Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ostravar otevřel nový typ hospod Ostravarna

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Ostravar otevřel nový typ hospod Ostravarna. Najdete v ní kvalitní tankové pivo, speciály ze spilky, trhanou plec i přímé přenosy z Ligy mistrů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nový typ značkových hospod Ostravarna | foto: Ostravarna

Pravá ostravská atmosféra, skvělý tankový Ostravar a jednoduchá, kvalitní gastronomie, tak by se ve zkratce dal charakterizovat nový typ značkových hospod Ostravarna. První z nich pivovar Ostravar slavnostně otevřel v pondělí v Ostravě v architektonicky unikátní ostravské Jubilejní kolonii. Základem nové hospody s nezaměnitelnou ostravskou atmosférou je tankové pivo.

„Výhodou tankového piva je především jeho kvalita a čerstvost. Jako vrchního sládka mě velmi těší, že si konzumenti v Ostravarně budou moci naše piva vychutnat v té nejlepší a nejčerstvější podobě,“ pochvaluje si ostravský vrchní sládek Roman Richter a podotýká, že do Ostravarny přiváží Ostravar z ležáckých sklepů nepasterizované pivo, které chutná stejně jako byste jej konzumovali přímo v pivovaru. Tankové hospody mají zpravidla pivní tanky umístěny kvůli potřebě nízké teploty v podzemí restaurace.

V případě Ostravarny je tomu ale jinak a pivní tanky budou vždy umístěny přímo v interiéru restaurace a návštěvníci hospody je budou mít pořád na očích. „Při projektování Ostravarny jsme chtěli, aby výčep tvořil dominantu a návštěvníci měli možnost vidět, odkud do něj proudí pivo. Jinými slovy měli pod kontrolou, jak se staráme o kvalitu čepovaného piva,“ říká manažerka značky Ostravar Zuzana Cieciotková.

Na čepu první Ostravarny, která se jmenuje U Jubilejní, jsou Ostravar Premium, letošní novinka Ostravar Mustang a jeden ze Speciálů ze spilky, konkrétně Černá Barbora. Pilotní Ostravarna pochopitelně disponuje také nejmodernější výčepní technologií.

Součástí výčepního pultu je například speciální zařízení na předchlazení pivních sklenic ve vodní lázni. „Předchlazené sklenice umožní nádherně vyniknout všem charakteristickým vlastnostem čepovaného piva, udrží ho déle studené a s pěnou, která během jeho konzumace kreslí po stranách sklenice pravidelné kroužky,“ vysvětluje vrchní sládek Roman Richter.

Kvalitní gastronomie i stylový interiér

Vedle skvěle ošetřovaného tankového piva a nejmodernější výčepní technologie najdou zákazníci v Ostravarně jednoduchou a kvalitní gastronomii a stylový interiér se spoustou dobových fotografií a dalších typických ostravských prvků.

Jídelníčku s cenově dostupnou gastronomií vévodí dvě speciality: Ostravarské pečené koleno a trhaná plec. Jedná se o vepřové maso pomalu pečené při velmi nízké teplotě, které na závěr po mnohahodinovém pečení zdejší šéfkuchař ještě navíc zaudí. Je to velká delikatesa, která se rozpadá na jazyku a krásně lahodí k pivu.

Kromě gastronomických pochutin láká první Ostravarna návštěvníky také na výborný fotbal. To proto, že je součástí celorepublikové sítě hospod, které mají prostřednictvím programu „Sportovní kino“ zakoupena práva na vysílání všech zápasů fotbalové Ligy mistrů i na nejlepší utkání nejvyšší české fotbalové soutěže. Díky tomu mohou hosté restaurace na velkoplošných obrazovkách sledovat nejatraktivnější fotbalové zápasy.


Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Do ostravského Avion Shopping Parku zavítá Anděl Páně

Fotografie z natáčení filmu Anděl Páně.

Letošní Vánoce budou v Avionu zahájeny 18. listopadu slavnostním rozsvícením vánoční výzdoby.

Češi a Poláci společně zkoumají škodlivý prach a plyny z hořících hald

Češi a Poláci společně zkoumají škodlivý prach a plyny z hořících hald

Hořící haldy a prachové částice a plyny, které z odvalů vycházejí nebo mohou vycházet při odtěžování horniny či...

Ostravský Avion zahajuje vánoční sezónu ve stylu filmu Anděl Páně

Ostravský Avion zahajuje vánoční sezónu ve stylu filmu Anděl Páně.

Nákupní centrum Avion Shopping Park Ostrava představil letošní koncept vánoční výzdoby a doprovodného programu, který...

Najdete na iDNES.cz