Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Overland Storage N2000 od Thomas-Krenn

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Začátkem dubna oznámila společnost Thomas-Krenn.AG výrazné snížení ceny datového úložiště Overland Storage N2000, která nyní začíná na hranici 70 tisíc. Jedná se o optimálně vyvážené datové úložiště s kapacitou až 144TB, kterou lze dle potřeb navyšovat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Overland Storage N2000 | foto: Thomas-Krenn.AG

Společnost Thomas-Krenn.AG je na českém trhu zastoupena firmou SHIFTCOM s.r.o. 

Overland Storage N2000 nabízí vysoký výkon a škálovatelnou platformu pro blokové i souborové ukládání dat. Toto datové úložiště o výšce 2U lze osadit dvanácti pevnými disky SAS, nebo SATA. Samotný systém je založený na operačním systému GuardianOS™.

To zaručuje vysokou míru stability a plnou integraci v prostředích Microsoft Windows, UNIX/Linux i Macintosh. Výhodou pro virtualizovaná prostředí a databáze je podpora blokového přístupu pomocí protokolu iSCSI a integrace s Microsoft VSS a VDS pro zjednodušení správy.

Ochrana a dostupnost dat je zajištěna pomocí funkce replikace. Tato funkce umožňuje replikovat data na vzdálený server, provádět snapshoty pro rychlou obnovu dat a zálohovat data na externí jednotku, např. páskovou mechaniku.

Overland N2000 je možno zakoupit v základní variantě s kapacitou 1.2TB a plynule navyšovat kapacitu na více než 140TB. Toto úložiště je ideální variantou pro rostoucí firmu, která potřebuje rychlé, spolehlivé a dobře škálovatelné řešení. 

V jednoduchosti je genialita

Overland N2000 je založen na osvědčeném operačním systému GuardianOS™, který je vysoce ceněn pro svou jednoduchost instalace a přehlednou správu. Intuitivní průvodci vám pomohou s instalací a vytvořením jednotlivých svazků.

Následná správa se provádí pomocí webového rozhraní, nebo textové konzole.
Overland N2000 je také vybaven aplikací SnapServer Manager™, která umožňuje centralizovanou správu více zařízení z jednoho místa.

Overland Storage N2000

Flexibilita

Architektura Unified storage podporuje jak tradiční souborové, tak i blokové iSCSI přenosy dat a zaručuje tak vysokou míru flexibility pro firemní prostředí.

Nezáleží na tom, jestli je firemní prostředí postaveno na platformě Microsoft Windows, UNIX/Linux, nebo Mac OS. N2000 dovoluje kombinovat rychlé disky s rozhraním SAS spolu s vysokokapacitními disky SATA v rámci jednoho systému. Díky tomu lze efektivně dimenzovat a využívat jednotlivé svazky. Zařízení splňuje požadavky pro provoz virtualizace (VMware ready). 

Škálovatelnost

Overland N2000 můžete zakoupit v základní variantě s 1.2TB úložného prostoru a postupně tuto kapacitu navyšovat na 24TB v rámci jedné jednotky. Základní jednotku N2000 lze jednoduše rozšířit s pomocí expanzních jednotek EXP E2000 až na úctyhodných 144TB. Díky integrované funkci Instant Capacity Expansion™ (I.C.E.) lze plynule navyšovat kapacitu za plného provozu bez jakýchkoliv výpadků, nebo snížení výkonnosti.

N2000 podporuje až 6 GbE portů, které lze sjednotit do jednoho logického celku s pomocí funkce Ethernet teaming a dosáhnout tak vysoké propustnosti při přenosu dat. 

Ochrana dat

N2000 ochrání Vaše data hned několika způsoby. RAID protection guard zaručuje ochranu dat při výpadku některého z disků, zatímco Snap Enterprise Data Replicator™ (Snap EDR) průběžně replikuje data na vzdálenou jednotku pro případ živelné katastrofy.

Funkce snapshotů dovoluje provádět jednoduchou a rychlou obnovu dat (smazaný, nebo změněný soubor, poškozená databáze). Samozřejmostí jsou hot-swap redundantní zdroje napájení a ventilátory pro zajištění business continuity.

Experti společnosti SHIFTCOM s.r.o. vám rádi představí řešení Overland Storage N2000 a zodpoví všechny vaše dotazy. Možná je také zápůjčka plnohodnotných demo serverů na otestování. Nákup řešení od Thomas-Krenn.AG má navíc výhodu v podobě úspory DPH, jelikož se jedná o nákup ze země EU.

logo Thomas-Krenn.AG
Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Firmy se připravují na Průmysl 4.0, musí myslet na budoucnost

Výrobní proces budou kontrolovat tisíce senzorů, IT infrastruktura se musí...

Továrna plná robotů a automatických senzorů, které v každém okamžiku sledují výrobek a ihned hlásí jakékoliv odchylky....

Najdete na iDNES.cz