Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Otevřete se novým možnostem s jazykovým kurzem od Tutoru

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Navštěvovat jazykovou školu, oprášit si znalosti z jazyků nebo se naučit nějaký nový a exotický jazyk, to je dnes celkem běžná věc. Znalost cizích jazyků navíc přináší mnoho výhod.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Otevřete se novým možnostem s jazykovým kurzem od Tutoru | foto: Tutor

Spojte plánování letní dovolené s tou správnou jazykovou přípravou v jazykové škole Tutor. Cizí jazyk se vám totiž bude hodit nejen na cestách, ale zvýšíte si také své sebevědomí. Nikdy nevíte, na koho v zahraničí narazíte, a pokud se umíte domluvit, je to pro vás vždy výhoda! Říkat totiž plynule a s francouzskou grácií "Oh, Je t’aime!" zní mnohem lépe než vykoktávat lámanou angličtinou "Eeeh – I don’t understand".

Udělejte něco pro sebe

Milé dámy, je načase udělat něco pro sebe! Učit se cizí jazyk je věc, která vám přinese především radost z toho, že na sobě pracujete a podporujete svůj osobní rozvoj. Věřte mi, když si budete jisté svými jazykovými schopnostmi, vaše sebevědomí závratně stoupne.

Navíc v jazykovém kurzu poznáte mnoho nových lidí s podobnými zájmy a stejným cílem - naučit se cizí jazyk. Nemluvě o tom, jak vám znalost dalšího jazyka nebo zlepšení se například v angličtině pomůže po profesní stránce. Zkrátka, připravte se na novou sezonu opravdu důkladně a splňte si dávná předsevzetí a sny.

Jazykové kurzy

Rozšiřte si obzory

Už dlouho plánujete zlepšit se v angličtině, neboť chatrné základy a minimální slovní zásoba nejsou zrovna vaší reprezentativní vizitkou? Obdivujete francouzský přízvuk a eleganci a toužíte se naučit francouzsky? Milujete Itálii nebo Španělsko a chcete slunečnou dovolenou vnímat všemi smysly? Co vám ještě brání přihlásit se do toho správného jazykového kurzu?

Styl výuky v jazykové škole Tutor

Zapomeňte na nudné a nicneříkající hodiny výuky ještě na základní nebo střední škole. Učit se cizí jazyk v jazykové škole znamená naprosto jiný styl výuky. Hlavním cílem je především naučit se jazyk a umět ho použít. 

Navíc si můžete pohodlně vybrat kurz ze široké nabídky a přizpůsobit si ho tak svým časovým možnostem. Máte čas pouze jednou týdně? Preferujete intenzivní výuku dvakrát do týdne? Jazyková škola Tutor vypisuje každý semestr přes 1 000 kurzů, takže vybrat si může opravdu každý.

Už víte, jaký jazyk je pro vás ten pravý? Chcete chodit každé úterý, nebo se vám více hodí čtvrtek dopoledne? Navíc si v jazykové škole Tutor můžete vybrat z mnoha typů kurzů. Gramatiku i konverzaci si procvičíte v kurzech obecného jazyka, chcete-li se zlepšit pouze v komunikaci, jsou tu kurzy konverzace. Nebo si vyberte ze široké nabídky profesních kurzů, kde si zlepšíte angličtinu pro pracovní účely. A už jste slyšely o víkendových kurzech angličtiny?

Navštivte jazykovou školu Tutor, kde vaši poctivou jazykovou přípravu podpoří profesionální lektorský tým, klientský přístup a zájem o přání a potřeby každé z vás.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Kmenové buňky přinášejí revoluci v léčbě ztráty vlasů.

Kmenové buňky přinášejí revoluci v léčbě ztráty vlasů.

Na český trh dorazila zcela nová terapie ztráty vlasů i estetických problémů. Renomovaná pražská klinika Mediestetik v...

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Najdete na iDNES.cz