Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Outsourcing účetních služeb získává na popularitě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zajišťování služeb prostřednictvím outsourcingu má celosvětově rostoucí význam. Speciálně v poskytování odborných služeb, jako např. účetnictví, přináší externí zpracování řadu nepřehlédnutelných výhod. Své o tom vědí i u společnosti Česká účetní kancelář, jež zaměstnává odborníky, které by malá firma nemohla zaplatit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká účetní kancelář, a.s. je etablovanou firmou působící v daném oboru již řadu let. | foto: Česká účetní kancelář

Proč zvolit outsourcing a jaké výhody z toho plynou pro klienta?

Hlavními výhodami outsourcingu jsou především úspory. Redukce pracovníků v administrativně přináší snížení výdajů na mzdách, zaměstnaneckých výhodách, dovolených i nemocech. Zároveň ušetří zaměstnavateli i prostředky nutné na doškolování a profesní vzdělávání stejně jako na SW a HW vybavení.

Další výhodou je odbornost. Firmy specializující se na určitý obor, mají mnohem proškolenější a v dané problematice zkušenější pracovníky, kteří mohou navíc své nabyté znalosti sdílet s ostatními kolegy.

Outsourcing specializovaných účetních služeb navíc přináší pro klienta bezpečnost, jelikož problémy a pokuty při kontrolách vedení účetnictví a mezd prováděných státními institucemi jsou přeneseny do zodpovědnosti účetní firmy.

Outsourcing účetních služeb získává na popularitě

Zapomínat nesmíme ani na důležitý prvek, kterým je ochrana informací. Přenesení agend mimo provozovnu se stává prevencí možného zneužití interních dat zaměstnanci. Klient si navíc drží dostatečný odstup od úřadů, protože účetní firma jej zastupuje na základě plné moci při jednání s úřady i v případě kontrol.

Účetní firmy se neomezují jen na vedení účetnictví, ale poskytují celou škálu doplňkových služeb

V případě společnosti Česká účetní kancelář, a. s. si navíc klient může být jist, že jeho financím bude poskytnut kompletní servis. Specializované firmy totiž poskytují vedle vedení účetnictví mnohem širší portfolio služeb.

Businessman using laptopČeská účetní kancelář, a.s. je etablovanou firmou působící v daném oboru již řadu let. Její know how nespočívá jen ve vedení účetnictví, ale poskytuje i služby v oblasti daňového plánování, respektive daňové optimalizace, která se v současnosti těší značné oblibě a je podnikateli hojně vyhledávána.

Jen málokdo však ví, jak ji efektivně využívat. Mezi další doplňkové služby patří například audit, finanční poradenství, administrativa či archivace dokumentů. Účetní firma by se navíc měla postarat nejen o účetnictví, ale i o agendu mezd.

Outsourcing tak v sobě skrývá řadu výhod, kterou ocení jak drobní podnikatelé, tak i velké podniky. Využití externího účetního a poradenského servisu zvyšuje efektivnost a díky včasnému a kompletnímu reportingovému servisu umožňuje přijímat rychlá a kvalifikovaná manažerská rozhodnutí.

Více informací můžete nalézt na: www.ceskaucetnikancelar.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz