Overland Storage N2000 od Thomas-Krenn

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Začátkem dubna oznámila společnost Thomas-Krenn.AG výrazné snížení ceny datového úložiště Overland Storage N2000, která nyní začíná na hranici 70 tisíc. Jedná se o optimálně vyvážené datové úložiště s kapacitou až 144TB, kterou lze dle potřeb navyšovat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Overland Storage N2000 | foto: Thomas-Krenn.AG

Společnost Thomas-Krenn.AG je na českém trhu zastoupena firmou SHIFTCOM s.r.o. 

Overland Storage N2000 nabízí vysoký výkon a škálovatelnou platformu pro blokové i souborové ukládání dat. Toto datové úložiště o výšce 2U lze osadit dvanácti pevnými disky SAS, nebo SATA. Samotný systém je založený na operačním systému GuardianOS™.

To zaručuje vysokou míru stability a plnou integraci v prostředích Microsoft Windows, UNIX/Linux i Macintosh. Výhodou pro virtualizovaná prostředí a databáze je podpora blokového přístupu pomocí protokolu iSCSI a integrace s Microsoft VSS a VDS pro zjednodušení správy.

Ochrana a dostupnost dat je zajištěna pomocí funkce replikace. Tato funkce umožňuje replikovat data na vzdálený server, provádět snapshoty pro rychlou obnovu dat a zálohovat data na externí jednotku, např. páskovou mechaniku.

Overland N2000 je možno zakoupit v základní variantě s kapacitou 1.2TB a plynule navyšovat kapacitu na více než 140TB. Toto úložiště je ideální variantou pro rostoucí firmu, která potřebuje rychlé, spolehlivé a dobře škálovatelné řešení. 

V jednoduchosti je genialita

Overland N2000 je založen na osvědčeném operačním systému GuardianOS™, který je vysoce ceněn pro svou jednoduchost instalace a přehlednou správu. Intuitivní průvodci vám pomohou s instalací a vytvořením jednotlivých svazků.

Následná správa se provádí pomocí webového rozhraní, nebo textové konzole.
Overland N2000 je také vybaven aplikací SnapServer Manager™, která umožňuje centralizovanou správu více zařízení z jednoho místa.

Overland Storage N2000

Flexibilita

Architektura Unified storage podporuje jak tradiční souborové, tak i blokové iSCSI přenosy dat a zaručuje tak vysokou míru flexibility pro firemní prostředí.

Nezáleží na tom, jestli je firemní prostředí postaveno na platformě Microsoft Windows, UNIX/Linux, nebo Mac OS. N2000 dovoluje kombinovat rychlé disky s rozhraním SAS spolu s vysokokapacitními disky SATA v rámci jednoho systému. Díky tomu lze efektivně dimenzovat a využívat jednotlivé svazky. Zařízení splňuje požadavky pro provoz virtualizace (VMware ready). 

Škálovatelnost

Overland N2000 můžete zakoupit v základní variantě s 1.2TB úložného prostoru a postupně tuto kapacitu navyšovat na 24TB v rámci jedné jednotky. Základní jednotku N2000 lze jednoduše rozšířit s pomocí expanzních jednotek EXP E2000 až na úctyhodných 144TB. Díky integrované funkci Instant Capacity Expansion™ (I.C.E.) lze plynule navyšovat kapacitu za plného provozu bez jakýchkoliv výpadků, nebo snížení výkonnosti.

N2000 podporuje až 6 GbE portů, které lze sjednotit do jednoho logického celku s pomocí funkce Ethernet teaming a dosáhnout tak vysoké propustnosti při přenosu dat. 

Ochrana dat

N2000 ochrání Vaše data hned několika způsoby. RAID protection guard zaručuje ochranu dat při výpadku některého z disků, zatímco Snap Enterprise Data Replicator™ (Snap EDR) průběžně replikuje data na vzdálenou jednotku pro případ živelné katastrofy.

Funkce snapshotů dovoluje provádět jednoduchou a rychlou obnovu dat (smazaný, nebo změněný soubor, poškozená databáze). Samozřejmostí jsou hot-swap redundantní zdroje napájení a ventilátory pro zajištění business continuity.

Experti společnosti SHIFTCOM s.r.o. vám rádi představí řešení Overland Storage N2000 a zodpoví všechny vaše dotazy. Možná je také zápůjčka plnohodnotných demo serverů na otestování. Nákup řešení od Thomas-Krenn.AG má navíc výhodu v podobě úspory DPH, jelikož se jedná o nákup ze země EU.

logo Thomas-Krenn.AG
Autor:

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Výhody pro Superusery Samsung Community? Slevy a na veletrhy jako VIP

Samsung Community: Tipy a rady o mobilech Samsung na jednom místě

Jste technologický nadšenec, zajímáte se nejnovější televizory a vždy umíte všem poradit? Nebo naopak hledáte radu vy...

Problematika kompresorů

Problematika kompresorů

Kompresorů je široká škála druhů a značek. Do provozu se vybírají konkrétní typy, dle aktuálních potřeb zákazníků....

Tři tipy na chytré vánoční dárky, za které dostanete pochvalu

Tři tipy na chytré vánoční dárky, za které dostanete pochvalu

Potěšte o Vánocích sebe i své blízké novým telefonem nebo hodinkami. Z letošních modelů vyberete pro každého to pravé,...

Najdete na iDNES.cz