Světová špička Robe Lighting, s.r.o. otevírá nový výrobní závod v Karviné

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Z Valašského Meziříčí do Karviné rozšiřuje svou výrobu světový špičkový výrobce světelné techniky Robe Lighting, s.r.o.

Světla Robe Lighting, s.r.o. tvoří základ největších koncertních turné světových hvězd hudby. | foto: Archiv společnsoti Robe Lighting, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V roce 1994 začínali v garáži, o dvě dekády později jejich světla tvoří základ největších koncertních turné světových hvězd hudby. Armin van Buuren, Bruno Mars, Celine Dion, AC/DC… jsou jen zlomkem těch, jejichž produkce sáhla po světelné technice Robe Lighting.

Ročně firmu ve Valašském Meziříčí navštíví zhruba tisícovka profesionálů, kteří světelnou show koncertů navrhují a tvoří. Nejedná se přitom pouze o hudební koncerty a festivaly. Za dobu svého působení produkty Robe Lighting oslovily také divadelní a televizní průmysl, světla byla součástí několika instalací při zahajovacích a finálních ceremoniálech největších sportovních světových událostí.

Za čtyřiadvacetiletou dobu své existence firma expandovala do několika zemí. „Pobočky máme v několika důležitých místech. Ve Spojených státech amerických je to Florida, která je pro nás velmi důležitá z pohledu obchodního i produkčního. Spousta nových trendů vzniká právě v USA a je dobré být u toho. Stejně tak důležitým místem je pro nás Singapur a Střední východ. Z pohledu Evropy jsou pro nás nejvýznamnějšími Velká Británie, Francie a Německo,“ říká Pavel Němec, šéf globálního firemního marketingu.

V regionu Robe podporuje stovky menších i větších projektů a aktivit. Mezi nejviditelnější patří podpora vsetínského hokeje. Na stadionu mohou návštěvníci vidět světelnou techniku přímo v akci ve spojení s populárním sportem, který má v naší zemi vybudovanou tradici. Mimo hokej je to i spojení s jinými sportovními a kulturními akcemi v regionu, jako jsou hasičské soutěže, hudební a kulturní festivaly.

„V rámci celé republiky jsme spojili značku například s Ester Ledeckou, úspěšnou reprezentantkou na snowboardu a ve sjezdovém lyžování, po obdobných aktivitách se poohlížíme i dále,“ doplnil Pavel Němec.

Robe v současné době zaměstnává přes 600 lidí a neustále se rozrůstá. Na jaře letošního roku firma rozšířila výrobu ve Valašském Meziříčí o dvě výrobní linky.

Robe Lighting, s.r.o. otevírá nový závod v Karviné.

Robe Lighting, s.r.o. otevírá nový závod v Karviné.

„Poptávka po našich produktech celosvětově roste a my celou výrobu zefektivňujeme a otevíráme nové výrobní linky. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli otevřít několik nových výrobních linek v Karviné. Moravskoslezský kraj je historicky znám technickou zručností zaměstnanců. Vždyť jedny z nejznámějších českých značek a firem sídlily právě zde. V nových dílnách naleznou uplatnění jak elektromechanici, kteří světla zapojují a oživují, tak zruční mechanici-zámečníci. Do Karviné hledáme i další pracovní síly, jako je mistr výroby, skladníky a zaměstnance na běžný provoz výroby,“ dodala Kateřina Galusová, personální manažerka Robe Lighting, s.r.o.

Dlouhodobě se firma prezentuje pro-zaměstnaneckým přístupem. „I přes vzrůstající výrobní požadavky se nechceme vydat cestou vícesměnného provozu. Jsme rádi, když naši zaměstnanci mohou vést normální rodinný život. Pracují tady i celé rodiny a mohlo by se snadno stát, že se doma potkají až pozdě večer. Pro zaměstnance během roku pořádáme řadu aktivit, přes zájezdy za kulturou po sportovní turnaje a rodinné dny,“ dodala Kateřina Galusová, která věří, že firma Robe je do jisté míry exkluzivním zaměstnavatelem právě z pozice speciálních benefitů, které svým zaměstnancům může nabídnout.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Jedenáct tipů na vánoční dárek. Věnujte zážitek z Beskyd

Vyhlídka

Už máte pohromadě všechny vánoční dárky? Pokud ještě přemýšlíte, čím potěšit vaše blízké, zkuste to s dárkem v podobě...

Moravskoslezský kraj, to je zimní dovolená bez starostí

Lysá hora

Každý rok se v zimě severní Moravou a Slezskem vinou běloskvoucí stuhy upravených běžkařských tras splétajících se do...

Ostravský Avion Shopping Park nabízí program pro celou rodinu

Ostravský Avion Sport Park nabídne v srpnu speciální program pro celou rodinu.

Avion Shopping Park Ostrava se dlouhodobě snaží přinášet svým zákazníkům radost z nakupování a také možnost aktivně...

Najdete na iDNES.cz