Slavnosti pivovaru Ostravar už za tři týdny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Již za tři týdny ostravští pivovarníci otevřou po osmnácté brány svého pivovaru. Osmnáctý ročník Slavností pivovaru Ostravar je za dveřmi. Největší svátek piva a hudby na Ostravsku tentokrát nabídne bláznivě pestré hudební menu, které přesně zapadá do konceptu Nás nezkrotíte.

Slavnosti pivovaru Ostravar už za tři týdny | foto: Ostravar

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

“Představte si na jedné straně Tomáše Kluse nebo Lenny a na druhé straně rockové kapely typu Škwor nebo Krucipüsk. A vedle obou těchto hudebních stylů někoho jako je Kapitán Demo, který si dělá legraci ze všeho a ze všech,“ říká Jan Vošta z organizačního týmu pivovaru Ostravar.

Pátek se podle Vošty ponese již tradičně v rockovějším duchu. Na dvou hudebních stage pojmenovaných po hlavních značkách pivovaru, vystoupí v pátek večer 6 kapel. Hlavní hvězdou prvního dne bude rocková formace Škwor, která před časem dokázala hravě vyprodat i pražskou O2 arénu.

Také v sobotu toho bude hodně k vidění. Sobotní program odstartuje v 15. 30, kdy se na hlavní Ostravar stage objeví David Stypka, držitel letošní hudební ceny Anděl pro nejlepšího interpreta, a po něm bude následovat dalších 6 hudebních formací. Největší pozornost bude zcela jistě poutat Tomáš Klus, který do Ostravaru zavítá po 5 letech, a pak také baviči z Monkey Business. Matěji Ruppertovi a spol svěřili pořadatelé velkolepé zakončení dvoudenního hudebněpivního maratónu.

“Každý rok se snažíme fanouškům nabídnout něco nového. Lestos jsme chtěli, aby ve finále každý den vystoupily úplně nové kapely. Proto bude hrát v pátek jako poslední rockový ŠKWOR a v sobotu skvělí baviči z Monkey Business,” uvedl Vošta, který ma na starost především hudební produkci.

O pivo se naopak bude starat vrchní sládek ostravského pivovaru Roman Richter. V ležáckých sklepech již nyní zraje 5 druhů piv včetně černého speciálu Černá Barbora i jedné úplné novinky, kterou Ostravar plánuje představit až na samotných pivních Slavnostech.

Pro lepší pivní zážitek plánuje Ostravar v areálu během Slavností postavit hospodu, jejíž výčepy budou napájeny přímo z ležáckých sklepů v útrobách pivovaru. Zde si návštěvníci budou moci vychutnat nefiltrovaný a nepasterizovaný ležák v té nejlepší kvalitě přímo ze skla.

Vstupenky na dvoudenní akci jsou ještě k dispozici na internetu na GOOUT.NET a také v Ostravských informačních centrech. Návštěvníci, kteří na Slavnostech stráví dva dny, zaplatí 390 Kč, cena jednodenních vstupenek činí 250 Kč. V ceně vstupenky bude již tradičně pro všechny starší 18 let ochutnávka jednoho ze skvělých piv ostravského pivovaru.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Co děláme jinak na osmiletém gymnáziu PORG

Co děláme jinak na osmiletém gymnáziu PORG

PORG je nestátní osmileté gymnázium mezinárodní škola, bilingvní mateřská škola a základní škola, dvě školy sídlí v...

Tip na výlet: železná cyklotrasa v Karviné láká na kolo

Tip na výlet: Železná cyklotrasa v Karviné láká na kolo

Za dobrými cyklotrasami už dávno nemusíme do Holandska. Stezky rostou v Moravskoslezském kraji jako houby po dešti,...

Nejkrásnější vánoční atmosféru zažijete v ostravském Avionu

Nejkrásnější vánoční atmosféru zažijete v ostravském Avionu

Předvánoční období se v Avion Shopping Parku Ostrava opět nese v duchu filmu Anděl Páně. Nákupní centrum po loňském...

Najdete na iDNES.cz