Světová špička Robe Lighting, s.r.o. otevírá nový výrobní závod v Karviné

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Z Valašského Meziříčí do Karviné rozšiřuje svou výrobu světový špičkový výrobce světelné techniky Robe Lighting, s.r.o.

Světla Robe Lighting, s.r.o. tvoří základ největších koncertních turné světových hvězd hudby. | foto: Archiv společnsoti Robe Lighting, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V roce 1994 začínali v garáži, o dvě dekády později jejich světla tvoří základ největších koncertních turné světových hvězd hudby. Armin van Buuren, Bruno Mars, Celine Dion, AC/DC… jsou jen zlomkem těch, jejichž produkce sáhla po světelné technice Robe Lighting.

Ročně firmu ve Valašském Meziříčí navštíví zhruba tisícovka profesionálů, kteří světelnou show koncertů navrhují a tvoří. Nejedná se přitom pouze o hudební koncerty a festivaly. Za dobu svého působení produkty Robe Lighting oslovily také divadelní a televizní průmysl, světla byla součástí několika instalací při zahajovacích a finálních ceremoniálech největších sportovních světových událostí.

Za čtyřiadvacetiletou dobu své existence firma expandovala do několika zemí. „Pobočky máme v několika důležitých místech. Ve Spojených státech amerických je to Florida, která je pro nás velmi důležitá z pohledu obchodního i produkčního. Spousta nových trendů vzniká právě v USA a je dobré být u toho. Stejně tak důležitým místem je pro nás Singapur a Střední východ. Z pohledu Evropy jsou pro nás nejvýznamnějšími Velká Británie, Francie a Německo,“ říká Pavel Němec, šéf globálního firemního marketingu.

V regionu Robe podporuje stovky menších i větších projektů a aktivit. Mezi nejviditelnější patří podpora vsetínského hokeje. Na stadionu mohou návštěvníci vidět světelnou techniku přímo v akci ve spojení s populárním sportem, který má v naší zemi vybudovanou tradici. Mimo hokej je to i spojení s jinými sportovními a kulturními akcemi v regionu, jako jsou hasičské soutěže, hudební a kulturní festivaly.

„V rámci celé republiky jsme spojili značku například s Ester Ledeckou, úspěšnou reprezentantkou na snowboardu a ve sjezdovém lyžování, po obdobných aktivitách se poohlížíme i dále,“ doplnil Pavel Němec.

Robe v současné době zaměstnává přes 600 lidí a neustále se rozrůstá. Na jaře letošního roku firma rozšířila výrobu ve Valašském Meziříčí o dvě výrobní linky.

Robe Lighting, s.r.o. otevírá nový závod v Karviné.

Robe Lighting, s.r.o. otevírá nový závod v Karviné.

„Poptávka po našich produktech celosvětově roste a my celou výrobu zefektivňujeme a otevíráme nové výrobní linky. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli otevřít několik nových výrobních linek v Karviné. Moravskoslezský kraj je historicky znám technickou zručností zaměstnanců. Vždyť jedny z nejznámějších českých značek a firem sídlily právě zde. V nových dílnách naleznou uplatnění jak elektromechanici, kteří světla zapojují a oživují, tak zruční mechanici-zámečníci. Do Karviné hledáme i další pracovní síly, jako je mistr výroby, skladníky a zaměstnance na běžný provoz výroby,“ dodala Kateřina Galusová, personální manažerka Robe Lighting, s.r.o.

Dlouhodobě se firma prezentuje pro-zaměstnaneckým přístupem. „I přes vzrůstající výrobní požadavky se nechceme vydat cestou vícesměnného provozu. Jsme rádi, když naši zaměstnanci mohou vést normální rodinný život. Pracují tady i celé rodiny a mohlo by se snadno stát, že se doma potkají až pozdě večer. Pro zaměstnance během roku pořádáme řadu aktivit, přes zájezdy za kulturou po sportovní turnaje a rodinné dny,“ dodala Kateřina Galusová, která věří, že firma Robe je do jisté míry exkluzivním zaměstnavatelem právě z pozice speciálních benefitů, které svým zaměstnancům může nabídnout.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejpodivnější kryptoměny

Co jsou vlastně ty kryptoměny?

Jaké znáte vedle bitcoinu další kryptoměny? Pojďme se podívat na ty nejpodivnější, které skutečně kolují virtuálním...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

3 otázky pro Facebook Libru

3 otázky pro Facebook Libru

V červnu letošního roku Facebook oznámil, že zahajuje vývoj své kryptoměny Libra. Podle této sociální sítě je cílem...

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží provází výjimečné okamžiky, jakými jsou kulaté narozeniny, výročí, žádosti o ruku nebo vyjádření lásky....

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Je vám líto, že květy z překrásné kytice dříve či později podlehnou zkáze? Co takhle vyzkoušet jednoduché techniky...

Další z rubriky

Atrakce Slavností Ostravaru: Ochutnávka z legendárního pivního tanku

Atrakce Slavností Ostravaru: Ochutnávka z legendárního pivního tanku

V ležáckém sklepě pivovaru Ostravar najdete celkem 178 ležáckých tanků o objemu od 175 do 300 hektolitrů a Ostravar...

Stezka Valaška nabízí adrenalin i nejkrásnější výhledy do tří států

Stezka Valaška nabízí adrenalin i nejkrásnější výhledy do celkem tří států

Stezka Valaška je dlouhá 660 metrů, přičemž 40 metrů je její přístupová část, následuje lesní stezka po věž dlouhá 395...

Zjistěte na klinice LEXUM, zda vám hrozí makulární degenerace sítnice

Zjistěte na klinice LEXUM, zda vám hrozí makulární degenerace sítnice

Dle dostupných statistik vyplývá, že v ČR ročně přibývá až 1000 nových pacientů s věkem podmíněnou makulární degeneraci...

Najdete na iDNES.cz