. Jak funguje moderní coworking? Jak na tyto změny musí...

Moderní catering je i o zážitcích

Moderní catering je i o zážitcích

Svatby, teambuildingy, firemní večírky, kongresy a konference, meetingy. Tam všude je zapotřebí dobrého jídla....

Najdete na iDNES.cz