Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ostravice, nejmladší z golfových hřišť v Beskydech, budí respekt.

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Osmnáctijamkové mistrovské golfové hřiště jako nejmladší z velké rodiny špičkových golfových hřišť v Beskydech, resp. na severní Moravě, získává mezi golfovými "fajnšmekry" stále větší váhu a oblíbenost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Golf klub s restaurací | foto: unu

Tomu, čemu ještě v nedávné minulosti téměř nikdo nevěřil, se stává příjemnou skutečností - severní Morava a Slezsko se světu úspěšně představují jako golfu zaslíbené.

Na území o rozloze 50 kilometrů čtverečných najde v současnosti i ten nejnáročnější golfový gurmet šest špičkových hřišť. Klasické parkové túry si vychutná v Šilheřovicích a Kravařích na Opavsku, otevřený skotský links vyzkouší v Ropici u Třince. Beskydské golfové perly, to jsou 9jamkový public course v Rožnově pod Radhoštěm a hlavně čeladenský Prosper Golf Resort a těsně vedle něj Golf & Ski Resort Ostravice, který letos v létě úspěšně prošel první zatěžkávací zkouškou. Golfový život v tomto regionu rychle nabírá obrátky.

V přepočtu na jamky je moravskoslezský golfový resort druhou největší golfovou destinací v republice. "Rozvoj golfu na severní Moravě" kopíruje obrovský golfový boom, kterým Česká republika právě prochází. Golf se aktuálně dostal do první desítky nejpopulárnějších sportů u nás. Jasně o tom vypovídá rostoucí počet registrovaných hráčů (přes 40 tisíc) i osmdesátka znormovaných hřišť. Ostravice je nedílnou součástí tohoto fenoménu. K tomu nabízí ještě něco navíc - krásné prostředí Moravskoslezských Beskyd, které mezi golfovými "fajnšmekry" získává stále větší váhu," říká manažer Golf & Ski Resort Ostravice, Daniel Kollár.

Golf na ostro se začal hrát v Beskydech na rožnovské devítce od roku 1997. V tu dobu už se ale v hlavách zasvěcených rodily plány na výstavbu čeladenského resortu. Otevření 36 jamkového areálu se špičkovým zázemím za přítomnosti golfových hvězd, jako je Miguel Angel Jiménez v roce 2001, jasně ukázalo, že to lidé s golfem, právě v Beskydech, myslí opravdu vážně. Loňské zahájení golfového provozu ve sportovním areálu v sousední Ostravici bylo jen logickým vyústěním.

Golfové hřiště

"18 jamkové mistrovské hřiště v Ostravici vybudované světově uznávaným architektem Chrisem Johnsonem, jako součást Golf & Ski Resort Ostravice, se velice rychle zařadilo do velké rodiny špičkových golfových hřišť na severní Moravě," dodává manažer resortu Daniel Kollár. Na golfisty všech handicapů čeká procházka v krásném prostředí s úžasným panoramatem nejvyššího beskydského vrcholu Lysé hory. Hřiště s PAREM 72 si užijí hráči všech výkonnostních úrovní. Samozřejmostí je špičkové tréninkové, stravovací a ubytovací zařízení, ať už je to provozovna zážitkové gastronomie - restaurace PANORAMA, nově otevřený 4 hvězdičkový hotel GREEN INN či dětské hřiště. Ostravickým unikátem je letošní premiérové působení anglického trenéra s nejvyšší kvalifikací britské PGA, jako Head PRO, Adriana Huberta. "O služby anglického profíka je obrovský zájem," doplňuje Daniel Kollár.

Hotel Green

Letošní golfová sezóna v Moravskoslezských Beskydech je v mnohém zlomová. Úspěšně zvládnutí pořadatelství čeladenského turnaje evropské túry PGA - Moravia Silesia Open, skvělé obsazení startovního pole, zájem 25 tisíc diváků z celého světa, je v tomto obrovskou investicí do budoucna. "Skok do velkého neznáma byl pro všechny obrovskou zkušeností. Ukázalo se, že jsme schopni zvládnout i špičkové akce. Jako další cesta, která už směřuje ke komplexnímu, modernímu, evropskému resortu se navíc rýsuje i úzké propojení golfu s dalšími beskydskými atraktivitami, např. relaxační a wellness turistika, cyklo, hyppo, gastro či air turistika. Ti, se kterými jsem letos kolem PGA mluvil, byli nadšeni a rozhodnuti se i v příštím roce do Moravskoslezkých Beskyd vrátit," dodává manažer Golf & Ski Resort Ostravice.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

V Česku je aktuálně přes 60 škol, které nabízejí studium MBA. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a úroveň. Zájemci by...

Najdete na iDNES.cz