Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Overland Storage N2000 od Thomas-Krenn

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Začátkem dubna oznámila společnost Thomas-Krenn.AG výrazné snížení ceny datového úložiště Overland Storage N2000, která nyní začíná na hranici 70 tisíc. Jedná se o optimálně vyvážené datové úložiště s kapacitou až 144TB, kterou lze dle potřeb navyšovat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Overland Storage N2000 | foto: Thomas-Krenn.AG

Společnost Thomas-Krenn.AG je na českém trhu zastoupena firmou SHIFTCOM s.r.o. 

Overland Storage N2000 nabízí vysoký výkon a škálovatelnou platformu pro blokové i souborové ukládání dat. Toto datové úložiště o výšce 2U lze osadit dvanácti pevnými disky SAS, nebo SATA. Samotný systém je založený na operačním systému GuardianOS™.

To zaručuje vysokou míru stability a plnou integraci v prostředích Microsoft Windows, UNIX/Linux i Macintosh. Výhodou pro virtualizovaná prostředí a databáze je podpora blokového přístupu pomocí protokolu iSCSI a integrace s Microsoft VSS a VDS pro zjednodušení správy.

Ochrana a dostupnost dat je zajištěna pomocí funkce replikace. Tato funkce umožňuje replikovat data na vzdálený server, provádět snapshoty pro rychlou obnovu dat a zálohovat data na externí jednotku, např. páskovou mechaniku.

Overland N2000 je možno zakoupit v základní variantě s kapacitou 1.2TB a plynule navyšovat kapacitu na více než 140TB. Toto úložiště je ideální variantou pro rostoucí firmu, která potřebuje rychlé, spolehlivé a dobře škálovatelné řešení. 

V jednoduchosti je genialita

Overland N2000 je založen na osvědčeném operačním systému GuardianOS™, který je vysoce ceněn pro svou jednoduchost instalace a přehlednou správu. Intuitivní průvodci vám pomohou s instalací a vytvořením jednotlivých svazků.

Následná správa se provádí pomocí webového rozhraní, nebo textové konzole.
Overland N2000 je také vybaven aplikací SnapServer Manager™, která umožňuje centralizovanou správu více zařízení z jednoho místa.

Overland Storage N2000

Flexibilita

Architektura Unified storage podporuje jak tradiční souborové, tak i blokové iSCSI přenosy dat a zaručuje tak vysokou míru flexibility pro firemní prostředí.

Nezáleží na tom, jestli je firemní prostředí postaveno na platformě Microsoft Windows, UNIX/Linux, nebo Mac OS. N2000 dovoluje kombinovat rychlé disky s rozhraním SAS spolu s vysokokapacitními disky SATA v rámci jednoho systému. Díky tomu lze efektivně dimenzovat a využívat jednotlivé svazky. Zařízení splňuje požadavky pro provoz virtualizace (VMware ready). 

Škálovatelnost

Overland N2000 můžete zakoupit v základní variantě s 1.2TB úložného prostoru a postupně tuto kapacitu navyšovat na 24TB v rámci jedné jednotky. Základní jednotku N2000 lze jednoduše rozšířit s pomocí expanzních jednotek EXP E2000 až na úctyhodných 144TB. Díky integrované funkci Instant Capacity Expansion™ (I.C.E.) lze plynule navyšovat kapacitu za plného provozu bez jakýchkoliv výpadků, nebo snížení výkonnosti.

N2000 podporuje až 6 GbE portů, které lze sjednotit do jednoho logického celku s pomocí funkce Ethernet teaming a dosáhnout tak vysoké propustnosti při přenosu dat. 

Ochrana dat

N2000 ochrání Vaše data hned několika způsoby. RAID protection guard zaručuje ochranu dat při výpadku některého z disků, zatímco Snap Enterprise Data Replicator™ (Snap EDR) průběžně replikuje data na vzdálenou jednotku pro případ živelné katastrofy.

Funkce snapshotů dovoluje provádět jednoduchou a rychlou obnovu dat (smazaný, nebo změněný soubor, poškozená databáze). Samozřejmostí jsou hot-swap redundantní zdroje napájení a ventilátory pro zajištění business continuity.

Experti společnosti SHIFTCOM s.r.o. vám rádi představí řešení Overland Storage N2000 a zodpoví všechny vaše dotazy. Možná je také zápůjčka plnohodnotných demo serverů na otestování. Nákup řešení od Thomas-Krenn.AG má navíc výhodu v podobě úspory DPH, jelikož se jedná o nákup ze země EU.

logo Thomas-Krenn.AG
Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě.

Stylová kompaktní bezzrcadlovka LUMIX GX800 upoutá pozornost stylovým designem, speciálními funkcemi pro selfíčka,...

Najdete na iDNES.cz