Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ovocný Světozor si svých věrných zákazníků váží

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Rádi mlsáte a setkání s kamarádkou si bez oblíbeného dortu nedokážete představit? Také se na vás ty lahůdky z výlohy smějí a nejde jim odolat? Pak je právě pro vás jako stvořené členství ve Věrnostním programu cukrárny Ovocný Světozor. Jaké výhody na vás čekají?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ovocný Světozor si svých věrných zákazníků váží | foto: Hájek & Boušová, s.r.o.

Věrnostní program vymyslela síť cukráren Ovocný Světozor před více než dvěma lety jako poděkování svým věrným a pravidelným zákazníkům.

Věrnostní body i narozeninová káva se zákuskem

Kupujete kolegyním z práce chlebíčky na zdlouhavou poradu, manželovi dort k narozeninám, nebo dětem zmrzlinu za dobré známky ve škole? Z každého nákupu získáte jako registrovaný zákazník ve Věrnostním programu 8 % jeho hodnoty ve formě bodů, které se načítají na Věrnostní kartu. Brzy se vám takto může vrátit nemalá suma, kterou můžete použít k placení dalších nákupů v Ovocném Světozoru.

Do cukrárny Ovocný Světozor chodíme na dorty už přes 40 let

Vaše narozeniny budou s Věrnostní kartou Ovocného Světozoru ještě sladší! Jako dárek totiž získáte zcela zdarma kávu a zákusek přesně podle vaší chuti. Toužíte po výtečném vajíčkovém chlebíčku, nebo máte chuť na dort plný čokolády? Dopřejte si na své narozeniny kousek sladkého nebe!

Do cukrárny Ovocný Světozor chodíme na dorty už přes 40 let

Cukrárna Ovocný Světozor navíc právě připravuje rozšíření věrnostního programu o zajímavé soutěže, které si nesmíte nechat ujít.

I vy můžete mít svou věrnostní kartičku

Říkáte si, jak to, že ještě nemáte svou Věrnostní kartičku? Požádejte obsluhu kteréhokoliv Ovocného Světozoru, rádi vám ji vystaví a okamžitě můžete začít sbírat body. Stav svého konta můžete kdykoliv online zkontrolovat na webových stránkách cukrárny Ovocný Světozor. Při převzetí karty můžete vyplnit krátký registrační formulář a získat tak k bonusovým bodům i narozeninového občerstvení a další výhody.

Podávejte na svátečním setkání s rodinou luxusní vánoční dorty

„O věrnostní program byl již od prvního dne obrovský zájem a během prvního týdne bylo registrováno 30 tisíc karet. Nyní, po více jak dvou letech provozu, má věrnostní program přes 130 tisíc registrovaných uživatelů,“ prozradila jednatelka Ovocného Světozoru Jolana Vobořilová.

Podávejte na svátečním setkání s rodinou luxusní vánoční dorty

Ovocný Světozor

Síť cukráren Ovocný Světozor najdete po celé Praze a jejím blízkém okolí. Otevřeny jsou pro vás téměř po celý rok 7 dní v týdnu. Tak neváhejte a navštivte některou z 10 cukráren Ovocný Světozor. Důvod k oslavě se vždy najde!

Více informací najdete na www.ovocnysvetozor.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz