Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Outsourcing call centra: nižší náklad, vyšší zisk

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máte interní call centrum, nebo o telemarketingu teprve uvažujete? Outsourcing je jedna z cest, jak snížit náklady, zvýšit váš zisk a zároveň zachovat či dokonce zvýšit kvalitu poskytovaných služeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Quality Brands, s.r.o. | foto: Quality Brands, s.r.o.

Outsourcing telemarketingu – jak a proč?

Pomocí outsourcingu se zbavíte mnoha starostí a stejně tak rizik spojených s investováním do nových či stávajících projektů, které na sebe převezme někdo jiný. Zkuste se na chvíli zamyslet nad tím, kolik energie a financí stojí řešení vlastního call centra.

Náklady na nákup počítačů, softwarových licencí a vysoce kvalitních sluchátek běžně dosahují milionových částek a k tomu je také třeba připočíst náklady na kancelářské prostory. Nesporným přínosem je komplexní personální řešení, díky kterému se vyhnete problémům, jako je například vysoká fluktuace zaměstnanců.

Veškeré vstupní, provozní a mzdové náklady na call centrum tedy můžete jednoduše ušetřit, když své telemarketingové kampaně svěříte profesionálnímu call centru. Outsourcing má i další podstatnou výhodu spočívající v maximální flexibilitě řízení kampaně a kapacitních potřeb.

Jak na to? Předem si stanovíte cíle, společně zvolíte vhodnou strategii a spolupracující call centrum zajistí personální obsazení. Samozřejmostí je předání firemní filozofie zadavatele na zainteresované zaměstnance call centra. Výsledkem zdravé spolupráce je pak oboustranný rozvoj obchodních příležitostí založený na plnění společně stanovených cílů. Outsourcing call centra se Vám určitě vyplatí!

Aktivní či pasivní telemarketing?

Telemarketingové kampaně lze rozdělit na aktivní (call centrum kontaktuje zákazníka) a pasivní (zákazník kontaktuje call centrum). Aktivní telemarketingové kampaně jsou vhodné pro oslovení jak rezidentních, tak i firemních zákazníků.

Aktivní telemarketing je velmi efektivní zejména v přímém prodeji (akvizice nových zákazníků, up-sell, cross-sell), při sjednávání schůzek pro obchodní zástupce, při zajištění účasti na seminářích a konferencích a folow up call při direct marketingových kampaních. Výborných výsledků lze dosáhnout při průzkumech trhu, retenčních a reaktivačních aktivitách, které úzce souvisí s aktivitami na zákaznických linkách.

Oblast pasivního telemarketingu zahrnuje zákaznické linky, infolinky, prodejní linky, technickou a jinou podporu. Pro řadu firem je zřízení pasivní linky v dnešní době nezbytností a její kvalita a funkčnost výrazně ovlivňuje spokojenost a loajálnost zákazníků a celkové vnímání společnosti. Volba vhodného call centra vám pomůže nejen ke zvýšení spokojenosti zákazníků, ale je i jednou z cest, jak navýšit doprodeje vašich produktů a služeb.

Outsourcing se vyplatí! My vám pomůžeme

Profesionální externí call centrum vám zajistí kompletní přípravu outsourcingu, odborné poradenství (před realizací i v jejím průběhu) s maximálním důrazem na kvalitu a plnění stanovených cílů. Outsourcované call centrum se díky dlouholetým zkušenostem umí do vašich interních procesů a postupů zapojit snadno a nenásilně. Rádi vám s outsourcingem pomůžeme www.qualitybrands.cz

Quality Brands, s.r.o. - logo 2
Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

ČEZ prohrává dlouholetý spor se SŽDC o více než miliardu korun (Ranní zpráva z a...

ČEZ prohrává dlouholetý spor se SŽDC o více než miliardu korun (Ranní zpráva z a...

Kurzy.cz Hlavní události ČEZ Prodej má podle rozhodnutí soudu vrátit více než jednu miliardu korun Správě železniční dopravní ce...

Najdete na iDNES.cz