Vybíráte střední školu? Tak zamiřte na veletrh do ostravského Avionu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud si nejste jisti, zda chcete studovat na střední odborné škole, gymnáziu nebo učilišti, máme pro vás tip. Téměř 40 vzdělávacích institucí z Moravskoslezského kraje se 2. listopadu 2018 představí na oblíbeném Veletrhu středních škol. Akci letos již podruhé hostí ostravský Avion Shopping Park.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vybíráte střední školu? Tak zamiřte na veletrh do ostravského Avionu | foto: IKEA centres

Nultý ročník, jenž se konal v únoru letošního roku, se setkal s obrovským zájmem jak ze strany školských zařízení, tak i žáků a jejich rodičů, kteří ostravské nákupní centrum navštívili. Proto se druhý listopadový den zúčastní Veletrhu středních škol přes tři desítky středních odborných škol, gymnázií nebo obchodních akademií z celého regionu.

Všem návštěvníkům budou od 10 do 18 hodin k dispozici zástupci jednotlivých škol, kteří jim poskytnou veškeré informace o průběhu studia a možnostech budoucího uplatnění. Zájemci se dozvědí například vše o formě přijímacích zkoušek, způsobu výuky, náplni učiva, obecném fungování školy či mimoškolních aktivitách. 

Součástí prezentací budou také konkrétní ukázky výuky. Například ostravská Střední odborná škola ochrany osob a majetku předvede ukázky sebeobrany, Střední škola Havířov bude prezentovat obor kosmetické služby formou líčení přímo na místě a Střední škola technických oborů Havířov-Šumbark – předvede skládání dřevěných židliček a výrobu plechových píšťalek.

Střední odborné školy z oboru hotelnictví a gastronomie zase nabídnou například přípravu míchaného nápoje nebo přípravu kávy. Střední škola průmyslová Krnov naproti tomu představí zejména obory umělecké, konkrétně uměleckořemeslné zpracování textilu nebo zpracování dřeva. K vidění tak budou ukázky tkaní na ručním stavu, paličkování, tkaní na rámu či jiné textilní techniky. Kromě zástupců jednotlivých škol budou na místě k dispozici rovněž současní studenti, kteří se tak podělí o své zážitky ze studia.

Ostravský Avion na přípravě tohoto veletrhu spolupracuje s moravskoslezským krajským úřadem. Přestože se akce koná teprve podruhé, již nyní je téměř jisté, že se díky velkému zájmu dočká pokračování v následujících letech tak, aby se z něj stala tradice stejně jako v případě stále populárnějšího Kroužkobraní – zářijového veletrhu dětských zájmových kroužků. 

Pro podrobnější informace sledujte web www.ostrava.avion.cz a facebookový profil Avion Shopping Parku Ostrava. Všechny vás srdečně zveme!

https://www.ostrava.avion.cz/cs-cz/events/veletrh-strednich-skol

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

ODISky prvňáčkům zdarma

ODISky prvňáčkům zdarma

Dopravní podnik Ostrava opět nabízí letošním prvňáčkům jejich první ODISku zcela zdarma. Pokud v období od 2. května do...

Turisté do Moravskoslezského kraje přivezli 8,5 miliardy korun

Dolní Vítkovice jsou nejnavštěvovanějším místem v regionu.

Návštěvnost Moravskoslezského kraje stále roste. Region se nárůstem turistů řadí mezi největší skokany v republice. V...

Přijďte si v květnu zasportovat do ostravského Avionu

Přijďte si v květnu zasportovat do ostravského Avionu

Nákupní centrum Avion Shopping Park Ostrava se v květnu zaměří na zdravý životní styl. Po zimní přestávce pro své...

Najdete na iDNES.cz